Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Loza Kontestatorów

Zaczęty przez Mel, 15 Maj 2008, 02:41:28

kelen


Leon Kennedy

Rozbrajający jest ten rysunek... Zabójczy motorek i Michael w tle :)

Mel

Jaki Michael?

Jak na rysunek z serii "Czy widzisz różnicę" nie jest źle...Ciekawe tylko czy efekt był zamierzony ;)

kelen

Raczej tak. Zauwaz, ze motor jest praktycznie identyczny, tylko ma inne logo. Nawet dym sie podobnie uklada :D

Leon Kennedy

Od razu mi Michaela przypomniał... No co :P

Mel

No fakt, Leon. Tak się składa, że i Prince i Michael mieli słabość to "mokrej włoszki". Uroki lat 80 ;)
Heheh, nawet strój podobny(rodem Love Parade), Kelen ;D

Leon Kennedy

Batman: Streets of Gotham to całkiem udana seria. Praktycznie każdy numer był równie wciągający, a Dustin Nguyen rozkręcał się z odcinka na odcinek... I w tej chwili jego ryzunki prezentują się wyśmienicie. Co do postaci to Firefly w końcu pokazał swój ognisty charakter. Zaś Zsasz powinien mieć w istocie mocny wkład w tą serię. Ciekawią mnie dwie rzeczy... Czy Black Mask przestanie być taką cip... i jak długo jeszcze Elliot wytrzyma w niewoli... Ostatni numer w którym scenarzysta został zmieniony na Chris Yost trochę pod upada. Nie bardzo przypadła mi do gustu historyjka o Księdzu Marku... Tego typu historie już mi się trochę przejadły, a walka Huntress z Man - Batem za bardzo naciągana. Mimo wszystko chętnie zerknę do następnego numery.


Posted on: 01 Listopad  2009, 00:41:05

 Detective Comics trochę ostatnio podupada. Rucka co prawda daje z siebie wszystko i trzyma ogólnie całość na w miarę dobrym poziomie, ale ja mam gdzieś tą całą Kane i wstęp do jej nowej żałosnej genezy. Zresztą trochę mnie bawi: Batwoman i Batgirl :P. Odnośnie nowego numeru Batmana... Dick wreszcie zaczyna mrocznie wyglądać :)

(A)nonim

No w?a?nie, tragiczne genezy superbohaterów mnie NUDZ?. Rozumiem ?e Batman czy Punisher nie mog? si? bez nich oby?, no ale bez przesady.

A jeszcze musz? si? poprawi? co do najnowszego numeru Batmana, nawi?zania do TLH s? ?wietne i bardzo dobrze ?e ten komiks jest ju? oficjalnie w kontinuum.

Posted on: 01 Listopad  2009, 13:11:05

 To?samo?? nowego Black Maska przestraszy?a Mike'a Martsa. Nas te? powinna? Jak my?licie, to b?dzie totalna g?upota czy mo?e jakie? ciekawe, lub nawet zaskakuj?ce rozwi?zanie?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

No nie wiem liczę na coś dobrego, ale intuicja podpowiada mi coś całkowicie innego. A tak na marginesie to dla mnie Black mask był tylko jeden...

kelen

Black Mask II to... Bruce Wayne :D

(A)nonim

Bruce odpada bo Morrison tego nie pisze.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen


Leon Kennedy

Ale gdyby jednak to by dopiero były jaja ;)


Posted on: 12 Listopad  2009, 12:28:40

 GSC 6 calkiem ciekawy i dobry numer. Malo znana mi postac Gaggy bardzo przyjemnie odebrana, a i jego motywy calkiem sensowne jak na ten komiks i mam nadzieje, ze jeszzce odegra tutaj cos waznego... Rowniez wspolpraca Bluszcza i Kociaka calkiem przyjemna i mila dla oka. Chyba zerkne nawet na poprzednie komiksy, bo ogolnie to tak jakos dosc mocno zapomnialem o tym komiksie.

Roy_v_beck

Dokładnie. Ten ostatni numer syrenek naprawdę na poziomie. Fajne streszczenie historii Jokera, do tego naprawdę się w końcu do rysunków przekonałem gdy się takie bardziej malownicze zrobiły. Paul Dini teraz najlepsze komiksy z Batmanem robi.

Leon Kennedy

Batman Unseen 4 ta seria zaczyna mnie mocno irytowac, a watek Glassa wydaje mi sie juz na sile ciagniety, bo koles powinien juz dawno upasc... Bo jakos mi sie nie che wierzyc, ze Gacek jest az tak tempy, ze taki niewidzialny przeciwnik sprawia mu tak wielkie klopoty. Co do recenzji Q, to masz calkowita racje, Gacek juz dawno powinien oblac go dajmy na to farba i mam w dupie, ze jest to oczywistosc... Tworcy sami sobie bata na siebie zakrecili. A fajnie to chodzby zrobili w Streets of Gotham 6 gdzie rowniez pojawia sie niewidzialny czlowiek pracujacy dla... Blacka Maska. Swoja droga pelno ich ostatnio :P I wszyscy u jednej osoby ;)