Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Sport

Zaczęty przez Leon Kennedy, 21 Styczeń 2008, 16:29:40

jakura

Tak jak mówiłem wcześniej, informuję, że sekcja Defendu w poznaniu rusza od września w poniedziałki i środy oraz we wtorki (parter) w godzinach 20 - 21 w siłowni Hulk na ul. 28 czerwca. Zapraszam wszystkich zainteresowanych:)
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

jakura

Drobna korekta:
a) poniedziałek i środa - grupa początkująca
b) czwartek - techniki walki kijem i nożem + część technik zaawansowanych
c) wtorek - parter, z tym, że jego przyszłość nie jest do końca pewna i wszystko zależy od ilości osób. Nie będzie to też trening darmowy, będzie trzeba dopłacić do 40 zł/wszystkie osoby (tzn. jeżeli przyjdzie 10 osób, to każdy daje po 4 zł, a jak przyjdą 4, to po 10 zł).
Cena to 120 zł/miesiąc. Zapraszam.
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

jakura

Z powodu małej frekwencji (niestety...) od grudnia będzie nowa rozkładówka. Treningi odbywać się będą w poniedziałki i środy o 20.00, cena 100zł, ew możliwość płacenia z treningu a trening po 15 zł. Grupa zaawansowana to obecnie pojęcie względne (bo jakieś 3/4 ćwiczących, czyli 4 osoby to właśnie ta grupa:P).
Praktycznie omijamy nóż i pałkę (pojawiają się w ramach ciekawostek). Przerabiamy standardowo techniki + sparingi (w tym "na ostro", czyli w kaskach i rękawicach z uderzeniami, kopnięciami, łokciami, czy np 2 vs 1). Zatem są to rzeczy, które każdemu przyszłemu Batmanowi się przydadzą;)
Forumowiczów z Poznania i okolic zachęcam chociażby na przyjście na darmowy trening i zobaczenie jak to wygląda w praktyce:)
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Altair

Polska rezerwowym składem pokonała Macedonię 4:1... Fornalik naprawdę mnie zaskakuje jako trener. Niby taki niepozorny, a wszystko co robi stanowi jakąś logiczną całość... Mniej tu jechania "na czuja, bo tak!" jak za Smudy, przeważa rozsądek i dokładna analiza porażek oraz zwycięstw kadry. Boniek został prezesem PZPN i liczę na to, że ta para (prezes i selekcjoner) może nie od razu (na mundial), ale po jakimś czasie na pewno sprawi, że ekipa chłopaków stanie się jedną z bardzo dobrych. Wszystko póki co na to wskazuje.

BlackBat

Świetny filmik ze znajomym soundtrackiem ;)

http://youtu.be/3yF6pelugKE
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


jakura

Muzyczka faktycznie nie?le pasuje:D Co do samych ?wicze? niektóre s? naprawd? fajne i przypominaj mi treningi Rocky'ego lub Kliczki (nie pami?tam ju? którego:P)
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

BlackBat

jakura, Ty żyjesz! :D Ćwiczenia są naprawdę git, jak na moje to trochę tego, trochę tego :) Normalnie "Training Montage" in real life ;)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Kadaver

Kolejnym przeciwnikiem Tomasza Adamka będzie Tony Grano. Grano ma 33 lata, 188 cm wzrostu, jak dotąd 20 walk wygrał, 2 przegrał, 1 zremisował.

jakura

Raz po raz wrzucam info o nowościach z Defendu:) 29 czerwca na ul 28 Czerwca (w siłowni Hulk) odbędzie się całodzienny (10-18) staż z zakresu walki wręcz i przy użyciu improwizowanego sprzętu osobistego. Zajęcia prowadził będzie główny instruktor, ale zjadą też inni żeby dodac coś od siebie;) Na koniec uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu. No i odbędzie się jeden egzamin na stopień instruktora, a to warto zobaczyc :D
Koszt to, niestety, 100 zł, tym niemniej zapraszam wszystkich lubiących wojskowe systemy walki i mogących akurat wpaśc.

http://www.defendu.pl/staz-walki-wrecz/
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

jakura

Dla zainteresowanych: w tym roku treningi będą (najprawdopodobniej) odbywały się także w lipcu:) Szczegóły podam gdy tylko dowiem się więcej.
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Leon Kennedy

Dwie kolejki Pucharu Konfederacji już za nami. W tą sobotą o pierwsze miejsce w grupie A powalczy Brazylia z moją ukochana i dobrze dysponowaną na tym turnieju Italią! Marzy mi się finał z Hiszpanią i ich całkowity pogrom rzecz jasna!

Kadaver

A dzisiaj Diablo Włodarczyk broni pasa w starciu z Czakijewem.

LelekPL

A w NBA finał znowu nie po mojej myśli poszedł. Zaczynam myśleć, że los teraz mści się na mnie za lata 90-te, które dla mojego zespołu były jak napisane w filmowym scenariuszu z prawdziwym happy-endem.

franek

Ja tam obstawiałem za Miami, wolę ich duuużo bardziej od San Antonio. Cieszę się że LeBron James obronił tytuł swojej drużyny.


Show Must Go On!!!

Deuce

Cytat: Leon Kennedy w 21 Czerwiec  2013, 16:41:27
Dwie kolejki Pucharu Konfederacji już za nami. W tą sobotą o pierwsze miejsce w grupie A powalczy Brazylia z moją ukochana i dobrze dysponowaną na tym turnieju Italią! Marzy mi się finał z Hiszpanią i ich całkowity pogrom rzecz jasna!

Co do zwycięzców, to zgadzam się całkowicie. Liczy się tylko Italia !
Czytałem dziś, że protestujący Brazylijczycy obrzucili autobus z delegatami FIFA. Istnieje ewentualność, że turniej zostanie przesunięty w czasie, a w najgorszym wypadku odwołany. Boją się o zdrowie piłkarzy, co akurat nie jest dziwne.

Co do NBA, to zwycięzca jest mi obojętny. "Moi" Jeziorowcy już dawno odpadli, więc nie ma już żadnych emocji.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman