Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Gotham Knights

Zaczęty przez LelekPL, 02 Luty 2017, 11:36:25

LelekPL



Zarówno Origins jak i Knight by?y oficjalnie zapowiedziane w marcu przez Game Informer, wi?c jest szansa, ?e tego dnia dostaniemy informacje o nowej grze, potencjalnie nale??cej do serii Arkham. Czcionka tekstu i logo WB wydaj? si? by? bardzo podobne do tej z Arkham Origins.

Mam nadziej?, ?e b?dzie to Origins 2, mo?e z upadkiem Harvey'a Denta, mo?e z czym? innym, a nie ta g?upia plotka z Damianem Wayne'm jako Batmanem.

Snowman

Ja przeczyta?em gdzie? o tym ?e na Nintendo Switch ma pojawi? si? gra "Batman: Arkham Apocalypse"... Jest to rzecz jasna plotka, nikt tego oficjalnie nie potwierdzi?. Nazwa, je?li nie ma nic wspólnego z No Man's Land, jest po prostu ?mieszna. BTW, Ch?tnie bym zobaczy? kontynuacj? Origins, byle z wi?ksz? ilo?ci? Easter Eggów i bardziej ogarni?t? graficznie. W sumie to jeszcze chcia?bym brak Batmobilu, wi?ksz? Batcave, bla bla bla...

Kmitz

#2
A wi?c jednak. Oby tylko nie by?o to kolejne bezczelne odcinanie kuponów od marki i jaka? pseudo minigierka na niszow? platform?.

Gdyby to mia?a by? faktycznie nowa, pe?noprawna gra, oto moja lista ?ycze?:
1) G?ówny w?tek fabularny: Court of Owls
2) W zwi?zku z tym, wi?cej Bruce Wayne'a
3) No, a  w zwi?zku z nim upragnionej, ikonicznej sceny w Wayne Manor ze zjazdem do Batcave przez wej?cie zegarowe (brakowa?o mi tego jak cholera) i ogólnie swobodnej eksploracji jego ?wiata, poza rezydencj? Wayne Tower etc.
4) Mo?e troch? zabawy Batwingiem, g?ownie dla szybszego przemieszczania si?, ale nic ponad to.
5) Powrót do konkretnych walk z bossami, akurat uwa?am, ?e Origins zrobi?o to dobrze.

I tyle. I tak chyba prosz? o zbyt wiele. Opcje rezerwowe je?li chodzi o opowiadan? histori?: Origin Two-Face'a i Falcone Family, ewentualnie pierwsze starcie Batmana z Lig? Zabójców. W?tpi? jednak, by te historie ud?wign??y ca?? gr?.
You can't hurt what you can't see

Barszcz92


LelekPL

#4
Informacje te są mało prawdopodobne. Po pierwsze, żaden w pół inteligentny pracownik nie ryzykowałby takiego olbrzymiego przecieku, chociażby ze względów finansowych. Każdy pracownik, zwłaszcza z taką wiedzą, podpisuje NDA, a taki przeciek zrujnowałby jego życie zapewne.

Po drugie, bardziej brzmią jak jakieś marzenia nadgorliwego fana. Nie powiem, poza Robinem mi też się WSZYSTKO tutaj podoba, ale wiarygodność takich marzeń jest nikła.

Po trzecie, wyszedł prawdziwy przeciek ze zdjęciem okładki nowej gry Shadow of Mordor. WB Games raczej nie będzie w jednym czasie promowała dwóch tak dużych gier, więc podejrzewam, że 8 Marca jest przeznaczony dla Shadow of Mordor, a niestety nie nowej gry z serii Arkham.

Barszcz92

Zgadzam się z twoimi argumentami. Drugi taki strzał w stopę auć

Leon Kennedy

Szkoda liczyłem pocichu, że chociaż dostaniemy informację, że takowa gra w ogóle powstaje... A tak to chyba była jednak plota.

LelekPL

Gra raczej powstaje. Był filmik z siedziby WBGM i można było na nim zobaczyć jak pracują nad jedną z gier z Batmanem.

Juby

Czyli co? Dali zapowiedź, że coś się zadzieje 8 marca, a nic się nie zadziało? Ach, Warner. XD

LelekPL

Cytat: Juby w 14 Marzec  2017, 10:10:47
Czyli co? Dali zapowiedź, że coś się zadzieje 8 marca, a nic się nie zadziało? Ach, Warner. XD

zadziało się. Ogłosili Shadow of Mordor 2

LelekPL

Sorry...

Wygląda na to, że jednak WBGM pracuje nad nową grą o Batmanie, prawdopodobnie związaną z Trybunałem Sów. Świetna nowina. Szkoda tylko, że zespół odpowiedzialny za świetne Arkham Origins mocno się już zmienił i nie wiem czego dokładnie możemy oczekiwać.

Leon Kennedy

Byłoby fajnie, a że Gacek zasługuje na kolejną grę i od ostatniej minęło już trochę czasu, to jest to bardzo prawdopodobne.

PS: Ciekawe czy Rockstedy pracuje nad nową grą spod szyldu DC?

Q

Mogliby już oficjalnie ogłosić, czy będzie nowa gra z Batmanem, czy też jest JL, a może WW. Niemniej jednak pomysł z wykorzystanie Court of Owls byłby świetny.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Rocksteady raczej pracuje nad czymś nie związanym z DC... i dobrze by było. Od nich wolałbym coś oryginalnego.

Hyper

Dzisiejsza dyskusja pisze o możliwych gier dotyczących Batman:Arkham Series.

•Pierwszy z nich jest spodziewany kolejny pequel do Arkham Asylum tym razem dotyczący "Court of Owls".

•Drugim jest długo spodziewana kontynułuacja ostatniej części trylogii jako Sequel daleko postawiony w przyszłość zwany "Batman:Beyond Arkham"

Jakiego projektu zobaczył/a byś w tej przyszłości lub teraz. Opisz z wymienionych powyżej punktów lub opisz szczegółowo czego nie wymieniłem.
Pisze na telefonie, bez klawiatury 😅