Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Mucha Comics & Batman

Zaczęty przez Rado, 23 Marzec 2013, 09:17:49

franek

Zależy dla kogo. Jak ktoś dobrze zarabia to może sobie pozwolić. Inni albo nie są rozrzutni albo zwyczajnie ich nie stać ;) Gdybym ja miał tyle kasy to bym też poszalał.


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Może trochę przesadziłem z tymi dwiema bańkami, ale jeśli będzie miało to tyle stron to, nie widzę innej możliwości, żeby cena tych cudeniek mieściła się w przedziale 150 - 200 zł.
Przy tej kwocie wolę kupić sobie 4 albumy od Hachette. Jedynym minusem będzie czas oczekiwania na sensowne historię z WKKM, bo nie ma powodu kupowania wszystkiego jak leci. :P
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

Nie zapominajmy, że istnieje też coś takiego jak sklep Gildii czy Aros.pl. Są to, odpowiednio, zniżki w wysokości 25 oraz 27 procent. Można trochę zaoszczędzić.

franek

No tak. W gildii można dobrze zaoszczędzić, Trybunał Sów za nieco ponad 5 dych :D


Show Must Go On!!!

Nightrain

Cytat: Rado w 07 Kwiecień  2013, 10:40:05DARK VICTORY będzie najgrubszym (392 str.) komiksem jaki wyda Mucha. Dwie pozostałe zapowiedziane pozycje też niewiele cieńsze, bo TLH i JUSTICE tylko około ośmiu stron mniej.
Zią, ale multiversum mówi, że justice ma 496
http://multiversum.pl/p/1041/8154/absolute-justice-hc-dc-k-dc-tomy-sc-hc-.html W dodatku bez promocji kosztuje 300zł... O matko :O Z resztą tyle samo DV i TLH, oszukaństwo!

Valar Morghulis

Rado

#35
Nightrain, Ty jak coś napiszesz to zawsze fail. Link, który podałeś to wersja Absolute. Nie chce mi się Tobie tłumaczyć co to jest. Zanim zaczniesz kogoś poprawiać i pisać rzeczy w stylu "oszukaństwo" zorientuj się lepiej w temacie, bo to już nie pierwszy raz jak się ośmieszasz "ziom". W tym przypadku wystarczyło przeczytać krótki opis albumu i już byś wiedział, ale widzę, że się nie chciało oczu męczyć.

HUDY

I teraz się zastanawiam co z JUSTICE, posiadam trochę zeszytówek i 2pierwsze tomy, a za Muchę trza będzie trochę zapłacić, nawet kupując z rabatem 25% w sklepie gildia.

Rado

Moje zdanie jest takie, że jak mam coś w oryginale, to nie kupuje tego samego, tyle że w języku polskim. Podobnie ma się sprawa z jakimiś wydaniami z poprawionymi kolorami itp. Po prostu, jest tyle innych interesujących komiksów do kupienia, że szkoda wydawać kasę na coś co już masz. Aczkolwiek rozumiem potrzebę kolekcjonerstwa. Także, podobnie jak Kujaw, na Twoim miejscu bym odpuścił JUSTICE Muchy, ewentualnie dokupił co Ci tam brakuje z amerykańskich wydań.

XIII

Wolverine Wróg Publiczny rozbili na 2 albumy. Jeden z 144 str a drugi 169.

Nightrain

Cytat: Rado w 07 Kwiecień  2013, 14:03:36Nightrain, Ty jak co? napiszesz to zawsze fail.
Errare humanum est! W?a?ciwie, to ja zwykle nie mam zamiaru ?eby kogo? tu poucza?, no bo b?d?my szczerzy - ile razy si? myl?? Mo?e nie ma tam znaku zapytania, ale to jest raczej takie ''dlaczego'' i wola?bym ?eby kto? mi co? wyt?umaczy?, ni? ?ebym móg? sobie budowa? samoocen? na cudzych gafach ;>
Opowie?ci wojenne te? dzielili niby... A dwa tomy maj? ??cznie 480 stron i kosztuj? 225z?, wi?c wed?ug tej oto skali [zaokr?glaj?c do 400 stron] jeden tom powinien kosztowa? 187,5z?. Chyba nie by?oby tak ?le...

Valar Morghulis

Rado

Cytati wolałbym żeby ktoś mi coś wytłumaczył

No i tym kimś był opis albumu na MvM. Już sama nazwa komiksu w linku brzmi ABSOLUTE JUSTICE, więc powinna Ci się zaświecić żaróweczka "zaraz zaraz, to co wydaje Mucha nie ma w tytule słówka absolute, to pewnie jest jakaś inna wersja, lepiej przeczytam dokładny opis na stronie". Nie chciało się szukać, googlować, samemu zdobywać wiedzę, a przede wszystkim nie chciało się czytać -  lepiej po prostu napisać posta i niech za mnie wszystko zrobią. Jak ja bym chciał budować samoocenę na Twoich gafach, to byłaby ona już pod sufitem.

franek

Nightrain, ABSOLUTE to takie ekskluzywne wydanie dla kolekcjonerów ze wszystkimi bajerami itp. Za każdy taki ABSOLUTE jest koło 3 stów ;) na multiversum Justice w HC kosztuje 126zł (myślałem że drożej pójdzie) a DV i LH odpowiednio 63 zł i 79zł w SC.


Show Must Go On!!!

Kujaw

#42
Co do objętości "Justice" to wiadomo jak jest z absolutami, ale wydanie 3-tomowe, które posiadam, faktycznie liczy ok. 480 stron. za to jednotomowe, już 384. Ale w wydaniu 3-tomowym jest duzo dodatków w postaci biografii wszystkich bohaterów i złoczyńców z komiksu wraz z obrazami i szkicami Rossa, a prócz tego każdy tom ma osobną przedmowę. Stąd ta różnica w liczbie stron.

Cytat: HUDY w 07 Kwiecień  2013, 14:16:54
I teraz się zastanawiam co z JUSTICE, posiadam trochę zeszytówek i 2pierwsze tomy, a za Muchę trza będzie trochę zapłacić, nawet kupując z rabatem 25% w sklepie gildia.

Na MvM jest dostępny sam trzeci tom, zarówno w SC jak i w HC.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

HUDY

Fajnie by było dokupić trzeci tom i mieć komplet. Te kilka zeszytówek to juz postanowione ,,pod motek,, , a te dwa tomy będę rozważał by za wcześnie się ich nie pozbyć bo w pamięci mam nieszczęsne Manzoku które zapowiedziało wydanie Justice i zniknęło z  polskiego rynku. Batman TLH mam w SC i raczej na pewno wystawie na allegro, nasze wydanie będzie kosztować ,a sprzedaż oryginału może połowiczne zwrócić koszty zakupu. Tak samo postąpiłem ze Straznikami które już praktycznie się zwróciły, a do końca jeszcze parę dni pozostało.
Rado nie mam nic przeciwko oryginałom (trochę ich mam) ale wspieram nasz rynek i wydania nawet podwójne np Zabójczy Żart

Rado

CytatAle w wydaniu 3-tomowym jest duzo dodatków w postaci biografii wszystkich bohaterów i złoczyńców z komiksu wraz z obrazami i szkicami Rossa, a prócz tego każdy tom ma osobną przedmowę.

Cholera, te dodatki brzmią rewelacyjnie. Coś takiego właśnie chciałbym mieć. Nigdy nic nie wiadomo, ale wątpię, żeby Mucha pokusiła się o to pełne wydanie z tymi wszystkimi extrasami, więc może ja bym kupił te dwa albumy od HUDEGO, a trzeci dokupił z MvM? Właśnie, HUDY, byłbyś zainteresowany sprzedać te dwa tomy bezpośrednio mnie, czy wolisz wystawić je "pod młotek"?

CytatRado nie mam nic przeciwko oryginałom (trochę ich mam) ale wspieram nasz rynek i wydania nawet podwójne np Zabójczy Żart

Polski rynek komiksowy nie jest może mega potężny, ale jest na tyle rozbudowany, że jeśli ktoś chce bardzo go wspierać, to na pewno znajdzie coś innego dla siebie, bez konieczności kupowania drugiego egzeplarza tego samego komiksu. Ale ok, rozumiem i nie będę dyktował ludziom na co swoje pieniądze mają wydawać.