Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman v Superman Ultimate Edition

Zaczęty przez Leon Kennedy, 14 Czerwiec 2016, 12:10:02

Q

Zamiarem było zdobycie kryptonitu, a w akcję wliczone były straty po stronie zbirów.

Mordercy transportujący kamień to cały czas mordercy.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

#46
Jeszcze raz: nikt nie powiedział, że to są mordercy. Wy to sobie dopowiedzieliście. Nie wiem czy obłąkanie niebatmana nie jest czasami zaraźliwe :P Poza KGBeastem, jakoś nikogo nie zamordowali :P I nikogo życie nie było zagrożone. Nie robili do momentu kiedy Batman zaczął ich mordować absolutnie nic co groziłoby komukolwiek.

Czyli dla Was jest ok taka moralność: "zabiję każdego kto stanie mi na drodze do kradzieży"? :P Gratuluję wam "bohatera" :P

https://www.youtube.com/watch?v=lppTJFYigoU

newtime

Jak dla mnie nie jest to ważne czy byli to mordercy czy nie , Batman nie powinien zabijać! Jeśli to robi to zaprzecza wszystkiemu za czym się odpowiada nie czyni go to również wtedy superbohaterem a tym bardziej partnerem dla pozostałych członków Ligi   , nie  ma sensu że policja mu pomaga na dodatek postać Azraela w komiksach powstałą aby pokazać jak batman nie powinien wygladac. Mógłbym jeszcze zaakceptować takiego batmana gdybyśmy poznali okoliczności które doprowadziły go da takiego stanu np śmierć Robina , problem w tym że nie dostaliśmy kompletnie nić jedynie nasze własne domysły   

Leon Kennedy

Jeszcze raz. Ci ludzie byli razem z KGBeastem w Afryce i zamordowali nie jedną osobę i tak wiem, że Gacek o ty nie wie... Ale wie, że pracują dla czy z KGBeast. I wiesz co widziałem tą scenę wczoraj kilka razy. Batman wyjeżdża z tego hangaru jedzie w ich stronę, a oni zaczynają strzelać, potem Gacek robi im małą rzeź.

LelekPL

Batman wyjeżdża z hangaru? Jak to ładnie powiedziane. Może chciał przeparkować? :P Przecież wyraźnie jedzie ich staranować. Oni otwierają ogień w samoobronie.

Funky

A nie mogli wysiąść i uciekać zamiast strzelać? :P A na serio to faktycznie chciał ich staranować. Zresztą wystrzelił nadajnik i mógł ukraść kamyczek w kryjówce Lexa. I pokazać jak po cichu obezwładnia strażników byłoby to bardzo klimatyczne.

Juby

Cytat: Funky w 27 Lipiec  2016, 09:00:42
Zresztą wystrzelił nadajnik i mógł ukraść kamyczek w kryjówce Lexa. I pokazać jak po cichu obezwładnia strażników byłoby to bardzo klimatyczne.

Pisałem dokładnie o tym samym już o tym kilka razy (nie tylko na tym forum) i twierdzono, że się czepiam. :P Pościg ze scenariuszowego punku widzenia jest całkowicie bez sensu, bo po wystrzeleniu nadajnika Batman w ogóle nie musiał ich gonić.

Ten film to zresztą kopalnia idiotyzmów. Ludzie odbierają nielegalny ładunek. Batman, żeby go nie zauważyli, ustał na... jakimś słupie, gdzie z powiewającą peleryną może go zobaczyć KAŻDY! :D I oczywiście nikt go nie widzi. XD

Leon Kennedy

CytatZresztą wystrzelił nadajnik i mógł ukraść kamyczek w kryjówce Lexa. I pokazać jak po cichu obezwładnia strażników byłoby to bardzo klimatyczne.

Mógł, ale nie musiał  ;) Zresztą ten Batman w skradanki się nie bawi. Działa i jeszcze raz dział. A odnośnie nadajnika, to chyba nie ma a już sensu tłumaczyć po co go przyczepił... Bo i tak każdy widzi co chce :)

Cytat
CytatTen film to zresztą kopalnia idiotyzmów. Ludzie odbierają nielegalny ładunek. Batman, żeby go nie zauważyli, ustał na... jakimś słupie, gdzie z powiewającą peleryną może go zobaczyć KAŻDY! :D I oczywiście nikt go nie widzi. XD

Oczywiście w Twoim odczuciu musieli go zobaczyć  ;D

Juby

Cytat: Leon Kennedy w 29 Lipiec  2016, 00:54:46
Mógł, ale nie musiał  ;)

Ale w końcu tak zrobił, czyż nie? Sprawia to, że cała scena pościgu, a dokładnie jej obecności w filmie, jest bez sensu. Wstawiono ją jedynie po to, by w BvS była jakaś scena akcji poza tymi w finale.

Cytat: Leon Kennedy w 29 Lipiec  2016, 00:54:46
Zresztą ten Batman w skradanki się nie bawi.

Nie dziwię się więc, że Lelek nazywa go NIEbatmanem.

Cytat: Leon Kennedy w 29 Lipiec  2016, 00:54:46
Oczywiście w Twoim odczuciu musieli go zobaczyć  ;D

Nie musieli, napisałem, że MOGLI go zobaczyć, bo Batman ustawił się jak idiota na widoku. Ta scena (jak i cały film) jest głupia jak but u lewej stopy. :P

Leon Kennedy

CytatAle w ko?cu tak zrobi?, czy? nie?

Raczej zrobi? tam mega rozpierduche, a nie Snake'a  :D I scena akcji jest przednia  :P

CytatNie dziwi? si? wi?c, ?e Lelek nazywa go NIEbatmanem.

Dla mnie, to dalej cholerny Batman  ;)

CytatNie musieli, napisa?em, ?e MOGLI go zobaczy?, bo Batman ustawi? si? jak idiota na widoku. Ta scena (jak i ca?y film) jest g?upia jak but u lewej stopy. :P

Mogli, ale nie musieli  :P Dla tego wol? wersj? re?yserk?. Glupot jest tam tyle co wstandardowym filmie na podstawie komiksu. Wi?c nie przesadzaj. Po prostu film ci si? mie podoba. Z JL te? ju? marudzisz, ?e b?dzie gorzej ni? z BvS  ::)

Juby

Cytat: Leon Kennedy w 29 Lipiec  2016, 15:44:59
Raczej zrobi? tam mega rozpierduche, a nie Snake'a  :D I scena akcji jest przednia  :P

No to wystarczy?o t? scen? akcji pokaza?, a nie zb?dny po?cig. No ale wiadomo, bez tego nie sprzeda?yby si? zabawki Batmobile'u. :P

Cytat: Leon Kennedy w 29 Lipiec  2016, 15:44:59
Dla mnie, to dalej cholerny Batman  ;)

Ciesz? si? twoim szcz??ciem. :)

Cytat: Leon Kennedy w 29 Lipiec  2016, 15:44:59
Dla tego wol? wersj? re?yserk?. Glupot jest tam tyle co wstandardowym filmie na podstawie komiksu.

I to ma by? argument broni?cy film? To, ?e jest równie g?upi co inne filmy na podstawie komiksu? Przecie? kino rozrywkowe od jakich? 5 lat wydaje do kin tak idiotyczne, ?le napisane filmy, ?e mo?na zej?? z wyko?czenia podczas seansu! To, ?e BvS zamiast wybija? si? spo?ród nich dobrym scenariuszem, wpasowuje si? w g?upie towarzystwo, nie jest ?adnym usprawiedliwieniem.

Leon Kennedy

CytatNo to wystarczy?o t? scen? akcji pokaza?, a nie zb?dny po?cig. No ale wiadomo, bez tego nie sprzeda?yby si? zabawki Batmobile'u.

Mo?e i mo?na by?o  ;). Ale sam przyznasz, ?e zabawki to zabawki  :D

CytatCiesz? si? twoim szcz??ciem. :)

Dzi?ki  ;)

Cytat
I to ma by? argument broni?cy film? To, ?e jest równie g?upi co inne filmy na podstawie komiksu? Przecie? kino rozrywkowe od jakich? 5 lat wydaje do kin tak idiotyczne, ?le napisane filmy, ?e mo?na zej?? z wyko?czenia podczas seansu!

To bardziej fakt ni? arument. A jak patrz? na inne filmy na podstawie komiksu, to ten wcale nie jet taki z?y i g?upi w wersji ultimate...

Juby

Cytat: Leon Kennedy w 02 Sierpień  2016, 11:23:32
A jak patrzę na inne filmy na podstawie komiksu, to ten wcale nie jet taki zły i głupi w wersji ultimate...

Jest, o jest i to jak. Po prostu tamte też są. ;)

Leon Kennedy

CytatJest, o jest i to jak. Po prostu tamte też są. ;)

Nie, nie jest  ;D A głupie wszystkie są ( tak Marvel Twoje również  :P ), i koniec z tym przekomarzaniem...

Juby

Nie wierzę, że napiszę to do kogoś kto wypowiada się na tym forum o 8 lat, ale muszę - NIE CYTUJE SIĘ W CAŁOŚCI POSTA BEZPOŚREDNIO NAD TWOIM. To bez sensu. Dziękuję.

Cytat: Leon Kennedy w 03 Sierpień  2016, 05:16:14
tak Marvel Twoje również

Jakie moje Marvele? :P Nie jestem fanem Marvela, jestem fanem DC, Batmana i Supermana.


Czy fani Batmana naprawdę mają już tak poprzestawiane w głowie, że każda osoba krytykująca filmy DCEU musi być fanem Marvela?