Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

Mel

Oj dzieci, dzieci. Przeceniacie mnie.

Altair


EL-Kal

Zabawowo jest (werble, śmiech z offu)... Bang!
Cytat: bruce95 w 24 Kwiecień  2009, 19:03:44
Mel nie kastruj go za to! NIEEEEEEEEEE!!!
[słychać dźwięk piły łańcuchowej] :P
PS.Mihcim już nie zapodawaj tych żartów bo ci warna wlepią :P
PPS.Widziałeś już moją okładkę?

Przypominają mi się niedzielne obiadki u cioci. Wujek zawsze próbuje być zabawny, ale jego dowcipy to coś w stylu: "Czemu się nie śmiejecie? Aj, zapomniałem dodać, że w tym dowcipie koń był czarny. Damn!".

Może nie potrafię Wam owych obiadków zobrazować, ale zalążek tego możecie dostrzec np. w dowcipach Strasburgera na początku familiady.

Lubi? rzodkiewki

Mihcim

Widzialem Okladke i mi sie podoba...ale napis troche nie jaki popracuj nad nim ; )

Mel

CytatDlaczego? Mrugnięcie

Bo nieadekwatnie do tego:
CytatWujek zawsze próbuje być zabawny, ale jego dowcipy to coś w stylu: "Czemu się nie śmiejecie? Aj, zapomniałem dodać, że w tym dowcipie koń był czarny. Damn!".

Przyznaję, że El-Kal to taka mała gnida forumowa, ale ma częściej racje niż wam się to wydaje.

Altair

0_o chodzi o mój little joke,tak? Nie był aż tak zły :P I nie róbmy z tego czegoś strasznie poważnego...

Mel

Groucho się w grobie przewraca - taka jest waga sytuacji.

Mihcim

Czemu tak Powazniee?
trzeba sie wyluzowac brac wiekszosc rzeczy zartem wtedy swiat wydaje sie bardziej...zabawny : )

Altair

Miałem zapytać o to samo...Coś zachmurzyło się na Batcave,dlaczego ???

Mel

Cytattrzeba sie wyluzowac brac wiekszosc rzeczy zartem wtedy swiat wydaje sie bardziej...zabawny
Jakbyś miał wybitnie żółte papiery, to bym się nawet troszkę zastanowiła nad twoją sentencją życiową.

I nie jest pochmurno. To życie w ciemności i życie ciemnością. True story.

Mihcim

Nie potrzebuje zoltych papierow
Dzisiaj otrzymalem wiadomosc od mojego bylego Angielskiego kumpla ktora mowila to:
Ur Crazy!

El Cornetto

jak już to U R Crazy :]. Człowieku nie siedzę w Anglii, ale nawet o takich rzeczach wiem lepiej. Pochlebiasz mi :P

Maxie Zeus

Chłopaki, weźcie sobie załużcie na Forum temat ''Kto lepiej zna angielski'' ;)

Mel

Corn, on w ogóle ma jakieś problemy nawet z językiem ojczystym.
I pomyśleć, że to ja żyłam z kompleksem kompletnego outsidera językowego :) No a teraz bez wahania mogę powiedzieć, że Mihcim to bardzo dowartościowujący user.

EL-Kal

Cytat: Mihcim w 24 Kwiecień  2009, 22:25:39
Czemu tak Powazniee?
trzeba sie wyluzowac brac wiekszosc rzeczy zartem wtedy swiat wydaje sie bardziej...zabawny : )
Obiecuję, że to ostatnia rzecz, jaką napiszę na temat tej niezwykle interesującej persony (chociaż to będzie dotyczyło raczej pewnej tendencji, a nie tylko Mihcima), bo wychodzę z założenia, że lepiej nie wywoływać wilka z lasu - jeszcze Mihcim gotów pomyśleć, że zaczyna nas interesować...

Otóż zauważyłem, że prostoduszni i nieskomplikowani ludzie są bardzo podatni na filmowe, często mało odkrywcze, przesłania. Otóż po TDK co druga osoba odwołuje się do "powagi", "humoru", "zabawnego świata", natomiast po, dla przykładu, premierze "Requiem dla snu" wszyscy zaczynają prawić komunały na temat szkodliwości narkotyków. Inny przykład? Sławetny ze swojej prostoduszności Mack, który po premierze "Borata" gotów był wrzucić wszystkich Amerykanów do worka o nazwie "debile, kretyni".

Skoro wszyscy nie jesteśmy sobą i nie myślimy po swojemu, to kto myśli za nas?

Lubi? rzodkiewki