Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Catwoman w TDKR

Zaczęty przez Q, 22 Styczeń 2011, 00:40:59

(A)nonim

#45
CytatW przypadku trzeciego bat-filmu też się nie popisał Nolan. Miała być Angelina i co?
Z Angeliną to były plotki jak z Cher, tylko że ta pierwsza plotka była mokrym snem fanboya, a druga dziwacznym pomysłem. Nazwiska które można było traktować poważniej zaczęły się od Emily Blunt, chociaż też nie wiadomo na ile poważniej. W każdym razie najprawdopodobniejsza lista ostatecznych kandydatek wyglądała tak: http://batcave.stopklatka.pl/index.php?subaction=showcomments&id=1294832627&archive=&start_from=&ucat=12&;
CytatRachel to przy niej jednak mądrzejsza kobieta no i która z paralizatora dała po mordzie Crane`owi (Scarecrow - nie forumowicz BatCave Język)
Postać może jeszcze żałosna nie była, ale Holmes zupełnie nie pasowała do tej roli. Gyllenhal ma specyficzną urodę (czytaj, dla niektórych jest brzydka), ale było w niej widać, młodą, zaradną panią prawnik.
CytatA to jest potwierdzone że będzie właśnie CATWOMAN?
Nie jest.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Drawski

Teraz tylko czekać aż Nolan powie że nie będzie Catwoman ;D

Leon Kennedy


m2reily

Pewnie sobie pomyślał, "żebym to ja dostawał dolara za każdym razem gdy ktoś mnie o to pyta":-)
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Q

Cytat
Talking of the screentests, Kevin asked:

    So, Wally you shot Anne’s screen test for Catwoman?

To which he replied in the affirmative. That’s a yes to Kevin saying “Catwoman”, not “Selina Kyle”. Hmmm.

Pfister added, a little later:

    She looks phenomenal in the wardrobe.

I couldn’t let that lie. Later, I came back to it and asked if this meant what it seems to mean:

    Brendon, I’d get fired and I wouldn’t even get to shoot the picture… I can’t really say, but I definitely want to be around next year…

Any doubt that Ms. Hathaway will be suiting up still remaining? I don’t think so.

http://www.bleedingcool.com/2011/01/31/she-looks-phenomenal-in-the-wardrobe-wally-pfister-on-anne-hathaway-as-catwoman/

Czyli wydaje si? ju? praktycznie pewne, ?e w "TDKR" b?dzie Catwoman, a nie tylko Selina Kyle.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

I świetnie, bo nie ma nic gorszego jak Selina bez swojego alter ego.

Mr.G

Jest. Bruce Wayne bez Alfreda.


Nie rozumiem dlaczego niektórym osobom nie odpowiada Anne Hathaway. Nie miałem jej co prawda okazji widzieć w roli zbliżonej do Catwoman (czyli silnej i jednocześnie zmysłowej kobiety), ale jeżeli patrzeć na kwestie czysto wizualne, to nie da się ukryć, że jest kobietą bardzo ładną i to nawet w sposób pasujący do Catwoman... przynajmniej dopóki Anne się zbyt szeroko nie uśmiechnie, ale coś mi mówi, że w TDKR nie będzie miała ku temu wielu okazji.
Cieszy mnie też to, że Selina będzie ciemnowłosa... bo chyba nikt nie wpadnie na pomysł przemalowania panny Hathaway na blond.
No i w ogóle mnie cieszy obecność tej postaci w TDKR, biednemu Batmanowi należy się w końcu trochę czułości.

LelekPL

Zgadza się, mi też Anne pasuje do tej roli. Wcześniej byłem sceptycznie nastawiony do samej postaci w tym uniwersum, ale teraz pozostaje mi tylko poczekać, przynajmniej do pierwszego zwiastunu i zobaczyć co z tego wyniknie, ale przynajmniej już teraz zaciekawiłem się jakie relacje będą pomiędzy Seliną, a Brucem. Chętnie widziałbym właśnie wewnętrzny konflikt w Waynie w tej sprawie.

Hydro

Zawiodłem się trochę po ogłoszeniu, że w filmie pojawi się Catwoman. Jak dla mnie świetnie została przedstawiona w BR, i genialnie zagrana przez Michelle, dlatego oczekiwałem nowego villaina. Anne Hathway jest, chyba nikt nie zaprzeczy, aktorką bardzo ładną, jednak nie mogę sobie jej wyobrazić w roli drapieżnej Catwoman. Mówcie co chcecie ale znacznie bardziej wolałem do tej roli Angelinę Jolie, jednak to tylko początkowe zdanie, poczekamy na foty oraz zwiastun. Mam nadzieję że będzie tak jak w przypadku Ledgera, niby z wyglądu grzeczny chłopak, a jak zagrał, to każdy wie. Jak do tej pory Nolan trochę słabo wybierał główne aktorki żeńskie do Batmanów (chociaż Rachel w wykonaniu Gyllenchal była nawet ok), miejmy nadzieję że tym razem będzie inaczej :)

Mam nadzieję że nie zrobią z niej prostytutki, jak dla mnie to nie ta bajka.
It's a funny world we live in.

LelekPL

Nolan nie wybierał słabo aktorek. To była słabo napisana postać, sam Nolan zresztą przyznał, że nie umie pisać kobiet, chociaż w Memento i Incepcji mu się całkiem nieźle udały

Leon Kennedy

Cytatdlatego oczekiwa?em nowego villaina.

I si? doczeka?e? Bane'a, bo chyba nikt nie bierze pod uwag? jego niby debiutu w BiR ;). Wi?c mo?na ?mia?o rzec, ?e jest nowy i stary.

(A)nonim

CytatNolan nie wybierał słabo aktorek.
A Holmes to co? Ona zupełnie do tej roli nie pasowała.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

RafBat

 Serio, nikt z Was nie oglądał takiego filmu z Anne Hathaway jak "Havoc" (pl: "Spustoszenie")? W końcu w tym właśnie filmie Anna grała (..i to jak :P ) bad girl, więc jednak to potrafi. Do "legendy" przeszły jej (i jej filmowej koleżanki) "wyczyny" z meksykańskim gangiem, kiedy to obydwie (jako zbuntowane gówniary) chciały dołączyć do tej ekipy i musiały coś najpierw zrobić, aby się "wkupić"... ale to chyba nie miejsce na opisywanie szczegółów tego filmu (ogólnie słaby film, jedynie Hathaway minimalnie go ratuje).

LelekPL

sporo osób widziało ;) wystarczy cofnąć się parę stron wstecz

RafBat

Cytatsporo osób widziało  ;) wystarczy cofnąć się parę stron wstecz
No to wtopa ;). Nie zmienia to faktu, że bardzo się cieszę z takiego właśnie wyboru głównej aktorki do filmu. Z podanych wcześniej propozycji nazwisk aktorek obstawiałem właśnie Anne Hathaway... no i się spełniło, chyba trzeba pójść za ciosem i puścić totka w najbliższym czasie. ;D