Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Amazing Spider-Man i sequele

Zaczęty przez Altair, 09 Październik 2008, 22:53:14

Kadaver

Na zdjęciach, gdzie połowę twarzy ma zasloniętą wygląda dość upiornie, co oczywiście jest na plus.

Mr.G

A? za ?adna ta charakteryzacja. Na pocz?tku by?em pewien, ?e ten Na'vi to fotomonta?, ale teraz, gdy fotek przybywa...

Johnny Napalm

Cytat: Nagi Wonrz w 16 Kwiecień  2013, 15:43:00
Jamie Foxx rządzi (...). No i nie jest czarny  ;D
... jest afroamerykaninem.  :) Nie no, super wygląda, oczami wyobraźni już widzę jak prąd będzie żył pod jego skórą, gdy wezmą się za niego spece od efektów.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Nagi Wonrz


Nightrain


Valar Morghulis

Nagi Wonrz


Altair


Nagi Wonrz

W zasadzie to ze zdjęć tylko kostium Petera, malunek na ścianie u Normana i Emma mi się podobają. Wygląd Harrego, MJ i Maxa Dilliona to jeden, wielki badziew.

Altair

Mj w makeupie jest piękną dziewczyną, choć może nie przebija Gwen - ale o to chyba chodzi jak na razie, right? :)
Harry - emo-drewno póki co, zobaczymy i ocenimy chociażby po trailerze.
Dillon w wersji przed mutacją - mydło.
Po mutacji - OSOM, znacznie lepiej niż się spodziewałem. :)
No i kostium - Coś pięknego.

Rado

Mnie dobór Dane'a DeHaana na Harrego Osborna bardzo odpowiada. Wida?, ?e ch?opak ma co? niepokoj?cego w oczach (i nie s? to kurwiki), a nie jest lalusiowaty jak James Franco w poprzednich Spiderach. O jego gr? aktorsk? równie? si? nie martwi?, po tym, co zobaczy?em chocia?by w "Kronice". Na m?odego Osborna i ewentualnie Goblina si? nadaje.


Z Electro poszli po komiksowej wersji Ultimate - tego si? nie spodziewa?em i przerazi? mnie troch? ten widok zakapturzonego Dillona. Jest w porz?dku, niech ju? b?dzie ta wersja Ultimate. Klasyczna faktycznie wygl?da?aby nieco hmm staro?wiecko?



Adriann

Electro zapowiada się naprawdę dobrze..;) Mam nadzieje że będzie to pierwszy dobrze zrobiony przeciwnik(w mojej opinii) po Dr. Octopusie

Nagi Wonrz

CytatMj w makeupie jest piękną dziewczyną

UWAGA: Zdjęcie tylko dla ludzi o mocnych nerwach!
Spoiler
[Zamknij]

Altair

Domyslam się, że Ty w swoich albumach nie masz ani jednej źle uchwyconej fotki i zawsze wyglądasz zjawiskowo?
Z tego samego planu:
http://youbentmywookie.com/entertainment/amazing-spider-man-2-set-photos-reveals-mary-jane-new-costume-18389

Nagi Wonrz

Nie ma co oceniać po zdjęciach z planu, aczkolwiek rola MJ ma być tu marginalna, jest nawet możliwość, że ją wytną. Ta aktorka wygląda fajnie, ale na zdjęciach z planu wypada znacznie gorzej niż na innych. Wiadomo, że te nieoficjalne są robione tosterami, a oficjalne sprzętem za gruby hajs. Na tym kończę ocenianie filmu, który nawet nie ma trailera i wrzucę kolejną fotkę nie dla wrażliwych (tym razem Django).
Spoiler
[Zamknij]
I ruda z normalnym ujęciem:
Spoiler
[Zamknij]

Altair

No tutaj wygląda dziewczyna świetnie. :) Jeżeli chodzi o Electro, to chyba robią z niego masakrycznego Nerda, który potem będzie Bad assem, więc wiesz.... :)