Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

TDKR na DVD i Blu-ray

Zaczęty przez Juby, 26 Wrzesień 2012, 17:40:42

Juby

Część tych coverów bardzo fajna, jednak kiedy kupuję jakiś film, to kupuję też okładkę. Nie mam więc zamiaru wyrzucać czegoś za co zapłaciłem i wymienić za darmówkę (tym bardziej, że nie znalazłbym odpowiedniego papieru do drukowania okładek). :-\

Corso

Trochę mnie załamała wieść, że cała trylogia wyjdzie dopiero za ponad rok. Planowałem zrobić sobie prezent na wigilię a tu taka niespodzianka.  >:(
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Q

W grudniu do sprzedaży trafi cała Trylogia Nolana, ale dopiero w 2013 roku ukaże się "The Dark Knight Trilogy Ultimate Collector's Edition".
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Corso

Tylko pytanie, czy ta trylogia będzie miała takie dodatki.



Jak już kupować wszystkie części, to w jakiejś konkretnej wersji (czyt. nie wykastrowanej z dodatków).
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


franek

Nie możesz kupić sobie osobno każdego filmu w edycji 2 - dyskowej? Wyjdzie duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo taniej a dodatki są.


Show Must Go On!!!

Juby

Ta wersja już jest potwierdzona na grudzień i będzie miała wszystkie dodatki do BB i TDK dostępne do tej pory na blu-ray plus TDKR i dodatki do tego filmu dostępne również w pojedynczym wydaniu. Tak też będzie wyglądać, więc prezent na gwiazdkę możesz sobie sprawić bez problemu (ja też taki mam zamiar). ;)

Tamto wydanie szykowane na 2013 rok ma być jakieś kolekcjonerskie i nie wiadomo czym będzie się różnić od nadchodzącego.

franek - oddzielnie nie wyjdzie taniej. :P

franek

Wyjdzie, wyjdzie skoro teraz BB i TDK w edycji specjalnej kosztują 24.99 od sztuki + nadchodzące TDKR pewnie za jakieś 49.99 jak się postarasz.


Show Must Go On!!!

Corso

@Juby - Acha, to żeś mnie uspokoił. ;) Osobno zazwyczaj wychodzi drożej, poza tym, takie wydanie lepiej wygląda na półce. ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Juby

franek - ja mówię o blu-ray. ::)

TDKR jest w 2DVD, czyli jego cena podobnie jak TDK i Incpecji będzie wynosić jakieś 59,99-64,99 zł. BB i TDK można spotkać na DVD już za 22,90 zł, więc wydanie zbiorcze tak jak i zakupy oddzielne trylogii mogą kosztować około 110-120 zł.

Na blu-ray będzie przynajmniej dwa razy drożej. Już obecny dwupak BB i TDK kosztuje 140 zł (nawet 170 zł w steelbooku), a wraz z TDKR i tym pseudo wypasionym opakowaniem trylogii, finalny koszt może wynieść ponad 250 zł. Sam TDKR pewnie będzie w cenie 90-120 zł (w zależności czy mowa o zwykłym opakowaniu, czy o steelbooku który w Polsce ma mieć premierę w grudniu).

KamPlayer

@Juby - Trylogia jest potwierdzona na grudzień ale czy pojawi się także u nas ? Masz jakieś info na ten temat ?

Juby

Na razie nic o zbiorczym wydaniu w naszym kraju nie wiadomo (niestety). :-\

KamPlayer

Pisałem w tej sprawie do Galapagos i odpisali, że mają w planach tylko pojedyncze wydania TDKR, oby coś się jeszcze zmieniło.

LelekPL

Zawsze można sobie zakupić wydanie z Zachodu

Juby

Jeśli tak odpisali, to ostatni polski dystrybutor, do którego miałem jeszcze jako taki szacunek, właśnie go pogrzebał. :P

Nie lubię zamawiać wydań nie z Polski (choć wiem jak traktują klientów polscy dystrybutorzy i jakie kosmiczne mamy ceny). Jeśli nie będzie wydania zbiorczego to kupię filmy oddzielnie. BB i TDK można obecnie dostać na BD po 70-75 zł.

Hydro

Dla zdesperowanych zawsze jest opcja kupienia wydania zbiorczego zza granicy, dokupienia wydań PL i podmienienia płytek :P

It's a funny world we live in.