Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bondy

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 14:44:53

Juby

Fajny klimacik Dr No i Live and Let Die się szykuje. Fajnie, że wraca Felix. Ogólnie fajny materiał. Nie rozumiem tylko, czemu wciąż nie opublikowali tytułu. :P

Juby


Mr.G

Kto wie. Być może klimatyczne, dobrze napisane cameo pozwoli zatrzeć niesmak po roli Waltza w Spectre.

Johnny Napalm

Nie wiem, mi Christoph Waltz bardzo się podobał w poprzednim Bondzie. Ale tak samo w sumie podobał mi się Prometeusz, wbrew opinii chyba większości. W sumie Waltz ratował ten cały film, bo ten cały brytyjski Putin robi się z filmu na film coraz bardziej mongołowaty i w Widmie (mi też bardziej pasuje ta nazwa niż Spectre) dał popis sztuki aktorskiej z Wyższej Szkoły Aktorskiej Obróbki Drewna.

Co sądzicie o pogłoskach, że w Bondzie w 2020 roku Bela Drewna przekaże legitymacje agenta 007 kobiecie? Nowym agentem ma zostać podobno Lashana Lynch.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Cytat: Johnny Napalm w 16 Lipiec  2019, 21:19:05Co sądzicie o pogłoskach, że w Bondzie w 2020 roku Bela Drewna przekaże legitymacje agenta 007 kobiecie? Nowym agentem ma zostać podobno Lashana Lynch.
Póki co to tylko plotka, więc nie ma nawet co tego specjalnie przeżywać.

Ale gdyby to się okazało prawdą to nie widzę problemu. Bond ma być na emeryturze, więc nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nowy agent otrzymał tytuł 007. Ta postać przecież nie nazywałaby się "Jane Bond", tylko byłaby totalnie inną postacią z dawnym numerkiem Bonda.

Nie znam się na historii tych filmów i nie wiem czy te numery są "dziedziczone" przez nowych agentów. Ale jeśli nie kłóci się to z czymś co zostało powiedziane w poprzednich filmach, nawet jeśli jest to zupełna nowość, to nie widzę w tym nic dziwnego.

Q

Tytuł nowego Bonda to "NO TIME TO DIE".

Tytuł brzmi dobrze, bondowsko.

Na razie tylko czcionka średnio mi podchodzi.

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Mi też się podoba, nawet bardzo. Dziwię się tylko, że nie zapisali go w ten sposób:

N O  T I M E
  T O  D I E
      7


Pasowałoby do CR i QoS. :) To teraz czekam na pierwszy trailer.

Q

Oficjalny polski tytuł to - "Nie czas umierać" premiera 3 kwietnia.

Pierwszy plakat bez rewelacji. Czcionka cały czas mnie nie przekonuje.

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Jakaś reklama garniturów? Craig robi skwaszoną minę, bo zobaczył na ulicy paparazzi? Gorszego plakatu już się nie dało opublikować. :P

Czcionka do bani i wciąż nie wierzę, że nie zapisali tego tytułu w ten sposób (cóż za zmarnowana okazja).
Cytat: Juby w 21 Sierpień  2019, 14:44:51N O  T I M E
  T O  D I E
      7


Q

Pierwszy zwiastun


Ładnie to wygląda. Ciekawe lokalizacje akcja robiąca wrażenie, potwierdzenie obecności Blofelda. Mimo licznych problemów przy produkcji, przygotowany został iście bondowski zwiastun.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Zajebisty zwiastun! Nie przeszkadzają mi ani typowo-bondowe uzbrojenie Astona, ani nieszczęsne postaci ze Spectre (to, że w tamtym filmie były do bani, nie oznacza że tutaj nie wycisną z nich czegoś fajnego).

Craig wyglądał "staro" w Skyfall, trochę młodziej w Spectre, a teraz. . . jeszcze młodziej. Jeśli tendencja się utrzyma, a film okaże się dobry, to liczę że powróci z kolejnej części. :)

Q

Cytat: Juby w 04 Grudzień  2019, 19:09:12Craig wyglądał "staro" w Skyfall, trochę młodziej w Spectre, a teraz. . . jeszcze młodziej. Jeśli tendencja się utrzyma, a film okaże się dobry, to liczę że powróci z kolejnej części.
Hmm pewnie znaczną część budżetu przeznaczano na cyfrowe odmłodzenie jak w "Irlandczyku".

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

;D

Pojawiła się również galeria character posters (całkiem fajnych):
https://twitter.com/007/status/1201848570145624064?s=19

I nowe zdjęcia z filmu:








Juby

Pamiętacie jak Hans tłumaczył, że chce się w tym roku w pełni poświęcić Diunie i dlatego nie skomponuje muzyki do nowego filmu Nolana? Jak widać na odebranie czeku za soundtrack do nowego Bonda znajdzie czas. :P

https://variety.com/2020/film/news/hans-zimmer-james-bond-composer-no-time-to-die-1203458908/

Juby

Zaczynam tu trochę pisać sam ze sobą, ale skoro nikt inny nie wrzuca. . .


Mam nadzieję, że wizualnie czołówka będzie bardzo ekscytująca, bo o ile tekst w porządku, tak piosenka mało charakterna i dość usypiająca. Nie chciało mi się dosłuchać jej do końca. :(