Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Altair

Ja nie, ale kazdy z osobna tak Hydro.Na innych forach jakos te ,,cuda'' sie zdarzają.

Firm


Corso

Zauważyłem że ostatnio mało kto wypowiada się w działach dotyczących komiksów, zaś tematem przewodnim (został dosłownie przewałkowany) jest The Dark Knight. Nikt już nie czyta komiksów, żadnych wrażeń. ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Altair

Co do uwag mam jedną:
Mianowicie przydałoby się wprowadzić dział osobno dla ,,Beginsa"..Batman Begins jest tak samo filmem wartym uwagi co TDK.

kelen

Tak, moze dla kazdego filmu jeszcze osobny dzial?
TDK ma swoj osobny ze wzgledu na to, ze byl filmem nowym. Gdy BB byl podczas produkcji, tez mial osobny dzial i jakis czas po premierze wszyteki tematy poszly do ogolnej kategorii o filmach.

Altair

Ale TDK też JUŻ nie jest filmem nowym kelen....

kelen

Wiec zapewnie niedlugo kategoria zniknie, a tematy pojda gdzie indziej

Huntersky

Co do tego artykułu: http://www.batcave.stopklatka.pl/index2.php?id=byc_jak_bruce
Wszystko fajnie poza tym, że Cadillac Sixteen tak nie wygląda. :) W artukule jest zdjęcie Maybacha Exelero.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Altair

Maybach by nawet lepiej pasował jako Batmobil... :)

Hydro

Urozmaiciłbym dział "Ciekawostki" (FILMY). Są tylko z dwóch filmów, w tym BR ma ich tylko polowe...
It's a funny world we live in.

Q

Wraz z pojawieniem się odnowionych wersji działów filmowych, dział ciekawoski zostanie usunięte, bo tego typu informacje są podane bezpośrednio przy filmach.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Hydro

It's a funny world we live in.

Altair

Odwalacie kawał dobrej roboty panowie, trzeba przyznać... BatCave cenie przede wszystkim za porządek i inteligentnych Userów ;)

Juby


daniello32

Heja ;D!

Jestem nowy.W kategorii "media" nie można pobrać soundtracku do "Mask of the Phantasm" :'(.Dacie radę to naprawić panowie??