Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ciekawe bat-aukcje

Zaczęty przez DeltiX, 19 Kwiecień 2011, 22:33:49

kelen

WHOA! Dzięki za link! Kupiłem od razu. Te płyty są bardzo rzadkie i często wystawianie za cenę pięciokrotną, niż ta, która tutaj jest.

MR.JACK

Cytat: kelen w 01 Marzec  2013, 19:01:38
WHOA! Dzięki za link! Kupiłem od razu. Te płyty są bardzo rzadkie i często wystawianie za cenę pięciokrotną, niż ta, która tutaj jest.
Nie ma sprawy :) Dobrze, że nie pójdzie w przypadkowe ręce.

Zastanawiam się przy okazji, czy widziałeś kiedykolwiek wystawiane DVD z 2 sezonem TASu, i czy posiadasz w ogóle? Poluję na choćby jedną płytę, jak na razie bez skutku :( Mam na myśli wersje z lektorem i napisami tak jak te którą zaproponowałem, bo zachodnie wydania spotykałem nie raz ;)

kelen

W ostatnim czasie w ogóle nie widziałem płyt z drugiego sezonu. Ba! Przeglądałem archiwum allegro dziś w celu poszukiwania jakiejkolwiek z polskiej edycji i w tym roku aukcja, którą podałeś była jako pierwsza w 2013.

MR.JACK

Cytat: kelen w 01 Marzec  2013, 19:01:38
Te płyty są bardzo rzadkie i często wystawianie za cenę pięciokrotną, niż ta, która tutaj jest.
Masz na myśli Polskie wydania, czy te zachodnie, i piszesz o pojedyńczych płytach, czy całym sezonie? W ogóle to cały sezon TASu, na Naszym rynku był wydany z tekturową nakładką, czy pudełka były bez nakładki?

Już ze względu na cover, moim zdaniem atrakcyjniejsze wydanie niż to dwupłytowe. Poza tym, już od dawna zastąpione przez wydania z dwoma dyskami ;) http://allegro.pl/batman-nicholson-keaton-basinger-i3079995051.html   

kelen

Chodzi mi o polską edycję.

Kujaw


"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

kelen

Akurat jak nie mam kasy, damn :/

MR.JACK

Jak ktoś jeszcze nie posiada, to okazja do uzupełnienia kolekcji DVD - http://allegro.pl/batman-poczatek-mroczny-rycerz-i3088851487.html

kelen


Tengu

CytatMłode pokolenie Bat-fanów, z ery Mrocznego Rycerza - Nolana, nawet nie wie co straciła kiedy serial po raz pierwszy trafił do TVP2

Ciekawa próba zaszufladkowania, ale trochę chybiona. Ja osobiście wychowałem się na Batman TAS, które było emitowane na tvp2 i Polsacie, a do pokolenia Mrocznego Rycerza również raczej należę, bo podobnie jak inni bardzo przeżywałem etap produkcji i premierę tego filmu. No i fakt że jestem fanem tej trylogii, tak samo jak i dwóch filmów spod ręki Burtona, tajemnicą nie jest.

Kujaw


"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"



HUDY

Tak dlatego właśnie sprzedaje ;] sadzę ze nie zawiodą, ale 2tomów Justice nie puszcze za szybko poza zeszytówkami . Sprzedałem już Watchmenów teraz tylko czekać na mega wydanie i mega cenę ;p Jesien będzie ciężka.

Człwowieknietopeż

Na allegro cholernie tanio można kupić "Batman: Jad".
Jest łatwo dostępny raczej.
Historyjka bardzo naiwna i zachowanie bohaterów dość nienaturalne, ale fajnie się czyta i obrazki niezłe
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.