Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Superman: Man of Steel

Zaczęty przez Diablo, 11 Luty 2010, 15:51:17

Czy uważasz że Nolan nadaje sie na opiekuna nowego filmu z Supermanem?

Nie, chyba jego konik to realistyczne filmy
8 (28.6%)
Niby czemu ma sie nie nadawać?
15 (53.6%)
Poradzi sobie lepiej niż z Batmanami!
5 (17.9%)

Głosów w sumie: 28

Leon Kennedy

#435
No Esiku nadlatuj, bo czekamy na ciebie i to z wielkimi nadziejami. Zaś Lois już dawno tak fajnie nie wyglądała!

jakura

Pewnie się powtarzam, ale nadal twierdzę, że zarośnięty Clark wygląda genialnie, natomiast sam Superman jest zbyt ładny:) Ale to już chyba cecha szczególna tego bohatera, więc nie marudzę:)
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

mrPARADOKS

 zapraszam do oglądnięcia mojego fanowskiego zwiastuna  :)

JUSICE LEAGUE
Justice League Movie Trailer HD

Altair

Mam być szczery?

1. Nie zmieniaj tematów muzycznych co chwilę, bo to brzmi słabo. Temat jest jeden i nie może na 3 sekundy zmieniać się na ten z Mrocznego Rycerza dla przykładu.
2. Brak takiego pierdyknięcia pod koniec.
3. Niepotrzebnie wstawiałeś momenty ze zwiastuna injustice. Totalnie się nie komponuje CGI z żywymi aktorami.

Nagi Wonrz


Leon Kennedy


Nagi Wonrz

Stopklatka znowu wrzuca fanmade'a jako co? oficjalnego  ::)

Leon Kennedy

Przecież piszą, że to fanowska czołówka.

Nagi Wonrz

Faktycznie, zwracam honor, nie przeczytałem nagłówka. Swoją drogą dobrze, że Snyderowi żadne 3D nic nie wyżarło i dają wybór w przeciwieństwie do Disneya, który wydając Marvele ciśnie ile może w dubling i czyde.

camel

#444
Kto da? si? nabra? na pocz?tku trailera ?e kompozytorem jest Trent Reznor r?ka w gór? ;D
Cavill jako eS jest idealny. Niczym Bale i Downey jr.

edit: Dla fanów Zimmera i soundtracków z TDK trilogy, sample soundtracku z Man of Steel. Dla mnie bomba, liczy?em na co? w duchu Batmanowskich soundtracków.

Man of Steel Score Samples (Hans Zimmer - via Amazon.com)

edit2:4.00-4.30 <3 :o
B?d? ciary w kinie :D :D

edit3:Licze ?e pojawi si? kompilacja z zamieszczonymi suite'ami z Mos (podobnie jak w przypadku TDKR Wayne Manor, Bane, Selina Kyle i Orphan). W TDKR wydoby?o to co? nowego z soundtracku. Szkoda ?e z BB i TDK sie nie pojawi?y, w ka?dym razie przy MoS- Zimmer czytaj uwa?nie - obowi?zkowo.

Nagi Wonrz


Na Fejsie piszą, że to final poster, więc to (chyba) będzie w kinach. Szczerze mówiąc nie wiem co o tym powiedzieć.

PieSzy

Hanz Zimmer jak zwykle nie zawodzi. :)
Co do plakatu to jest słaby jak dla mnie Mam nadzieję, że to jakieś plotki z tą jego oficjalnością.

Nagi Wonrz

Baner:

Znowu mamy lensflary bez ładu i składu (nie tak wujek Abrams uczył), ale chociaż nie ma blura. OST brzmi fajnie, ale nie będę oceniał po samplach z Amazona.

Kadaver

Krążą plotki, że pojawi się budynek Wayne Enterprises. Wcale by mnie to nie zdziwiło.

Altair

A mnie jednak tak, bo Metropolis, a Gotham to dwa różne miasta. Bardziej bym liczył na jakąś teczuszkę w czyimś biurze z logiem WE albo na wzmiankę w gazecie o miliarderze z Gotham/morderstwie milionera i jego żony w czasach młodości Clarka. Niech Superman będzie dla DC tym czym dla Marvela był Iron Man, błagaaaaam.