Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Hush

Zaczęty przez Juby, 28 Marzec 2019, 08:47:32

Juby

Czyli długo oczekiwana przez fanów, animowana adaptacja serii Jepha Loeba i Jima Lee, wydawanej w latach 2002-2003 (u nas w dwóch tomach wydanych przez Egmont w 2005 i 2006 roku oraz w 2016 jako pierwsze dwa numery Wielkiej Kolekcji Komiksów DC Comics od Eaglemoss Polska).

IGN właśnie opublikowało pierwsze zdjęcie i. . .


. . . mój osobisty hajp spadł praktycznie do zera. :( O ile historia przedstawiona w Hushu ma swoje małe problemy, tak uwielbiam wracać do tego komiksu ze względu na doskonałą stronę wizualną. Powyżej widzę zdjęcie kolejnej okropnej animacji za $3,5 mln, która najwyraźniej nie będzie przenosić wyglądu bohaterów prosto z komiksu, tylko dostosuje je do innych animacji DC Universe Original Movie. Ochyda. :P

Czekam na trailer i datę premiery, ale coś mi mówi, że będzie lipa i sam nie wiem, czy chcę to oglądać.

Leon Kennedy

No wiesz Lee to w końcu Lee. A raczej było wiadomo, że będzie to wyglądać jak poprzednie animacje Warnera. Sam ogl bardzo chętnie i żadne zdjęcie nie sprawi, że z tego zrezygnuje.

Juby

Nie śledziłem uważnie informacji o tej produkcji, więc nie wiedziałem, że wygląd postaci ma być dostosowany do innych animacji. Liczyłem na wierność, tak jak przy adaptacji The Dark Knight Returns, Year One, lub Gotham by Gaslight. Poza tym, przeczytałem Husha ponownie w ubiegłym tygodniu i martwię się, że za dużo mają materiału, że upchnąć go w typowym metrażu ich animacji. Albo przytną historię, albo będzie to trwać ponad 90 minut.

Oby wątku Bat-Selina nie schrzanili, bo to najlepsze (obok kreski i tuszu), co jest w tym komiksie.

Leon Kennedy

Najlepiej by było podzielić na dwie części, ale nie ma na to szans. Tak czy siak liczę na porządne przedstawienie.

XIII

Dla mnie ten kadr to wygląda jakby to było z Syna Batmana albo  innych produkcji i z tego  animowanego uniwersum. Od 2016 po kolejnych dennych produkcjach i słabym  Killing Joke dałem sobie spokój z  animacjami DC  obejrzałem tylko Gotham by Gaslight dla głosu Bruce`a Greenwooda i to była niezła produkcja innych unikam bo  zwiastuny ,fotosy etc nie zachęcały mnie.

LelekPL

Dla mnie najważniejsze jest, żeby nie zniszczyli tej adaptacji tak bardzo jak Court of Owls. Oczekiwania mam teraz niskie, wiedząc, że to będzie w stylu tych dennych animacji DCAU, ale dam mu szansę ze względu na sam materiał źródłowy i jaki ma potencjał... można go zrobić lepiej niż w komiksie.

Juby

Cytat: Leon Kennedy w 28 Marzec  2019, 14:52:47Najlepiej by było podzielić na dwie części, ale nie ma na to szans.

W tę stronę też by było słabo, bo Hush nie jest tak obszerną historią jak TDKR Millera. Podział na dwie części oznaczałby pewnie dwa odcinki po max. 55-60 minut. Chyba najlepiej postawić na dłuższy niż dotychczas metraż w jednym filmie, jakieś 90 minut, bo 70-75 może być za mało.

Cytat: XIII w 28 Marzec  2019, 15:20:08Dla mnie ten kadr to wygląda jakby to było z Syna Batmana albo  innych produkcji i z tego  animowanego uniwersum. Od 2016 po kolejnych dennych produkcjach i słabym  Killing Joke dałem sobie spokój z  animacjami DC  obejrzałem tylko Gotham by Gaslight dla głosu Bruce`a Greenwooda i to była niezła produkcja innych unikam bo  zwiastuny ,fotosy etc nie zachęcały mnie.

U mnie podobnie. Po Batman i Syn nie tknąłem więcej żadnego filmu z TYM Batmanem, tylko inne animacje jak coś, Batman Ninja, Gotham by Gaslight, te z Adamem Westem, itd. Przez TEN wygląd postaci, wzorowany na NewDC, odpuściłem też adaptację śmierci Supermana. :P

XIII

Patrząc na listę płac widzę, ze w tej animacji będzie Bane pewnie zamiast  Croca, jeżeli będzie on sługą Ivy nie muszę chyba mówić z którym filmem aktorskim będzie to budzić skojarzenia.
https://www.imdb.com/title/tt8752440/fullcredits?ref_=tt_cl_sm#cast

Juby

Czyli nie tylko skopali wygląd bohaterów, ale mieszają też w samej historii. Zapowiada się coraz gorzej. . . :(

XIII

No niestety tak się to zapowiada.  to pewnie będzie powtórka z Justice League War. Tamten film też był oparty ka komiksie rysowanym przez Jima Lee i też miał te słabe projekty postaci w dodatku okastrowali go z kilku fajnych akcji np tej ze SWAT na początku.

Juby

No i może skończyć tak, jak Justice League War, którego do tej pory nie obejrzałem. :P

Q

Już wcześniejsza informacja, że pojawia się postać Damiana Wayne'a sugerowała, że nie będzie to wierna adaptacja. Niestety historię osadzają we wspólnym animowanym uniwersum i przez to fani komiksowego pierwowzoru mogą mieć powody do niezadowolenia.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

XIII

Nawet okładka/plakat nie powala

Q

To okładka/plakat teaserowy udostępniony wraz z ogłoszeniem, że film powstanie. Finalna będzie inna, tak jak to miało miejsce z  "Justice League vs. The Fatal Five":

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

XIII

to nie zwiastun  ake montaż    scenek z tego materiału zakulisowego, ale  juz po tym widać ze film nie będzie powalał\