Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

TDKR na DVD i Blu-ray

Zaczęty przez Juby, 26 Wrzesień 2012, 17:40:42

Rod

Jedyna różnica między tymi wydaniami DVD jest taka, że ta okładka z Banem jest lepsza :P

A tak serio, okładka ze złamaną maską i Banem jest dwuwarstwowa jednostronna a ta druga jednowarstwowa jednostronna.

EDIT: Albo jeszcze może być tak, że okładka z Banem to kartonik a za nim kryje się ta okładka z płonącym logo. Było tak przecież z TDK (kartonik z Jokerem, okładka z Batmanem).

Gieferg

Cytata ta druga jednowarstwowa jednostronna.

A cóż to znowu za brednie? Kto by wydał 165 minutowy film na jednowarstwowej płycie?
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Rod

Cytat: Gieferg w 09 Listopad  2012, 22:58:11
A cóż to znowu za brednie? Kto by wydał 165 minutowy film na jednowarstwowej płycie?
Może dlatego dodali druga płytę? Lol :P

Juby

Rod - Piszesz poważnie, czy na prawdę jesteś taki głupi? Druga płyta jest na dodatki, a filmu o takiej długości nie nagrają na płytę jednowarstwową. Lol ::)

franek

Myślę, że nikt nie byłby aż tak powalony, to tylko żarty ;)


Show Must Go On!!!

Nietoperz

Cytat: Juby w 10 Listopad  2012, 13:18:39
Rod - Piszesz poważnie, czy na prawdę jesteś taki głupi? Druga płyta jest na dodatki, a filmu o takiej długości nie nagrają na płytę jednowarstwową. Lol ::)
Juby, czy naprawdę to jest powód, by zaczynać kogoś obrażać? Jak czytam takie komentarze, to się nie dziwię, czemu fani Batmana są przez niektórych utożsmiani z fanatycznymi bat-kibolami (por. reakcje na "50 Prawd Objawionych przez "Mrocznego Rycerza")...

Kończąc offtopa, ponawiam pytanie:
Wiadomo może, jaka będzie forma albumu w trylogii w porównaniu z osobno sprzedawanym (http://www.amazon.co.uk/The-Making-Dark-Knight-Trilogy/dp/1419703692/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1352554833&sr=8-1)? Będzie mniej stron, mniejszy format, itd. - czy dadzą nam taki sam album? Nie mogę znaleźć konkretnych informacji.

LelekPL

Ok, to czy ktoś może mi wytłumaczyć jak dziecku czym będzie się różniła wersja Empikowa (z Banem na okładce) od Edycji Specjalnej (z logiem filmu).

Obie posiadają dwa nośniki, pierwsza jest "dwuwarstwowa, jednostronna", a druga "jednowarstwowa, jednostronna". O co chodzi w tym? Czyli, że w tej drugiej nie ma dodatków, tylko film jest na dwóch płytach?

Rod

Cytat: Juby w 10 Listopad  2012, 13:18:39
Rod - Piszesz powa?nie, czy na prawd? jeste? taki g?upi?
A jak my?lisz, czemu na ko?cu wypowiedzi doda?em 'lol', mr. smartass?  ::)

Widz?, ?e mój joke narobi? troch? zamieszania. Oba wydania dvd s? te same, poza ok?adk? i typem p?yty. Chocia? i tak brzmi to bezsensu, ?e Galapados wydaje TDKR na dwóch ró?nych warstwach, mo?e po prostu si? r?bn?li?

Hydro

Czy konieczne są TRZY posty żeby go poprawić? Jeden to za mało?

CytatMyślę, że nikt nie byłby aż tak powalony, to tylko żarty ;)
Myślę, że zamiast tracić czas na ten bezsensowny post, powinieneś go poświęcić na wyjaśnienie Rodowi czemu TDKR nie mógłby być na jednowarstwowej płycie. I naprawdę uważasz, że każdy, kto nie ma tej wiedzy, jest "powalony"?

@Nietoperz - album zapewne będzie taki sam (no i oczywiście w j. angielskim). Zresztą za kilkanaście dni się przekonamy.

A wracając do tych płyt jedno i dwuwarstwowych - jest to zwykły błąd w opisie (jakich wiele na ich stronie), no bo czy Trylogia na Blu będzie na "Typ dysku:  DVD-5", jak głosi empik? :P
It's a funny world we live in.

KamPlayer


Rod

Cytat: Hydro w 10 Listopad  2012, 16:02:27
Czy konieczne są TRZY posty żeby go poprawić? Jeden to za mało?
Myślę, że zamiast tracić czas na ten bezsensowny post, powinieneś go poświęcić na wyjaśnienie Rodowi czemu TDKR nie mógłby być na jednowarstwowej płycie.
Sam mógłbyś sobie darować kontynuowanie tego tematu bo to już czwarty i piąty post leci  ::)

A wiadomo coś dokładnie na temat zawartości tego albumu?

Nietoperz

Cytat: KamPlayer w 10 Listopad  2012, 17:10:30
@Nietoperz - album ma mieć tylko 64 strony.

http://ecx.images-amazon.com/images/I/A1lYxlflYsL._AA1500_.jpg
KamPlayer, dzięki za odp. :)
W mojej sytuacji (posiadam niepolskie wydanie BB i polską kolekcjonerkę TDK) to, co napisałeś, skłania do odpuszczenia kolekcjonerki całej trylogii (100,79 zł za zestaw DVD w promocji na empik.com) na rzecz osobnej trzeciej części (50,39 za edycję DVD w promocji na empik.com). Nie wiem, czy warto wydawać ekstra 50,40 zł za: "preview" pełnego albumu, ekstra kopię BB z polskimi napisami i ekstra kopię TDK z innym nadrukiem. Jeśli uznam, że to się np. jakoś przyda jako prezenty, kupię kolekcję.

Juby

Ja już mam zamówione wydanie zbiorcze na blu-ray. Ciekawi mnie kiedy je przyślą do sklepu i w jakim stanie (nie lubię zakupów internetowych, wolę dotknąć towar, który mam zamiar kupić i sprawdzić czy jest w 100% sprawny), a także czy opakowanie będzie PL, czy wszystko po angielsku. Przekonam się niestety dopiero na gwiazdkę (bo nie mam dość kasy aby kupić to sam, a Mikołaj dał warunek, że się dołoży jeśli to będzie prezent na 24 grudnia i dopiero wtedy mi go wręczy). ;)

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Gieferg

Też już mam zamówioną trylogię na blu-ray.
Menu beznadziejne.

CytatPrzekonam się niestety dopiero na gwiazdkę (bo nie mam dość kasy aby kupić to sam, a Mikołaj dał warunek, że się dołoży jeśli to będzie prezent na 24 grudnia i dopiero wtedy mi go wręczy)

To powiedz Mikołajowi tak:
I was wondering what would break first Your spirit, or your body!
Od razu zmięknie ;)


Nietoperz - nie kupuj tego filmu na DVD. Po prostu nie wypada. Zainwestuj czym prędzej w odtwarzacz blu-ray. Im później to zrobisz, tym więcej filmów będziesz musiał kupować po raz drugi bo jak już zaczniesz oglądać Blu, na widok DVD będzie ci się chciało rzygać.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.