Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Amazing Spider-Man i sequele

Zaczęty przez Altair, 09 Październik 2008, 22:53:14

Juby

Nagi Wonrzu, czemu jak wchodzi się do tego tematu, to ma się wrażenie że wchodzisz na forum KMF i kopiujesz stamtąd WSZYSTKO, po czym wklejasz tu?

Nightrain

Wiesz, próbowa?em to nawet zweryfikowa?, ale trafi?em do tematu ''Naj?adniejsze aktorki :)'' i si? zaczyta?em...

Valar Morghulis

Johnny Napalm

Eee... piękna to ona nie jest, ciekawe córką którego aktora czy też reżysera jest, że dostała tą rolę? :P Dunstonowa wypada teraz w moich oczach niczym miss universe, bo po prawdzie jakoś podle nigdy nie wyglądała. Tej nowej MJ też tak nie nazywam, ale szczerze... to MJ ma być do cholery, aż tak trudno było wziąć ciut lepszą? W końcu Mary Jane to aktorka/modelka.  :P
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Altair

Nie w wersji Ultimate, którą kierują się twórcy tak naprawdę. To Gwen ma grać póki co pierwsze skrzypce. ;)

Johnny Napalm

Nie... Nie może być to prawdą. Łżesz, Altair. ;)
Być może dlatego cały marvelowski świat ultimate mam w głębokim poważaniu. O dziwo... o dziwo, z całego tego świata jedynie X-menów jakoś jeszcze toleruje.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Altair

Twórcy już dawno mówili, że to hybryda Amazing i Ultimate ;)

Adriann

Oby Emma utrzymała sie jak naj dłużej..jest suuuuper;d

Rado

Cytat: Juby w 27 Kwiecień  2013, 09:31:16
Nagi Wonrzu, czemu jak wchodzi się do tego tematu, to ma się wrażenie że wchodzisz na forum KMF i kopiujesz stamtąd WSZYSTKO, po czym wklejasz tu?

A ja cały czas czekam aż się Nagi Wonrzu odniesiesz do tego, bo tu Ci jakieś plagiaty zarzucają.

Leon Kennedy

No przyznam, że i mnie to trochę zaciekawiło...

Nagi Wonrz

Kilka zdjęć faktycznie zakosiłem stamtąd. Nie musicie sprawdzać bo tam były. To tyle.

Rado

Ach, to o fotki chodziło? To spoko, zdjęcia skądś trzeba brać przecież. Myślałem, że Ci zarzucają kopiowanie cudzych postów/wypowiedzi.

Nightrain


Valar Morghulis

Mr.G


Kostium Spidey'a wygl?da ?wietnie! Co do Electro, na temat samej postaci nie wiem nic, nie wiem tym samym jak wgl?da? powinien, ale ta wizja prezentuje si? ca?kiem w porz?dku.
Wkrótce ComicCon, na nim za? zwiastun, nie mog? si? doczeka?.

RemiRose

Cytat: Mr.G w 11 Lipiec  2013, 11:15:09
Co do Electro, na temat samej postaci nie wiem nic, nie wiem tym samym jak wglądać powinien, ale ta wizja prezentuje się całkiem w porządku.
Filmowy Electro na szczęście wzoruje się na tym z Uniwersum Ultimate.

Electro z głównej ziemi wygląda trochę gorzej. ;)

Tyger! Tyger! Burnining bright
In the forest of the night,
What immortal hand or eye
Could frame thy fearfull symmetry?
--------------
Country Stories. Od komiksu, aż po film.
http://remirozanski.tumblr.com/

Doctus

Szkoda ?e Green Goblin nie b?dzie si? wzorowa? te? na linii Ultimate, bowiem to co zapowiadaj? plotki brzmi naprawd? tragiczne. Szykuje si? kopia Goblina ze Spider-Man 3 z pomalowan? twarz? na zielono, i okularami z uszami i bluetoothem a'la Catwoman z TDKR. Naprawd? wola?bym ju? napakowan? Ozem zielon? besti?, ni? pajaca na deskolotni który b?dzie wygl?da? jak skrzy?owanie futurystycznego skate'a z Goblinem. No i jako? nie widzi mi si?, ?eby Chris Cooper, który swoje lata ma, b?dzie ubrany w takie co?. Green Goblin, je?eli ju? z Amazinga, powinien wygl?da? gro?nie i strasznie, a i troch? komiksowo. A póki co zapowiedzieli co? takiego:

Cytat"Jak ju? kiedy? pisano, strój b?dzie wykonany z matowego, czarnego materia?u, przywodz?cego nieco na my?l motocrossowca.Twarz b?dzie ods?oni?ta, bez maski, a sam Norman, b?dzie mia? zielone, postawione do góry w?osy. W uszach b?d? urz?dzenia Bluetooth przypominaj?ce szpiczaste uszy Gobilna, podobnie jak by?o to z goglami Seliny Kyle w The Dark Knight Rises, które symulowa?y kocie uszy. Na tyle pancerza umieszczony jest kolec. Na ten moment nie wspomina si? o zielonych elementach kostiumu, to tak jakby zbroja Iron Mana Mark XLII zosta?a pomalowana na czarno".

Osobi?cie, jako fan Spider-Mana od czasów przys?owiowego szkraba, jestem przeciwny. Zielony Goblina musi by? postaci? majestatyczn?, nie tylko maniakalnym psychopat?, ale tak?e kim? z pewnego rodzaju chor? interpretacj? klasy. Norman Osborn powinien w nowej trylogii nie tylko  by? przeciwnikiem Paj?ka, ale tak?e manipulantem, osobow? wp?ywow? (tak jak w komiksach), oraz... to ju? moje osobiste ?yczenie, kim? kto by? powi?zany z rodzicami Petera. Akurat wszystko si? tu ?adnie wi??e - Osborn w scenie po napisach u Connorsa, paj?ki w Oscorp nad którymi najprawdopodobniej pracowa? kiedy? Richard Parker. Je?eli w tej wersji Spider-Mana oka?e si? pochodn? Goblina, tak jak w Ultimate, by?bym bardzo zadowolony z takiej intrygi. I powiedzcie mi, jak taki kawa? skurczysyna mia?by lata? w kostiumie motocrossowca? to si? nie chodzi ze wzgl?du na jego stylistyczn? pozycj? w historii. Nie pasuje. Nijak. 

Jak ma by? taki Goblin, to ju? lepiej ?eby Norman obj?? stanowisko konspiranta, kogo? w stylu steruj?cego wszystkim zza kulis i uzbrajaj?cych innych w sprz?t do walki ze Spider-Manem. Potem z czasem, gdyby zm?drzeli, mogliby zmieni? go w Goblina. Peter móg?by jednocze?nie wspó?pracowa? z Normanem ?eby dowiedzie? si? prawdy o rodzicach, i walczy? z Green Goblinem jako Spider-Man, a? w ko?cu prawda wysz?a by na jaw i wszystko by si? skumulowa?o, tak jak Stan Lee przykaza?, na mo?cie.