Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zwierzeta

Zaczęty przez Funky, 19 Sierpień 2008, 02:59:33

Altair


Leon Kennedy

Ja uwielbiam Koty. Zawsze mnie uspokajają i szybko wprowadzają w dobry nastrój. W tej chwili mam kotke ( parę lat temu miałem kota, ale sąsiad pomógł mu zejsć z tego świata...), Lunę. Była dość dzika jak ją w ziąłem do domu, ale teraz jest ok. Oprócz tego miałem psa Sarę z jakieś 12, 13 lat, ale wpadła pod auto w ubiegłym roku.

Altair

No niestety to jest fatum hodowania zwierząt,a u mnie szczególnie kotów-wpadają pod samochody,a potem zdejmowanie ich ze łzami w oczach z ulicy to nic przyjemnego.

Leon Kennedy

No dokładnie, a jak jeszcze kierowca to palant, który bardziej przejmuje się walnietym wozem... To może dojść do rękoczynów.

Altair

I zazwyczaj zaden palant nie posili sie chocby zdjac kota na pobocze.

why-so-serious

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6a5dd29de245d196.html
To mój kot a wabi się...Kicia[Przyzwyczaiła się i nie da się zmienić]Śpi je Wychodzi na dwór i strasznie miauczy . 
Jeśli jesteś w czymś dobry NIE rób tego za darmo

kozio

Uwielbiam zwierzęta:) Ale niestety, póki mieszkam z rodzicami, to na żadnego milusińskiego nie mogę sobie pozwolić;/ Jednak za parę lat, myślę że kupię sobie czarnego kota, albo jakiegoś szczurka:P
Batman is a legend, but the legend will never die!!

Maxie Zeus

Ja zawsze marzyłem o małym pasiastym tygrysku ;) Może kiedyś, jak sobie wybuduję dom ;D

Mel

Hyhy, kotecek.



Mam ją od kilku godzin (o taka znajda z parku. Ktoś ją wyrzucił do kosza na śmieci uprzednio zapakowując do ekologicznej torby z Tesco) i już wiem, że ma może z jeden miesiąc, niesamowicie mnie denerwuje miauczeniem (które w wolnym tłumaczeniu brzmiałoby jak "ja chcę, ja chcę!), lubi leżakować na moim tablecie i żre jak świnia.

Aktualnie myślę nad jakimś imieniem...


Al Bundy

Moim ulubionym zwierz?tkiem jest pies. W domu mam rybki. Mia?am pieska o imieniu Spinek, niestety moja s?siadka go rozjecha?a samochodem. :'(

Leon Kennedy

Zajebisty kotek, Mel. I kolejny dowód jacy ludzie potrafią być debilni. Oby ta osoba była tak samo traktowana przez innych tak jak potraktowała tego kociaka.

Detective

Życzysz mu żeby ludzie wyrzucili go do śmieci w torbie ekologicznej z TESCO? boje się...
A może dasz mu na imię bo jakimś komiksowym bohaterze? ;D. A może Harley? skoro to ONA.

Leon Kennedy

Życzę mu tylko, aby na swojej drodze napotykał takich samych ludzi jakim sam jest... A jeśli mam być szczery to ludzią, którzy krzywdzą bezbronne zwierzęta życzę wszystkiego co najgorsze.

PS: Ja swojej małej koteczce dałem na imię Luna. Ktoś oglądał " Czarodziejkę z Księzyca" za młodu?  ;D

Mel

Za późno, Detective. Kociak już się zwie Prada, ale myślałam o Harley ;D

"czarodziejka z księżyca"...Zwracałam uwagę tylko na Tuxedo ;)

Leon Kennedy

Jeśli dobrze pamiętam, to ten co walił różami... Uwielbiałem go i główną bohaterkę ;)