Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

HUDY

PieSzy jak na samoróbek to świetna robota. Możesz powiedzieć ile czasu i pieniędzy pochłonęła taka inwestycja??? Muszę dodać że Dwie Twarze wymiata ;]

PieSzy

To zdjecia z tej edycji Pyrkonu :) W ?odzi na MFGiK 'jeszcze' Batmana nie bylo. :)
co do wykonania, d?ubie nad nim powoli od listopada. Sporo musze poprawi?, a ju? ok. 500 z? w niego zainwestowa?em (materialy, pasek, farby, krawiec itp.).

kelen


Johnny Napalm

Ulala... nieźle.
Czy wszystkie komiksy, które kupujesz Kelen, bierzesz z Multiversum?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen

W większości przypadków tak.

UPDATE

Doszły sobie w piątek "Zeszyty Komiksowe" o Batmanie :)



A w środku znalazła się ilustracja naszej forumowej koleżanki, BlackBat! Przyozdobił ciekawy artykuł o Damianie. Fotka w spoilerze, jakby BlackBat chciała zobaczyć dopiero jak dostanie swój egzemplarz :)

Spoiler
[Zamknij]

Fragment obrazka jest też wykorzystany w spisie treści:

Spoiler
[/img]
[Zamknij]

BlackBat

Ej! Kurde, będę twarda i nie popatrzę jeszcze mimo, że zżera mnie ciekawość D:
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


jakura

Bardzo fajne, klimatyczne arty:) Gratki!
Czy ktoś z Was ma może pierwszy komiks o Batmanie? Chciałbym (głównie z ciekawości) go przeczytać, a nie mogę nigdzie znaleźć:/
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Johnny Napalm

Kurrrfaja! No nie wierzę, toż to w pełni profesjonalna praca. :)
BlacBat, celowo nie wychylasz się tutaj na forum ze swoimi najlepszymi pracami? Żeby nas nie pogrążać i nie pokazywać innym miejsca w szeregu?  ;D
Nie dziwię się, że moje gnioty nie znalazły się w tym numerze. W pełni to teraz rozumiem.
Kelen, ogarnąłeś już ten nr? Napisz czy teksty są równie rozpierdzielające...
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

BlackBat

Dzięki chłopaki, jeszcze nie widziałam więc nie wiem jak wyszło w druku :D

Johnny nie przesadzaj, to bardzo miłe co mówisz, ale nie wychylam się, bo znam swoje miejsce w szeregu ;) Przede mną jeszcze bardzo długa droga, ten mały sukces wiele dla mnie znaczy :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


kelen

Gdyby nie moja głupota i dosłownie kilka minut, kupiłbym wygodnie w MvM a tak, musiałem sprowadzać z eBaya. Ale ważne, że jest :)


Bless


PieSzy


Odebrałem w niedzielę, ale dopiero dziś zrobiłem fotkę. Figurka jest MEGA!

BlackBat

OMG JAKIE CUDO D: Pieszy, nie lubię cię :(
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Kujaw

Ładnie Pieszy.

Ja wzbogaciłem się o "Oblicza śmierci" oraz o tę zajebistą figurkę Gacka z "Flashpointu"

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Nagi Wonrz

Obydwie figurki pierwsza klasa (?wietny patent z lassem w Injustice'owej), chocia? Flashpoint Batman kojarzy mi si? przez ten materia? i punkty artykulacji z Action Manami jakimi bawi?o si? za ma?ego :D