Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

TDKR na DVD i Blu-ray

Zaczęty przez Juby, 26 Wrzesień 2012, 17:40:42

franek

Cytat: Juby w 06 Październik  2012, 09:50:31
Jeśli tak odpisali, to ostatni polski dystrybutor, do którego miałem jeszcze jako taki szacunek, właśnie go pogrzebał. :P

Jezu jaki skandal bo nie chcą wydać kolekcjonerki. Żałosne. Jakoś fani innych filmów nie czepiają się że nie ma kolekcjonerek i nie robią problemu, czemu zawsze do każdego filmu akurat z Bstmanem miałaby być kolekcjonerka? Jesteś wielce oburzony, podczas gdy niektóre filmy wogóle nie zostały wydane w naszym kraju.


Show Must Go On!!!

Juby

franek - nie wiem w jakim stopniu znasz się na polskim rynku DVD ale z tego co widzę nie za bardzo i wypisujesz tu kompletne bzdury. :P Nie chce mi się wdawać z tobą w dyskusję, ale ten raz ci odpowiem:

Po pierwsze - nikt nie użył słowa skandal (choć biorąc pod uwagę pominięcie naszego kraju jest ono najbardziej na miejscu).

Po drugie...
Cytat: franek w 06 Październik  2012, 13:17:55
Jakoś fani innych filmów nie czepiają się że nie ma kolekcjonerek i nie robią problemu (...)
Jeśli zajrzysz w taką rzecz zwaną "internetem" to przekonasz się, że niemal każda skończona seria filmowa ma wydania zbiorcze i jeśli takie istnieje to zastaje także wydane w Polsce (np. Godfather, Indiana Jones, Aliens, Star Wars, LOTR, Bondy, Bourne, Back to the Future, Jurassic Park, Piraci z Karaibów). Cześć starszych serii nie została u nas wydana (np. RoboCop), ale te świeżo zakończone zawsze do nas trafiają.

Cytat: franek w 06 Październik  2012, 13:17:55
(...) czemu zawsze do każdego filmu akurat z Bstmanem miałaby być kolekcjonerka?
Kompletnie nie wiem o co ci w tym miejscu chodzi? ::) Nikt nie mówi o wydaniu żadnego Batmana w jakimś wydaniu kolekcjonerskim, tylko o trylogii Nolana w jednym zestawie. Batmany 1989-1997 zostały tak wydane w 2005 roku - pamiętasz? :P

Cytat: franek w 06 Październik  2012, 13:17:55
Jesteś wielce oburzony, podczas gdy niektóre filmy wogóle nie zostały wydane w naszym kraju.
Galapagos raczej każdy film, którego dystrybutorem w naszym kraju jest Warner, wypuszcza na DVD (nawet tytuły, których nie było w kinie, jak Medium Eastwooda). Właśnie dlatego napisałem, że jest to ostatni dystrybutor, dla którego miałem jeszcze jakiś szacunek. Jak masz jakiś problem z innymi filmami i ich dystrybutorami, to załóż oddzielny wątek na forum. ::)


Patryk02099x

#63
W sumie normalnie na BR, ale na DVD mi się trochę drogo wydaje... Tzn. na BR też jest drogo i nie rozumiem czemu u nas nie mogą te filmy kosztować 60-70zł(niby się tłumaczą kosztem licencji na mały rynek, ale jakoś pojedyncze tytułu potrafią się w tej cenie ukazać- np. "Igrzyska Śmierci" w Empiku były za 69zł), ale bałem się, że będzie ponad 100zł. No i można mieć nadzieję, że któryś sklep wystawi już za 90zł.

EDIT:

W ULTIMIE TRYLOGIA ZA 210ZŁ!!
http://www.ultima.pl/batman_mroczny_rycerz_trylogia_blu_ray/i12599/
a edycja zwykła za 100zł, więc cena trylogii jak za 3 filmy osobno, a ma się jakieś bajery jeszcze.

KamPlayer

Rewelacyjnie, na to czekałem. Jestem pozytywnie zaskoczony tak niską ceną zbiorczego wydania :)

Corso

Chyba już sobie zamówię.  :D Cena rzeczywiście niezła, spodziewałem się z 300zł.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Hydro

Kubeł zimnej wody dla wszystkich chcących trylogię w wydaniu zbiorczym.

Od: Ultima.pl

"Szanowni klienci,
z przykrością informujemy, że trylogia Batmana została wycofana ze sprzedaży przez oficjalnego polskiego dystrybutora Galapagos i nie pojawi się w ofercie. W ramach przeprosin chcielibyśmy zaproponować zestaw składający się z Batman Początek/Mroczny Rycerz 3x Blu-Ray Pakiet Kolekcjonerski oraz
Batman Mroczny Rycerz Powstaje w cenie 209,90."


Ja i tak polecam zamówić z Czech, gdzie chyba każdy Batman made by Nolan ma napisy PL.
It's a funny world we live in.

kelen

Galapagos od samego początku nie oferowało tej opcji, zatem...

Rod

Cytat: Hydro w 05 Listopad  2012, 14:40:03
Ja i tak polecam zamówić z Czech, gdzie chyba każdy Batman made by Nolan ma napisy PL.
W Czechach wiele wydań ma napisy pl, chociażby Simpsonowie :P

Najbardziej czekam na dodatki do filmu. Okładki TDKR póki co ma słabe, ta oficjalna z płonącym miastem i logiem nietoperza to praktycznie ten sam konspekt co przy TDK. Lepiej już prezentuje się ta okładka dvd w UK z Batmanem przy radiowozach.

Patryk02099x

Empik właśnie dodał(tzn. kilka dni temu nie było, więc pewnie niedawno) zestaw trylogii na DVD i BR(odpowiednio ok. 110 i 240zł jeśli dobrze pamiętam) a także wersję steelbook(jes na allegro również) i "specjalną", ale jeśli dobrze widzę to to normalna edycja BR z okładką 3D(taki bajer jest ostatnio modny i za to się płaci 5-10zł więcej -_-).
Nie widzę nigdzie informacji czym różni się steelbook od zwykłej edycji BR, czy to tylko te żelazne pudełko czy jest więcej dodatków? Niestety przy edycji steelbook nie ma informacji o tym czy jest tam UltraViolet a dosyć kusząca wydaje się perspektywa posiadania filmu na BR i również na komputerze, w którym mam tylko DVD.

Juby

#70
Widzę, że ktoś już tu uprzedził o cenach z empiku ale trochę dokładniej opiszę sprawę. TDKR wychodzi w wersji 2DVD za 59,99 zł, a także w wydaniu zbiorczym całej trylogii w limitowanej edycji za 119,99 zł.




Jeśli chodzi o blu-ray to wyjdzie w tradycyjnej edycji dwupłytowej za 99,99 zł, w wersji z okładką 3D za 114,99 zł (idiotyczne płacić za trójwymiarową okładkę 15 złotych więcej :P), a także w steelbooku za 119,99 zł. Wszystkie te wersje nie różnią się zawartością tylko opakowaniem. Tutaj linki:
http://www.empik.com/batman-mroczny-rycerz-powstaje-nolan-christopher,p1062151806,film-p
http://www.empik.com/mroczny-rycerz-powstaje-edycja-specjalna-okladka-3d-nolan-christopher,p1062693621,film-p
http://www.empik.com/mroczny-rycerz-powstaje-edycja-specjalna-steelbook-nolan-christopher,p1062693630,film-p

A także niespodzianka. Wbrew wcześniejszym doniesieniom cała trylogia podobnie jak na DVD wyjdzie w wydaniu zbiorczym na blu-ray. Cena tego pakietu to 259,99 zł.
http://www.empik.com/mroczny-rycerz-trylogia-limitowana-edycja-kolekcjonerska-z-albumem-nolan-christopher,p1062693560,film-p

A teraz sprawa najlepsza. Zamawiając którekolwiek z wydań poprzez stronę Empiku zawsze zaoszczędza się jakieś drobne. A teraz ze względu na nadchodzące Mikołajki na większość produktów jest 10% rabat i cała trylogię na BD można dostać już za 217,79 zł! Wiem już o co poproszę mikołaja na święta. ;)

Nagi Wonrz

Okładka na DVD wymiata, plakacik kinowy może buty czyścić. Chyba już wiem co sprawię sobie na gwiazdkę (Hitman Absolution też kusi).

kelen

Oficjalne info od Galapagos o trylogii:

Dostępne będą także LIMITOWANE EDYCJE KOLEKCJONERSKIE Z ALBUMEM NA BLU-RAY I DVD MROCZNY RYCERZ TRYLOGIA

Trzy największe hity kinowe o przygodach Batmana w wyjątkowym wydaniu z albumem.

Limitowana edycja kolekcjonerska zawiera 5 płyt Blu-ray lub 6 płyt DVD, a na nich filmy i dodatki specjalne.



Trylogia dostępna tylko w sklepach EMPIK i na empik.com

Nietoperz

#73
Cytat: Juby w 07 Listopad  2012, 22:55:29A teraz sprawa najlepsza. Zamawiając którekolwiek z wydań poprzez stronę Empiku zawsze zaoszczędza się jakieś drobne. A teraz ze względu na nadchodzące Mikołajki na większość produktów jest 10% rabat i cała trylogię na BD można dostać już za 217,79 zł! Wiem już o co poproszę mikołaja na święta. ;)
Rabat 10% obowiązuje na zakupy za min. 100 zł. Nie wszystkie produkty są nim objęte (np. "Batman kontra Drakula" zrabatowany na 19,99 zł, już nie jest objęty świątecznym rabatem).

Wiadomo może, jaki będzie album w trylogii w porównaniu z osobno sprzedawanym? Mniej stron, mniejszy format, itd. - czy dokładnie taki sam?

Poza tym, "Mroczny Rycerz powstaje" na DVD jest w dwóch wersjach:
http://www.empik.com/mroczny-rycerz-powstaje-nolan-christopher,p1061980274,film-p
http://www.empik.com/mroczny-rycerz-powstaje-edycja-specjalna-nolan-christopher,p1062729263,film-p

Jestem ciekaw, czym się one różnią... Poza tym, że edycja zwykła już jest TOP, a ta "specjalna" TOP nie jest.

kelen

Bo wersja "top" jest tylko w empiku, chyba im się nazwy powaliły. Różnicy w zawartości pewnie nie ma.