Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ben Affleck nowym Batmanem

Zaczęty przez b.p., 23 Sierpień 2013, 07:09:26

Rado

Mnie się podoba jego pozytywne nastawienie do roli. Widać błysk w jego oczach kiedy mówi, że wie jak podejść do Batmana. Podoba mi się też, że nie przejął się w ogóle shitstormem wokół niego. Będzie robił swoje i to mu się chwali.

Ostatnio widziałem też jakąś wypowiedź pracownicy sklepu spożywczego (czy jakiegoś innego) w pobliżu miejsca gdzie kręcą jego nowy film. Tak mi się przynajmniej wydaje, bo nie mogę sobie przypomnieć kontekstu, anyway, owa Pani wypowiedziała się, że: "Ben robił u niej zakupy, był bardzo miły i miał na sobie koszulkę z Batmanem". Heh, to mi się podoba właśnie - fanboy.

Leon Kennedy

Niech teraz udowodni wszystkich niedowiarkom, że ich histeryczne podejście do jego osoby było błędne... Od siebie dodam... oby.

Deuce

Cytat: LelekPL w 17 Wrzesień  2013, 15:48:00
Co mi się podoba w tym wywiadzie to to, że Affleck ledwo mieści się już w tym garniturze.

Ja odniosłem odwrotne wrażenie, że Affleck zwyczajnie przytył i dlatego koszula się tak na nim rozłaziła. Obyś jednak to Ty miał rację, że jest to już tężyzna fizyczna, bo inaczej Ben będzie musiał ostro nad sobą popracować.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Doctus

Mi si? w ogóle podoba postura Afflecka. Wysoki, jeszcze gdyby tak mocno przypakowa?, móg?by przypomina? namiastk? tego strasznego wielkoluda od Millera. Taki Batman to by?oby co? - po do?? drobnej budowie cia?a Bale'u (a przynajmniej takie z?udzenie sprawia? w nowym kostiumie, bo ten z BB jeszcze jako? wygl?da? i nadawa? mu powagi) mi?ym urozmaiceniem by?by 2 metrowy paker, najlepiej z bia?ymi soczewkami które odebra?yby mu jeszcze wi?cej cz?owiecze?stwa. W ko?cu Batman jako zwyk?y cz?owiek musi osi?ga? maksimum cho?by tych ludzkich umiej?tno?ci, a ja osobi?cie do tego równie? zaliczam jego form? fizyczn?.

Kadaver

Do 2 metrów Affleckowi trochę brakuje. A forma fizyczna nie jest równoznaczna z wielkimi gabarytami.

Mr.G

Jeśli chodzi o wygląd, myślę że kostium ma bardzo duże znaczenie. Bale był świetnie zbudowany, a jednak jakoś to umykało w jego wieloczęściowej, rozpraszającej uwagę zbroi. Gdyby zaś Affleck dostał strój bardziej opinający, bliższy komiksowym, muskulatura, którą niewątpliwie sobie do czasu zdjęć wyrobi, byłaby dużo lepiej podkreślona. Twórcy muszą się pod tym względem postarać, wszak Cavill podniósł tę poprzeczkę wysoko i głupio by było, gdyby Batman wyszedł jakoś mniej przekonująco od Supermana.

camel

Có?, marzy? mi si? Jim Caviezel, w?ród innych mniej lub bardziej mo?liwych kandydatów liczy?em na Fassbendera, Barrowmana, Holloway'a czy Juliana McMahona. Ben Affleck nie jest jednak najgorszym wyborem, dodatkowo fan Gacka.. Lepiej ni? Hammer czy inny pokemon który si? pojawia? w spekulacjach ::) A Cavill na upartego podobny do Afflecka.

Doctus

CytatCó?, marzy? mi si? Jim Caviezel,

O. To chyba pierwsza rzecz, z któr? si? w 200% z Tob? zgadzam. Jim od pocz?tku by? moim wymarzonym kandydatem. Jako John Reese prezentuje wszystkie cechy, które powinien posiada? Bruce Wayne. Magnes na kobiety, ?wietnie wyszkolony, do tego szalenie spostrzegawczy i szarmancki. Posta? 'faceta w garniturze' któr? wykreowa? w jednym z seriali CBS wr?cz nachalnie przypomina?a mi Batmana. Gdyby tak przybra? nieco na masie, to bezapelacyjnie by?by nasz Batman. Do tego wiek odpowiedni do konwencji Snydera. Wiem ?e by? typowany do tej roli, ale pod?wiadomie by?o dla mnie oczywiste ?e wybior? wi?ksze nazwisko pokroju Brolina czy Afflecka. Szkoda, szkoda, ogromna szkoda, bo zobaczenie Caviezela jako Wayne'a w Batcave to by?oby spe?nienie moich geekowskich marze?.

camel

Now we're two, mówi?c Twoim "ulubionym" Batmanem. Caviezel obok talentu, prawdopodobnie ch?ci, jak i aparycji mia? wszystko by by? Batmanem. Równie? w niego nie wierzy?em, spodziewa?em si? Hammera lub Afflecka. Lepszy jednak Affleck, co by nie mówi?. Ciekawie mo?e wyj?? te? to ?e Affleck jest wy?szy od Cavilla tj. Superman b?dzie ni?szy od Batmana. Mimo do?? sceptycznego przyj?cia projektu Superman/Batman (uwa?a?em ?e Ostatni Syn Kryptonu zas?uguje na sequel z prawdziwego zdarzenia), zaczynam mie? nadzieje ?e co? z tego wyjdzie.

Doctus

Umieszczenie Batmana w sequelu MoS automatycznie sprawia, ?e to b?dzie filmowy team-up a nie ?adna kontynuacja Man of Steel. Ja te? troch? ?a?uje, bo z panteonu trykociarzy DC mi?dzy innymi Superman zajmuje szczególne miejsce w moim sercu (jestem chyba samobójc? ?e pisz? to na forum fanów Batmana, do których zreszt? sam si? zaliczam) i te? chcia?em ?eby Clark dosta? cho?by jeszcze jeden solowy film. Z drugiej jednak strony, umieszczenie Batmana i tworzenie podwalin pod filmowy ?wiat jest bardzo rozs?dnym posuni?ciem ze strony Zacka Snydera. Gdyby kolejny filmowy Superman mia? mie? solowe przygody, to na 100% zosta?by tam umieszczony Lex Luthor, i dlatego z tego miejsca, obra?em pogl?d ?e Batman jest dobrym fabularnym posuni?ciem. Wpl?tanie w wir akcji Bruce'a Wayne'a i jego mo?liwe dobra interakcja z Lexem (o ile Goyer nie skopie scenariusza) mog? by? mocnym punktem tego filmu. W dodatku ca?e to zderzenie osobowo?ci dwóch najpopularniejszych bohaterów, ca?y hype, niezale?nie od jako?ci filmu który dostaniemy, jest jak najbardziej zrozumia?y. Po przemy?leniu sprawy, ciesz? si? równie? ?e Batman b?dzie troch? starszy i bardziej do?wiadczony. Idealnie si? to wpasuje w ?ycie m?odego i porywczego Supermana, który swoimi dzia?aniami zniszczy? po?ow? Metropolis.

Cytat. Lepiej ni? Hammer czy inny pokemon który si? pojawia? w spekulacjach ::) A Cavill na upartego podobny do Afflecka.

Hammer to by?o nieporozumienie, i przez chwil? naprawd? si? ba?em ?e panowie z WB b?d? a? tak g?upi, i wybior? kogo? takiego. Affleck z pocz?tku te? nie wydawa? mi si? najlepszym wyborem, ale po stopnieniu powszechnej ortodoksyjnej frustracji troch? si? do niego przekona?em, i o ile nie daje mu kredytu zaufania, to jestem ciekaw co nam da swoim Batmanem. Na pewno b?dzie diametralnie inny od tego w wykonaniu Bale'a (na szcz??cie), ale to dalej za ma?o ?ebym jako? z wizualizowa? go sobie w g?owie. O trailerze to nawet nie warto wspomina?, ale czekam na jakie? oficjalne zdj?cia z planu, bo ju? sam Affleck w kostiumie mnie cholernie ciekawi.

JaRo II

Ostatnio zaczęła mnie lekko śmieszyć ta cała moda, na pytacie celebrytów  "co oni sądzą o wyborze Bena Afflecka na Batmana... ?" Zaskakujące, bo wszyscy pytani twierdzą, że to bardzo dobry wybór, ciekawe ile w ich wypowiedziach jest szczerości. Ciekawe, kiedy pojawią się takie newsy:

"Co Barack Obama sądzi o wyborze Bena Alllecka na Batmana ? "    lub

"Gulczas, a jak myślisz, czy Ben Affleck będzie dobrym Batmanem ? ".
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Doctus

CytatOstatnio zaczęła mnie lekko śmieszyć ta cała moda, na pytacie celebrytów  "co oni sądzą o wyborze Bena Afflecka na Batmana... ?"

Mi to bardzo przypomina równie kuriozalną sytuacje z BBC, gdzie po wybraniu Petera Capaldiego na dwunastą wersję Doktora wszyscy związani ze stacją lub nie podkreślali że to świetny wybór a sam aktor jest niesamowity, tylko dlatego żeby przykryć średni entuzjazm niektórych z powodu powrotu w korzenie i przedstawienia ponownie nieco starszego Doktora. Tak już jest z kontrowersyjnymi wyborami, że niezadowolenie fanów i (pseudo)fanów starają się przykryć swoimi wypowiedziami członkowie ekipy lub po prostu koledzy po fachu. A Afflecka muszą naprawdę lubić, skoro nawet ludzie z Marvel twierdzą że będzie świetnym Batmanem.

LelekPL

Nie chodzi nawet o to, że go jakoś specjalnie lubią. Po prostu Hollywood to świat którym rządzą znajomości (podobnie z resztą jak w wielu innych miejscach). Po co publicznie marudzić na kogoś jak za parę lat później może on pomóc Ci w karierze.

Rado


Adriann