Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Batman

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 14:36:07

(A)nonim

Nastepny bedzie trzymal równy poziom, to jest beznadziejny.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Serial nie byl beznadziejny tylko wlaśnie dośc chwiejny. Jednak kilka perelek bylo... Zwlaszcza w trzecim sezonie :).

(A)nonim

Ale chodzilo mi o ten nowy z beznadziejnością. Chociaz racja, TB bylo beznadziejne z paroma przeblyskami (i chyba chodzilo ci o czwarty szon ;)).
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

#18
Faktycznie ;). Co do tego sezonu, który był najlepszy to oczywiście chodziło mi o czwarty, a zaraz po nim chyba plasuje się ten ostatni, który miał momentami spore przebłyski :).

Olek.b.10

Czy móglby ktoś napisac polonizacje do zagadek Riddlera, bo nie wszystko rozumiem. W pelni rozumiem tylko pierwszą (kiedy nie wiesz czym jestem, jestem czymś, gdy wiesz czym jestem, jestem niczym. ), ostatnią (ze wszystkich stron jest pólnoc, jaki kolor ma futro tutejszego nied?wiedzia?), przedostatnią ( wszystko we mnie jest starozytne.) i tą którą zadal Batmanowi (na jakie pytanie nigdy nie mówisz "tak"?). Odpowiedzi nie są konieczne. Z góry dziekuje.

EJay

Ma ktoś moze napisy do odcinków?

Olek.b.10

UWAGA !
Czy ktoś wie gdzie można w internecie znaleźć odcinek "Ring Toss" ? Nigdzie nie mogę znaleźć (w całości). To dla mnie ważne.

Bat


Olek.b.10


batboy

W tym serialu podobał mi się czwarty sezon i trochę piąty .Nie podobał mi się sezon 1,2 i 3,nie podobał mi się wygląd Jokera,Riddlera,bane'a i terible trio(nie wiem czy dobrze piszę)


daniello32

Są może napisy do 1 sezonu??

Jaruto

Czy to leci na cartoon network? Jeśli tak, to jest szansa, że nawet zdubingowali, ale mówię może bo nie orientuję się zbytnio ;D

Leon Kennedy

Przykro mi, ale ja mam CN i jeszcze nie spotkałem się z TB ;). A co do napisów, to nie wiem... kumpel nie mógł ich znaleźć :-\.
Posted on: 15 Wrzesień  2009, 22:19:07

 Co do napisów to znalazłem tylko do dwóch, trzech odcinków...

Tak ostatnio się zastanawiałem dlaczego nie zostawaili pierwszego wyglądu Bane"a jako tego ostatecznego... W końcu w porównaniu z tym po przemianie był wręcz zarąbisty mimo, że nic wielkiego dla niego nie stworzyli, ale przynajmniej był w miarę klimatyczny. Eh... Dlaczego ci twórcy tak bardzo znęcają się nad tą postacią i idą w tą smą stronę z Jokerem, bo jedyne co miał w miarę dobrego w tym serialu to odzywki ;)

EJay

No dobra, to kto ogl?da? na zig zap'ie i kto ma linka do ?ci?gni?cia? :D :P

kelen

Ja najwyzej bede meic tylko fragment, bo chyba caly odcinek niestety mi sie nie nagral