Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bondy

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 14:44:53

Juby

Cytat: Funky w 13 Styczeń  2013, 15:23:42
Nie liczyłem na kopię "Szpiega" ale film bardziej spokojny (po rozdmuchanym "Quantum") w którym bardziej liczyłby się aspekt szpiegostwa.

Przecież był bardziej spokojny, ale nie podjął tematu szpiegostwa tylko relacje głównego bohatera z szefową i problemy w MI6. To też była odmiana.

Nie wychowałem się na TVNie, a rasizm widzę tylko w twoich wypowiedziach Funky. :P

Q

Nowy "Bond", którego ponownie wyreżyseruje Sam Mandes trafi na ekrany kin 23 października 2015 roku. Scenariusz przygotuje  John Logan.


W roli 007 ponownie wystąpi Daniel Craig.

http://www.hollywoodreporter.com/news/sam-mendes-returning-direct-24th-583864
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

franek

Jupi! Znowu beznadziejny akcyjniak w którym główny bohater nazywa się James Bond (tak samo jak w tych zajebistych filmach o agencie 007) i na dodatek gra go Daniel "Bez Emocji Kamienna Twarz Amator" Craig. SUPER -.-


Show Must Go On!!!

Adriann

Yeah, twórca mojego ulubionego Bonda powraca!:d

LelekPL

Jak dla mnie to też dobra wiadomość i powinna być taka dla wszystkich widzów, nawet tych nie lubiących Craiga ani specjalnie Skyfall - bo Sam Mendes oznacza również Rogera Deakinsa i te jego wspaniałe zdjęcia, które Skyfall dla mnie wywindowały na najlepszy film o Bondzie zaraz obok GoldenEye.

franek

Mnie osobiście Craig denerwuje za to jakim cudem dostał jakąkolwiek rolę? Serio, cały Skyfall miał jedną minę, jakby miał maskę.


Show Must Go On!!!

LelekPL

A kto tu coś pisał o Craigu od Twojej ostatniej wypowiedzi? Powtarzasz się franek i spamujesz teraz

Funky

Eeee a mia?em nadziej? ?e Nolan wyre?yseruje nast?pnego Bonda. Có? raczej nie spodziewam si? niczego wielkiego i zgadzam si? z frankiem ?e to pewnie b?dzie kolelny akcyjniak taki jak ''Quantum'' czy ''Skyfall'' (wiadmo jak zarobi? ostatni film to b?d? to kontynuowa? ::) ). Mam nadziej? ?e wróci David Arnold (który baardzo obni?y? loty od czasów swoich dwóch pierwszych filmów) bo soundtrack Newmana by? strasznie przeci?tny i bezbarwny.

LelekPL

Ja się akurat bardzo cieszę, że Nolan się za to nie zabrał, bo jest on zdecydowanie zbyt utalentowany żeby wiązać się z tą serią. Nie, żebym uważał Bondy za najgorszy szajs, ale Nolan zrobił już Batmany nieco w tym stylu i teraz bardziej czekam na jego oryginalne pomysły niż przerabianie tego samego w kółko. Podsumowując: wolę więcej Interstellar niż Bonda

Człwowieknietopeż

Cytat: LelekPL w 12 Lipiec  2013, 11:52:30
bardziej czekam na jego oryginalne pomysły niż przerabianie tego samego w kółko. Podsumowując: wolę więcej Interstelar niż Bonda
Oryginalne?
"Interstelar" zapowiada sie na popłuczyny po "Incepcji".
Nolan ma teraz w internecie status Boga, ale prawda jest taka, że tylko kiedyś robił świetne i oryginalne filmy, a teraz robi rozbuchane patetyczne pseudoepopeje z beznadziejnym Zimmerem w tle.
Najlepszy jego film to ewidentnie "Prestiż".
"Memento" było oryginalne.
Chociaz dziwne jest, że tego samego roku co "Memento" wyszedł film pt. "Nieodwracalne", którego konwencja byłą taka sama
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

Anonimowy Grzybiarz

W piątek w Krakowie w ramach Festiwalu Muzyki Filmowej odbędzie się koncert "007. The Best of Bond":
http://www.fmf.fm/pl/3/484/486/007-the-best-of-james-bond

Mam do odsprzedania jeden bilet w dobrym miejscu. Gdyby był ktoś zainteresowany proszę o PW bądź maila [AnonimowyGrzybiarz@gmail.com]

Q

Znamy już szczegóły na temat 24 Bonda pt. "Spectre", co nie pozostawia złudzeń, jaka organizacja będzie głównym wrogiem.

Do obsady dołączają:
Monica Bellucci jako Lucia Sciarra
Christoph Waltz jako Oberhauser
Léa Seydoux jako Madeleine Swann
Andrew Scott jako Denbigh
David Bautista jako Mr Hinx

oraz Aston Martin DB10

Zdjęcia realizowane będą w Pinewood London, Mexico City, Rome, Tangier & Erfoud, Morocco, Sölden, Obertilliach i Lake Altausee, Austria. Premiera filmu 6 listopada 2015.

W przypadku obsady ostatnie doniesienia się potwierdziły. O fabule nic nie ujawniono, ale wszystko zapowiada się obiecująco. Waltz jako główny przeciwnik i Monica Bellucci wreszcie dołącza do Bonda.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

Monica Bellucci świetnie! tak piękna kobieta już dawno powinna wystąpić w filmie o Bondzie. No i Waltz jako przeciwnik to też dobre rozwiązanie. Niestety mam duuże wątpliwości co do Spectre, bo jeśli organizacja ta będzie wykastrowana tak jak Quantum to dziękuje serdecznie ale wysiadam. A miałem cichą nadzieję że fabuła najnowszego filmu będzie jednak nawiązywać wokół tego co dzieje się na wschodniej Ukrainie i Rosji.

XIII

Gdyby tak było to pewnie Bond uprowadziłby Putina i przejął jego rolę.

Q

Z Quantum jeszcze nie sko?czyli. Jesper Christiansen wcielaj?cy si? w pana White'a w jednym z ostatnich wywiadów zdradzi?, ?e wyst?pi w nowym "Bondzie".
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)