Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

kelen


Funky

''Atomówki'' s? dla ciebie kelen? :P czy te? dla kogo? m?odszego?

Johnny Napalm

Szczerze obawiam się, że dla Kelena.  ;) Tak jak i Adventure Time. Cóż, co kto lubi...
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen

For all ages doesn't mean for little children ;)

Johnny Napalm

#874
Taa... wmawiaj sobie tak dalej.  :D Chyba, że jest coś o czym nie wiem i Atomówki mają w sobie ukryte drugie dno, które tylko Kelen i inni iluminaci odczytują, jako instrukcje do działania.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

BlackBat

Atomówki są prequelem do Samuraja Jacka ;)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Nightrain

Hmmm... Ja sam do niedawna lubiłem oglądać Adventure Time, a też od kelena tak drastycznie młodszy nie jestem ;> Nadal bym oglądał, gdyby było na torrentach, albo gdybym miał czas na oglądanie telewizji... W każdym razie to nie musi być niesamowicie profesjonalna historia z podwójnym dnem żeby przyjemnie było ją czytać. A humor Adventure Time jest niesamowity :D Planowałem też zakup koszulki http://img27.imageshack.us/img27/9968/4x52.png No ale cóż... Money. Świetna jest, dostępna na hobbymasters.pl gdyby cokolwiek ;D
Pójdę nawet dalej! Lubię My Little Pony i się tego nie wstydzę! Chociaż nie, to chyba wiadomo...

Ah... Dopiero za tydzień zamówię Batmany i te inne na gildii. No kurcze, nie wytrzymuję już, tyle czekania...

Valar Morghulis

kelen

Widzę, że wciąż istnieje błędne przekonanie, że kreskówki są robione tylko dla dzieci i osób, które lubią sobie poprzypominać sobie, jakie to zabawne "bajki" oglądali.
To, że coś jest animowane i nastawione również na humor nie oznacza, że jest dziecinne czy nie niesie ze sobą jakieś wartości. Praktycznie każdy serial ma swoje przesłanie, niezależnie od tego, jakie ono jest. Atomówki przerabiały trochę problemów. Np. samotnego ojca. Albo brak akceptacji z powodu wyglądu uznawanego za brzydki. A Adventure Time? Proszę się przyznać, kto z was wiedział przed przeczytaniem tego posta, że to serial post apo toczący się na Ziemi. I z humorem również niesie ze sobą baaaaaaardzo wiele. Dużo emocji, dużo dobrze napisanych postaci i pokazania tego, jak działa przyjaźń, albo zachowanie młodego, zakochanego chłopca, który za wszelką cenę chce się przypodobać, a potem zachowuje się jak dupek, bo nie ogarnia.

Aha, Nightrain, mam nadzieję, że nie uznałeś mojego wpisu w shoutboksie o MLP za obraźliwego. To było żartobliwe, bo tak na prawdę jeszcze nie oglądałem żadnego odcinka tego serialu. Dlatego go też nie skreślam, aczkolwiek nie ukrywam zaskoczenia (ale nie negatywnego), że odniósł taki sukces w tak szerokich skalach wiekowych i płciowych. Z drugiej strony, ekipa twórców jest mocna i sprawdzona.

franek

@kelen, to do końca nie jest tak. Prawda że ludzie lubią szufladkować, ale to się nie bierze znikąd. A akurat w przypadku tych dwóch seriali (Pony i Time) to nie da się ukryć, że choćby nie wiadomo jakie morały i mądrości ze sobą niosły, to są jednak stworzone bardziej dla dzieci, a same mądrości są po to żeby dzieci nie wyrosły na bezmózgów tak jak w przypadku tych roczników 98 (niestety jestem jego częścią) 99, 00 itd. Chociaż to nie oznacza że są one tylko dla dzieci, jeśli jakiś dorosły osobnik chce je oglądać to nie ma problemu. Jak sam powiedziałeś, że brak ograniczeń wiekowych to nie to samo co dla dzieci ;)


Show Must Go On!!!

kelen

AT nie nazwałbym serialem tworzonym dla dzieci, szczególnie, że ma najwyższy, dopuszczalny raiting. Zresztą, pooglądaj jakie tam teksty chodzą i sceny, to sam się przekonasz.

RemiRose

Zgadzam się w 100% z kelenem, że Adventure Time jest animacją dla każdego odbiorcy. Niektóre teksty czy sceny są jednak naprawdę pikantne, mocne. Jestem fanem serialu i sądzę, że oglądający go w dorośli, czy młodzież, będę potrafili wyciągnąć z niej naprawdę wiele smaczków, czy kilka naprawdę ciekawych morałów.
Tyger! Tyger! Burnining bright
In the forest of the night,
What immortal hand or eye
Could frame thy fearfull symmetry?
--------------
Country Stories. Od komiksu, aż po film.
http://remirozanski.tumblr.com/

Rado

Oh My Gawd! Jaki offtop! I jeszcze redaktor bierze udział. Kuniec świata!

Nightrain

Cytat: kelen w 27 Wrzesień  2013, 17:56:33Prosz? si? przyzna?, kto z was wiedzia? przed przeczytaniem tego posta, ?e to serial post apo tocz?cy si? na Ziemi.
Ja. A nie, przecie? ja ogl?dam...
Cytat: kelen w 27 Wrzesień  2013, 17:56:33Aha, Nightrain, mam nadziej?, ?e nie uzna?e? mojego wpisu w shoutboksie o MLP za obra?liwego.
Poprawno?? polityczna tak?e na forum. Jestem przyzwyczajony do ''peda?'' ''dziecko'' ''ja pie*dole'' w?ród grona rówie?niczego, kiedy nosz? przypink? z Fluttershy na bluzie, dlatego takie ?arty odbieram pozytywnie. Tym bardziej, ?e jedynie idiota nie skojarzy?by tego z ?artem. To znaczy tutaj te? nie ma za bardzo porównania - kelen, a moi znajomi. Nawet sztuczna broda jest przez nich uznawana za pedalsk?...

Je?eli kogo? interesuj? kucyki dla doros?ych, to dla niego b?dzie 34. zasada internetu. No. To lepsze s? chyba jednak ''dziecinne mora?y''... Z reszt? mora?y same w sobie s? dla inteligentnych ludzi, którzy z kolei nikogo nie szufladkuj?. G?upek nie potrafi wyci?gn?? nauk, które by?y mu prawione przecie?. Dlatego to wygl?da wed?ug opinii spo?ecznej tak, a nie inaczej...

Rzeczywi?cie, offtop si? zrobi?... Ups?

Valar Morghulis

XIII

Co to za komiks ten Devil?

franek

Nie wiem czy dobrze rozkminiam, ale w latach 30/40 ubiegłego wieku był taki "DareDevil" który walczył z Adolfem H. Chyba należał do Marvela (wówczas Timely Comics chyba) i wyglądał identycznie jak ten "Devil" o którego pytasz. Całkiem prawdopodobne że to ten sam ;)


Show Must Go On!!!