Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Batman (2022) - ogólna dyskusja

Zaczęty przez Smoke, 17 Marzec 2017, 22:08:10

Q

O Selinie nie wiele można powiedzieć, bo dublerka wygląda, że ma zwyczajny strój motocyklisty.

Sam motor Batmana niby OK, ale nie robi takie efektu co Batpod.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby


Q

Czyżby zamordowany burmistrz? Fotel przypomina ten z pierwsze oficjalnego zdjęcia. A napis krwią sugerują, że ofiara mijała się z prawdą.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

I to Batmobil. Potwierdziły się wcześniejsze plotki o muscle car:

http://www.batcave.com.pl/2020/03/pierwsze-spojrzenie-na-batmobil-z-the-batman/





Zdjęcia klimatyczne i jest też Batman. Ale trochę za mało nietoperzastości, jak dla mnie, w tym pojeździe, ale przy takim podejściu reżysera powinien się sprawdzić
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Wygląda spoko, zwłaszcza tył samochodu. No i sam strój Batmana prezentuje się dobrze przy samochodzie.

jakura

Mi trochę przypomina krzyżówka wozu z serialu z Westem z batmobilem keatona, albo samochód z komiksów breyfogle'a, więc nie jest zle🙂
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Juby

Fotki klimatyczne i nawet Batman wygląda na nich zaskakująco dobrze (w sensie uszy i maska, nie prezentują się tak źle, jak na fotkach z planu).

Batmobil spoko, ma super profil, ale jest trochę "zwyczajny" i w ogóle zaczyna to wyglądać jak małomiasteczkowy Batman, niczym Spider-Man w swetrze zanim przyszedł do niego Tony Stark. :P Bruce Wayne nie będzie w tym świecie miliarderem? Czy celowo robi sobie kostium i auto tak, aby wyglądać na kogoś z klasy średniej? Ciekawi mnie też jak rozwiążą sprawę z odsłoniętymi elementami z tyłu auta (co jeśli ktoś mu w nie strzeli w trakcie pościgu?).

jakura

To pociski się stopią od żaru dopalaczy😂 
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Juby

W sumie, ciekawe jak w tam przyziemnym Batmanie z tak realistycznym Batmobilem wytłumaczą dopalacz z tyłu auta? ;D

@jakura
Myślałeś, żeby ustawić sobie jakiś awatar? Łatiwej będziemy kojarzyć z kim piszemy. ;)

jakura

A po co mają tłumaczyć? Ważne, że bedzie😛 czasem lepiej pozostawić niedomowienia
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Logan

Cytat: Juby w 05 Marzec  2020, 08:31:03Ciekawi mnie też jak rozwiążą sprawę z odsłoniętymi elementami z tyłu auta (co jeśli ktoś mu w nie strzeli w trakcie pościgu?).

Jak ja piszę, że Pattinson ma posturę nastolatka i że dostałby bęcki od pierwszego lepszego chama to dostaję burę, po czym chwile potem padają tutaj takie pytania. Jestem pod wrażeniem.

Co do samochodu, to tak jak we wcześniejszym przypadku - mieszane uczucia. Samo auto wygląda całkiem dobrze, ale nie widać w nim funkcjonalności. Ciężko coś konkretnego stwierdzić po 3 zdjęciach.

Nie wiem czy śledzicie kanał Heavy Spoilers na YT, ale ostatnio pojawił się ciekawy filmik z potencjalnymi spoilerami. Link: https://www.youtube.com/watch?v=WK05KVa8e4U

Juby

Cytat: Logan w 05 Marzec  2020, 12:24:46Jak ja piszę, że Pattinson ma posturę nastolatka i że dostałby bęcki od pierwszego lepszego chama to dostaję burę, po czym chwile potem padają tutaj takie pytania. Jestem pod wrażeniem.

Jak ty piszesz, że Pattinson ma posturę nastolatka i że dostałby bęcki od pierwszego lepszego, to:
1) piszesz bzdury
2) patrz punkt 1.

Nie masz pojęcia jaką sylwetkę obecnie ma Pattinson, a nawet jeśli ma taką, jak na zdjęciu wklejonym przez Lelka, to nie wyglądem / rozmiarem pokonuje się przeciwników, a umiejętnościami w walce. Ja zadałem zwykłe pytanie, a ty od kilku stron roztrząsasz problem z tyłka. :P


Żadnych spoilerów nie czytam i w link nie zamierzam klikać. Pierwszy i ostatni raz, kiedy zepsułem sobie pierwsze wrażenie spoilerami, to TDK 12 lat temu, od tej staram się nie popełniać tego błędu w przypadku filmów, na które czekam.

Logan

Widzę, że co poniektórzy użytkownicy tutaj mają monopol na prawdę. Ok, nic nowego.
Również uważam, że Batman powinien coś zrobić z tymi odsłoniętymi elementami, w innym przypadku opos przegryzie mu przewody paliwowe. Może z tego wyjść niezła draka.

Teraz serio. Wg Heavy Spoilers film będzie inspirowany wydarzeniami z Long Halloween, Dark Victory, Zero Year oraz Earth  One. Earth One nie czytałem. Czy ta historia mocno różni się o tej z Year One, czy jest to kolejny Batman z nieznacznymi zmianami?

Wayne

Cytat: Juby w 05 Marzec  2020, 08:31:03Fotki klimatyczne i nawet Batman wygląda na nich zaskakująco dobrze (w sensie uszy i maska, nie prezentują się tak źle, jak na fotkach z planu).

Batmobil spoko, ma super profil, ale jest trochę "zwyczajny" i w ogóle zaczyna to wyglądać jak małomiasteczkowy Batman, niczym Spider-Man w swetrze zanim przyszedł do niego Tony Stark. :P Bruce Wayne nie będzie w tym świecie miliarderem? Czy celowo robi sobie kostium i auto tak, aby wyglądać na kogoś z klasy średniej? Ciekawi mnie też jak rozwiążą sprawę z odsłoniętymi elementami z tyłu auta (co jeśli ktoś mu w nie strzeli w trakcie pościgu?).

A może Reeves wykorzysta koncept z niezrealizowanego Batmana Aronofsky'ego, w którym Bruce Wayne był pozbawiony rodzinnej fortuny, i w przerwie od walk na ulicy musiał też walczyć o odbicie Wayne Industries od nieuczciwych udziałowców? Jeśli tak pomyśleć to film Reevesa mocno przypomina koncept tamtego filmu - Batmobil jako przerobiony samochód, młody Batman, kostium zrobiony "domowymi" sposobami, obecność Catwoman.

Juby

@Logan
Nikt z tu obecnych nie ma monopolu na prawdę objawioną, ale ciągniesz absurdalny temat o wiele za długo. ::) Reeves ewidentnie obrał konwencję pozorowanego realizmu, w którym Bruce Wayne sam zmontował sobie kostium, sam przerobił sobie American Muscle Cara na Batmobile, a ty oczekujesz, że powinien być doje*any do pieca jak Thor, czy inny Henry Cavill w roli Supermana. Niby kiedy taki realistyczny Batman miałby chodzić na siłownię, pilnować diety, suplementacji i czasu na regenerację, skoro w dzień musi udawać playboya, a potem całymi nocami prowadzi śledztwa w Gotham? Jak ty to sobie wyobrażasz? Powtarzam - po raz nie wiem który, ale na pewno ostatni - wszystko zależy od konwencji obranej przez reżysera, a w walce wygrywa się umiejętnościami, nie rozmiarem muskułów. Mija się to z twoimi oczekiwaniami? Okej, może za 10 lat będą robić nową serię o Batmanie, która będzie w 100% komiksowa i w niej będzie napakowany Batman, ale przy tej jest jak jest i albo to akceptujesz, albo nie oglądasz, przecież nikt cię nie zmusza.

Jeśli podajesz jakieś spoilery, to umieszczaj je w spoiler tagu!