26 październik 2021, 23:55:32

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Bondy

Zaczęty przez Q, 21 styczeń 2008, 14:44:53

Johnny Napalm

Ja nie powtarzam, ja tak uważam.  ;)  I tak to lepiej brzmi niż Daniel "Zimny CZEKISTA" Craig. A fenomen Billie Eilish polega chyba na wpisywaniu się w oczekiwania producentów, którzy współcześnie szukają freaków, raz intro a raz ekstrawertycznych, najlepiej nie pogodzonych ze światem. Może i nie ma głosu, ale ma fajne i spore jak na swoją posturę cycki.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Funky

02 październik 2020, 22:19:49 #857 Ostatnia edycja: 02 październik 2020, 22:36:10 by Funky
Ale on ma coś z Putina :P Zimne spojrzenie i czekistowski chłód. Craig będzie dla mnie Władimirem Władimirowiczem tak jak Willem Dafoe wygląda jak Joker bez żadnej charakteryzacji. Oczywiście gdyby postać Bonda była bardziej rozbudowana i bardziej empatyczna, ciepła to miałby mniej z KGB-eisty. A tak niestety od czasu Casino Royale to wciąż ten sam facet. Jednowymiarowy i chłodny jak Grudzień na Syberii. (mimo malutkiej poprawy w Spectre) Piosenka Billie kompletnie bez polotu i do zapomnienia. Mam nadzieję że soundtrack Zimmera będzie duużo lepszy niż przeciętne prace Arnolda i Newmana.

Q

02 październik 2020, 22:40:56 #858 Ostatnia edycja: 02 październik 2020, 22:47:16 by Q
Premiera znowu przesunięta, tym razem na 2 kwietnia 2021 roku, by widzowie na całym świecie mogli go obejrzeć w kinie. Jak tak dalej pójdzie to będą przesuwać kolejne produkcje, to czym zachęcą widzów do chodzenia do kina.

https://twitter.com/007/status/1312122931879632897

Przy takich przesunięciach mogliby już nakręcić kolejny film i wtedy zrobić premierę dwóch w odstępie tygodnia :)
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

Ja prdl  :(  >:(  to niech chociaż wydadzą soundtrack z utworami "Track 1, 2..." żeby tytuły nie zdradzały fabuły. Jak można było premierę dawać w listopadzie? Powinni na początku lata to wypuścić kiedy sytuacja była lepsza niż obecnie.

Juby

Do kwietnia może nie być kin, do których film mógłby trafić. Studia powinny przecierać szlak, żeby w przyszłym roku sprzedały im się hity, tj. Jurassic World 3, ale jak widać obawa przed stratami jest silniejsza od walki o cały przemysł. :-\

Decyzja DEBILNA! Nie mówię o samym przesunięciu filmu, a o wczorajszym opublikowaniu teledysku Billie. Po ch*j to było, skoro rozważali / podjęli decyzję o przesunięciu premiery? ::)

@Funky
Zimmer opublikował dziś pierwszy fragment soundtrucku (pewnie też nie dostał info o zmianie daty premiery). Można znaleźć utwór gun barell na jutubie.

Dalsze wymienianie dyktatora Rosji pomijam milczeniem. Ale Craig w Spectre akurat był gorszy niż kiedykolwiek, ewidentnie znudzony tą rolą.


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Q

Wygląda, że decyzja o zmianie daty podjęta została w ostatniej chwili i raczej tego nie planowali, ale jak tak dalej pójdzie to skończą im się materiały do promocji. Wcześniej mieli Craiga w SNL, teraz teledysk, kolejny zwiastun też wypuścili.

A jako, że Universal odpowiada za dystrybucje Bonda i "Szybkich i Wściekłych 9", który przesunięto wcześniej z 22 maja 202 na 2 kwietnia 2021, to pewnie zaraz będą kolejne przesunięcia.

Jak tak dalej pójdzie to "Tenet" będzie jedynym dużym filmem wprowadzonym po wybuchu pandemii.

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Cytat: Q w 02 październik  2020, 23:18:10Jak tak dalej pójdzie to "Tenet" będzie jedynym dużym filmem wprowadzonym po wybuchu pandemii.
Słabe wyniki Tenet są głównym powodem dlaczego tak będzie. Przetarł szlaki i wszyscy zauważyli, że to ślepa ulica niestety. Kina w Polsce puste, mam nadzieje, że rodzime produkcje pociągną nieco finanse do końca roku. Teraz był Komenda, niedługo Listy do M. 4 i może jeszcze z dwa. Ale premier w Grudniu też się nie spodziewam. Na pewno albo WW1984 albo Diuna zmienią datę, a spodziewam się, że oba.

Chciałoby się powiedzieć, że teraz przynajmniej 2021 będzie zajebisty dla kina, ale pandemia może potrwać nawet do połowy przyszłego roku, więc też pewnie sporo z początku roku się przeniesie na 2022.

Juby

Cytat: Juby w 02 październik  2020, 23:10:07Do kwietnia może nie być kin, do których film mógłby trafić.

Dzień później kolega wysyła mi to:

Cytuj"Nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone przez przedstawicieli brytyjskiej sieci Cineworld, ale Variety donosi, że już w przyszłym tygodniu (albo dziś) ogłoszą zamknięcie wszystkich 128 multipleksów w Anglii i 543 w USA (prawdopodobnie do przyszłorocznej wiosny). W samym tylko UK pracę może stracić około 5500 ludzi. Jest to odpowiedź na piątkową informację o przeniesieniu premiery Bonda na przyszły rok."

Brawo Universal! Wiem, że Tenet się nie zwróciło i nie zwróci Warnerowi, ale studia powinny silniej promować wydania na nośnikach fizycznych, lub licencje na platformy streamingowe, czy do telewizji, żeby nadrobić straty z niektórych produkcji, ale powinni je również poświęcić, żeby przemysł kinowy mógł przetrwać. Dzięki Nolanowi WB zrobiło tak we wrześniu, Universal też powinien był to zrobić, stracić trochę kasy na Bondzie (kolejna część i tak powstanie, więc whatever), ale przynajmniej podtrzymać kina, żeby mieć gdzie wypuszczać swoje hity w przyszłym roku. Teraz może być duży problem. Ciekawe ile z tych kin w USA i UK już się nie otworzy?

Pamiętam jak w połowie roku czytałem szacunki ekspertów, że 2020 zaliczy blisko 70% spadek przychodów z kin względem 2019, a 2021 wróci do ok. 90% wyniku sprzed pandemii. Działania wytwórni filmowych sprawiły, że 2020 może zaliczyć nawet 75-80% spadek, a 2021 z pierwszymi hitami zapowiedzianymi dopiero w okolicach kwietnia, może nie dobić nawet do 60% zysków z ubiegłych lat.


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Q

Universal ma taki problem z "Bondem", że umowę mają tylko na ten jeden film, więc nie wiadomo jeszcze która wytwórnia zajmie się kolejnym, więc nic dziwnego, że chcą osiągnąć sukces.

Szkoda, że przy okazji przyczyniają się do dobicia kin i całej branży. Chociaż reakcja sieci może sprawi, że wytwórnie zdadzą sobie sprawę, że mimo wszystko potrzebne są zróżnicowane premiery. Niestety wysokobudżetowe filmu w tej sytuacji są obarczone największym ryzykiem.

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

TOTAL FILM nie zrezygnowało z listopadowej rozkładówki. Ich pewnie też zaskoczyli z informacją o ponownym przesunięciu premiery. :P
"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Johnny Napalm

Kurczę, to było do przewidzenia, że kiedyś nadejdzie taka wiadomość. Zawsze jest to jednak szok. Legendarny pierwszy James Bond – Sean Connery nie żyje. Może ktoś z Was, fanów serii o Bondzie, lub w ogóle większych kinomaniaków o nim więcej napisze...
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

JubyLegenda. Wielka strata. Widziałem z nim 18 filmów (jeśli wierzyć moim ocenom na Filmwebie), O jeden most za daleko dość niedawno. Uwielbiałem go w Indiana Jonesie i Twierdzy, nie zliczę ile razy mówiłem "Welcome to the Rock" ze szkockim akcentem. A myślałem, że 2020 nie może być jeszcze gorszy. :(


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Mr.G

Roger Moore właśnie zyskał kompana do pokera w najelegantszym z kasyn, gdzie palić drogie papierosy i pić wódkę z martini można do woli - tam nikomu już nie zaszkodzą.

Na Bondach się wychowałem, ale sir Connery chyba jeszcze ważniejszą postacią był dla mnie w Nieśmiertelnym, który to film otwiera właśnie jego głos:
https://www.youtube.com/watch?v=CMMeHdr9Cxg

Za wszystkie kreacje dziękuję. Ale i tak na wszelki wypadek nie dowierzam, bo przecież już pokazał, że Żyje się tylko dwa razy.

Funky

Nie był moim ulubionym Bondem (Roger Moore) ale kino straciło wielkiego aktora. Niech mu ziemia lekką będzie.