Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Loza Kontestatorów

Zaczęty przez Mel, 15 Maj 2008, 02:41:28

(A)nonim

Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

;)
Komiks byl, coz... ciekawy. Joker ograbiajacy wystawe, a nastepnie kradnie... dom helikopterem.
Za to fajna byla druga historia, gdzie Gordon zostal porwany przez przestepce, ktorego wpedzil za kratki bedac mlodym policjantem.

Mel

I tak sztampa... W sumie lepiej jest sobie odpuścić czytanie komiksów z "tamtego" okresu, ale ponoć dobrze jest je zbierać z czystego sentymentu...Zresztą nawet trudno tu o sentyment jeżeli chodzi o Jokera kradnącego domy z fundmentami...
Posted on: 19 Luty  2009, 03:19:00

 Źle, ale to na prawdę ŹLE się dzieje Gotham. Prawdziwego Batmana nie ma i zamiast niego po ulicach i dachach biegają jacyś podrzędni trefnisie, a na dodatek szykuje się zmiana Arkham. Wiem, że już była przebudowa, ale tu chodzi o całkowitą zmianę...

Załamię się lekko jak na prawdę tak się stanie, bo po co zmieniać coś co dobre? Stare Arkham, to tak na prawdę coś w rodzaju podpory klimatycznej Gotham...W sumie bez tego psychiatryka na wzgórzu, miasto byłoby jak Transylwania bez zamka Draculi i nawet jakiekolwiek "unowocześnienia" są zbędne. Po cholerę robić z Arkham drugie Blackgate?

Naaaaaaaah, gówniane czasy.

Leon Kennedy

Jesli już chcą wprowadzać jakieś zmiany to chciałbym, aby były one bardziej kosmetyczne zachowujące   niepowtarzalny i mroczny klimat Arkham, ale cóż oni pewnie wiedzą lepiej, prawda?  :'(

(A)nonim

A wy między wierszami nie potraficie czytać? Ostatni kadr! Amadeus Arkham "powraca", w Arkham teraz będzie jeszcze ciekawiej.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

A no chyba nie umiemy, bo jakoś mi to umknęło ;)

Mel

Yeah, well..."Będzie jeszcze ciekawiej" analogicznie do ogółu tego całego cyrku z Battle For the Cowl. Na prawdę już przestałam liczyć na jakiekolwiek "perełki" ze strony DC.
Tak, wiem, że zawsze się można nawrócić, ale trzeba mieć do tego jakiś sensowny powód...
Nah.
Ah, zresztą wiesz jak to jest, (A)nonimie. Ładnie się zaczyna, a kończy...Jak kończy.
Nie najlepiej.

(A)nonim

Dla mnie ostatnia strona AA właśnie była perełką. Bo tak to rzeczywiście Bitwa o Pelerynę słaba. Jakby Jason zaciukał Dicka i/lub Tima byłoby ciekawiej. ;D
A z tym że dobry pomysł zazwyczaj kończy się słabo masz niestety rację.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

Ja bardzo bym chciała, aby ktoś zaciukał Jasona, bo mnie irytuje i jego miejsce było i jest sześć stóp pod ziemią. Jason to debilne dziecię tomiwisizmu, dlatego tak reaguję.

Podobnie działa na mnie ta pała Hush.

(A)nonim

Hush może być, ale tylko w wersji Dini. Zakończenie Heart of Hush i zemsta Catwoman, to było coś pięknego, jak zresztą cała historia.
A Jasona szczerze też nie znoszę, ale fajnie sprawdzałby się jako zła wersja Batmana, no i wreszcie do czegoś by się przydał. Negatywniejsze uczucia mam do Damiana i mam nadzieję że się go pozbędą.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

Damian..Zupełnie zapomniałam o tym dupku. No to co? Tradycyjnie Jokera wyznaczą do eliminacji kolejnych kolorowych pierdołek? Była już Barbara, Jason, a nawet Dick raz zarobił kulkę, to i Damiana można przyjemnie potraktować trotylem. Zresztą te całe losy synka Wayne'a....No właściwie who cares? Chyba nie ma takiej osoby, która ciepło przyjęła te dziecię, więc problem mdławego sentymentu mamy z głowy.

Pomarzyć można, a się okaże, że Damian doczeka się własnej serii komiksowej...

Altair

W sumie Damian to wielki niewypał DC.Liczyli,że fani z zauważalną sympatią i ciekawością przyjmą tą postać (syn Bruce,a,II Batman,WOW),ale jak wiemy Damian Wayne budzi w nas mdłości i skurcze żołądka do tej pory...

(A)nonim

Bo został wrzucony na siłę, bez pomysłu, jak zresztą większość rzeczy Morrka. Albo może Morrek narcystycznie widzi w nim coś genialnego, ale jak wiemy po dinozaurach, powinien on niektóre środki odstawić. A jak nie środki to pióro od kartki.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Altair

CytatBo został wrzucony na siłę, bez pomysłu
Zdecydowanie ;)

Ja stanowczo preferuje to drugie!Koniec z regularnie podrzucanymi nam shitowskimi pomysłami,które totalnie nie wprowadzają NIC ciekawego,a jedynie ośmieszają postać mrocznego rycerza ;)

Mel

Jakby się zastanowić, to wyczerpano niemal wszystkie dobre pomysły jakie można wcisnąć w legendę Mrocznego Rycerza. Biorąc pod uwagę kanon, sens całej historii... Chyba zostały tylko one-shoty, elseworldy i ewentualne year oney :P