Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co w Marvelu piszczy?

Zaczęty przez (A)nonim, 07 Maj 2009, 12:37:45

Altair

To mnie zraniles.Zraniles wrecz na wskros.

Mathes

A tak swoją drogą, to tak rozmyślałem o "rzekomo" nowej dziewczynie Petera w Ultimate. Ta Gwen jest klonem, i ex Carnagem :] poza tym prawnie to ci dwoje są przyszywanym rodzeńswietem, bo po śmierci Stacy'a prawa rodzicielskie ma ciocia May, więc czemu (jeśli już) przyzwala na taki związek? a pozatym Parker zbyt morlany chyba na takie coś jest, mimo że nie mamy tutaj do czynienia z więzami krwi.

(A)nonim

A co w tym złego? Biologicznie nie są ze sobą powiązani, nie są też bratem i siostrą w sensie mentalnym i nigdy nie będą bo było u nich za późno aby takie więzi się wykształciły. Moralnie więc Peter jest czysty. Inna sprawa, że ciekawe skąd nagle u nich takie uczucia, skoro wcześniej traktowali siebie stricte po przyjacielsku?
W każdym razie Ultimate Gwen i jej ostre wejścia zawsze lubiłem i mam nadzieję że jej charakterek da o sobie znać w tej serii.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Dr Horrible

A ja pamiętam, jak kiedyś Bendis i Millar obiecywali że kiedy ktoś zginie w ultimate universe, to pozostanie martwy.
Nie żebym nie lubił Gwen, no ale....
A tak wogóle, to czy tylko ja mam wrażenie że Loeb decydował kto zginie w Ultimatum metodą ene, due, rabe ?

(A)nonim

Mi tam się podoba że Gwen przywrócili, to ją odróżnia od oryginalnej wersji że powróciła (mam nadzieję że na stałe). To jak to zrobili to inna sprawa.
A o Loebie nawet mi się nie chce pisać.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Cowboy

Chcia?bym wiedzie? co tam s?ycha? u jednego z moich ulubionych bohaterów - Spider-Man. Jakie serie warto teraz czyta?, co si? dzieje w Ultimate Comics, i regularnym uniwersum, co z Peter'em i MJ... i tak dalej.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

(A)nonim

Za bardzo niestety nie pomogę, Amazing Spider-Man przestałem czytać chyba już po American Son i nie zamierzam do niego na razie wracać, chociaż już podobno jest lepiej.
Ultimate Comics Spider-Man na razie mnie bardzo zawiodło spadkiem wysokiego poziomu jaki prezentowała seria Ultimate Spider-Man. Zero świeżych pomysłów, chociaż Ultimatum dało ogromne pole do popisu. A tu nic, Parker pracuje w Fast Foodzie jakby nie było ogromnego kataklizmu, co chwila w jego życiu pojawiają się osoby z nadprzyrodzonymi mocami, ciocia May nawet prowadzi dla nich rodzinę zastępczą, a najciekawszym momentem jest chyba zakochanie się Human Torcha w Spider-Woman. Cholernie słabo, więc sobie serię na razie odpuściłem.
Nie wiem jak z innymi seriami z Pająkiem.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Johnny Napalm

Właśnie, co w Marvelu piszczy? Czy ktoś z Was w miarę regularnie sięga po komiksy z tej stajni? Czy mogę kogoś takiego poprosić o stworzenie takiej mini rozpiski -coś co nieodżałowany Arek kiedyś czynił- co dzieję się aktualnie w seriach, które kiedyś pojawiały się w Polsce? No i tak w paru słowach, co jest obecnie godne polecenia i czego warto szukać w necie?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

HUDY

Nie wiem czy to jest godne polecania bo sam nie sięgam po zeszyty tego wydawnictwa, ale obecnie startuje AvX czyli Avengers vs X-Men. Czyli : kto zdrajca kto sprzymierzeńcem, po której stronie opowiedzą się poszczególni bohaterowie, to zmieni ich życie na zawsze i wpłynie na całe uniwersum, nigdy nie będzie już tak samo... itp itd HEHEHE ;p

Rado

Mnie by interesowało co tam teraz Wolverine porabia. Podobno kiedyś stracił ramię, odrosło? heh

Johnny Napalm

To była chyba tylko luźna wizja przyszłości, kiedy wszyscy z X-menów dawno już pomarli i jedynie Logan jest przy życiu. Zaraz wykombinuje o jaki komiks chodziło, bo wydaje mi się, że miałem go kiedyś w łapskach.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

lady_ozzy

<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

darkside

Jestem po lekturze miniserii 'Ultimate Fallout' i naprawd? mi si? podoba?o. Wprowadzenie do nowego etapu universum Ultimate, a w tle ?mier? Spider-Mana. Jedyny minus, to rysunki, które zmienia?y si? co numer, a nawet kilak zupe?nie ró?nych plansz pojawia?o si? w jednym zeszycie. Troch? ponownie romansuje z Marvelem, ale aktualnie interesuje mnie tylko Ultimate - jest prostsze do zrozumienia, ciekawsze, aktualne. Zamierzam nadrobi? Ultimate Spider-Mana i zabra? si? za serie z Milesem, a przynajmniej w najbli?szej przysz?o?ci :)
I'm Vengeance... I'm the Night... I am Batman!

Johnny Napalm

Spider nie żyje?
CytatWprowadzenie do nowego etapu universum Ultimate, a w tle śmierć Spider-Mana.
Napiszesz coś więcej na ten temat? Będę wdzięczny.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Charism

Peter w Ultimate nie żyje, a Spiderem jest Jesus Morales, czy jakoś tak. W każdym badź razie nastoletni pół murzyn, pół latynos. Naprawde o tym nie słyszałeś? Dość głośno o tym było.