Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co w Marvelu piszczy?

Zaczęty przez (A)nonim, 07 Maj 2009, 12:37:45

Johnny Napalm

O ja gupi... i po cholerę było aż tak przepłacać, i to jedynie za to, że mogłem się nim cieszyć w październiku... Ech... :P
A do rzeczy. Czy teraz zostały ostatecznie ustalone terminy w jakich będzie się to ukazywało? To będzie miesięcznik?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

daniello32

Nie, kolejne tomy wychodzą co 2 tygodnie.

Rado

Też kupiłem pierwszy tom. Dostałem bez większych problemów. Jeszcze nie czytałem, ale wydaje się, że wszystko jest na swoim miejscu. Dużo ciekawych dodatków, wstęp - wszystko tak jak w brytyjskim wydaniu. Tylko ta tekturka za duża była, no i plakat raczej kiepski imo. Wypełniłem nawet tę ankietę dotyczącą jakości komiksu i ogólnie tej Wielkiej Kolekcji Marvela. Wyślę im jakoś na dniach.

XIII

Sugerując po ankiecie w pierwszej 20 będzie jeszcze:
-Avengers Disassembled
-TASM Venom
-CA:Winter Soldier
-Dark Phoenix
-Avengers Forever part 1 i 2
-Ultimates
-Secret War
-Born Again- to trzeba kupić, byle dali szybko najlepiej po Wolvim
-Thor Reborn
-Hulk Silent Screams
-Ostatnie Łowy kravena
-CB A Crooked World
-CA New Deal
-NXM E is for Extincion
-She Hulk Single white female

Nagi Wonrz

Kolekcja brytolska:

Jeśli chodzi o mnie to jeśli zniknie to z kiosków będę mocno wk..., a jeśli nie to tylko podszczypywanie tego co dobre (Kraven, Extremis, Born Again).


Leon Kennedy

Ja spokojnie w kiosku ko?o domu dosta?em :). Stare czasy si? przypomnia?y :'(. Jeszcze nie czyta?em, ale kreska fajna, a komiks chyba solidnie zrobiony. W tym przypadku 15z? to jak darmo. Nast?pny ma ju? chyba by? po 40.

Nagi Wonrz

X-Men Whedona 3 dychy, Extremis 4 dychole, reszta też.

kelen

Aż kupiłem ten 1 tom i boję się, że na nim nie zaprzestanę.

Mikoto

Ja na pewno kupię każdy komiks ze Spider-manem, a z pozostałych to tylko wybrane np. Dark Phoenix, albo The Demon in the bottle i Daredevil: Born Again. Ale najbardziej nie mogę się doczekać Kraven Last Hunt i Secret Wars :D .

Johnny Napalm

Odniosę się do tych tytułów:
Cytat: XIII w 07 Grudzień  2012, 12:54:54
-TASM Venom
Tego bym raczej brał.
Cytat-Dark Phoenix
Ha! To zdecydowanie taaak!
Cytat-Secret War
Powaga? Wydadzą to w jednym albumie? Jak tak to biorę. :D
Cytat-Born Again- to trzeba kupić, byle dali szybko najlepiej po Wolvim
A... to jest perełka. Również chciałbym mieć go w swojej kolekcji.
Cytat-Ostatnie Łowy kravena
No, to wezmę tylko jak mi ostatecznie odbije i nie wiedzieć czemu będę chciał mieć kolejne wydanie, tym razem PL.
No i tyle bym póki co brał. Całości na pewno nie, bo nie jest mi do szczęścia potrzebna, no i jednak furę kasy by to kosztowało w sumie - nie chcę mi się tego liczyć, ale podobno i tak z niemałym hakiem, cena kompletnej kolekcji  przekroczy 2 tysiące, więc ja odpadam.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

Chyba najbardziej cieszy Logan i Mutanci :).

XIII

Widze że sporo zmyłke sprawia tytuł Secret War był wcześniej wydany jako Tajna Wojna przez Muchę komiks z lat 2004-2005, . Secret Wars to komiks z lat 80 , będzie w 2 tomach.

Johnny Napalm

CytatSecret Wars to komiks z lat 80 , będzie w 2 tomach.
Na bank będzie? 8 dych mogę dać za całość, w twardej, itd. - nie kupić takiego wydania byłoby grzechem.
CytatChyba najbardziej cieszy Logan i Mutanci .
Logan zdecydowanie tak, a reszta bandy frajerów już niekoniecznie tak bardzo. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

Drugi numer zakupiony, X-Meni mają moje pieniądze zapewnione, bo historia się podobała, fajny skład, świetna kreska, rozbrajające docinki, Logan i ciekawie zapowiadająca się wojna... A wy co myślicie o mutantach, w ogóle kupił ktoś??

Nagi Wonrz

Ja nie kupiłem, choć widziałem w kiosku. Pieniążki odłożone na Starka, a za X-Menami nie przepadam, nawet pomimo tego jak lubię First Class i Whedona.