Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Quiz o Batmanie

Zaczęty przez Silent Dark, 25 Styczeń 2008, 17:40:12

Kujaw

Drugie i trzecie dobrze. Co do pierwszego, to powinienem zaliczyć, bo faktycznie Gacek mierzył się z Czarnobrodym, ale chodziło mi o jednego z bardziej etatowych wrogów Batmana, który w ciągu swojego życia trudnił się też piractwem. Nie do końca dobrze sprecyzowałem pytanie. To zaliczam Blackbearda, ale w sumie możesz jeszcze poszperać :)

Dajesz, Doctus...

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Doctus

Ok, już zadaje. Wybaczcie 4 letni poślizg.

Było kilkoro żeńskich Robinów, lecz tylko jedna z nich była kanoniczną postacią, a jej kariera w kostiumie Drozda nie trwała długo. O kim mowa? Imię, nazwisko, i jeden z jej pseudonimów proszę.

LelekPL

Stephanie Brown aka Spoiler

Doctus


LelekPL

W jakim kostiumie Christian Bale odbywał swoje przesłuchanie do roli Batmana?

Doctus

W kostiumie z Batman Forever?

Wiem że Scarecrow w tym kostiumie paradował. Ale niech będzie taki strzał - może zgadnę.

LelekPL


Doctus

Tym z finałowej walki z Riddlerem

LelekPL


Doctus

Selina Kyle nie była jedyną Catwoman. Kto był jeszcze Kobietą-Kot poza Seliną?

LelekPL

Halle Berry w Catwoman to nie była Selina Kyle :P

LelekPL

Ok, z racji, że dobrze odpowiedziałem :P to podaję całkiem fajny Quiz o Batmanie.

http://www.usefultrivia.com/comic_book_trivia/batman_trivia_index.html

Pierwsze pytanie są banalnie proste, ale im dalej w las, zwłaszcza po 60 pytaniu jest co raz trudniej. Nawet ja popełniłem 3 błędy. Choć jeden przez nieuwagę.

Doctus

Przecież źle odpowiedziałeś. Chodziło mi o te młodą, którą kręciła się z Seliną w komiksach i przez chwilę miała kostium.

http://dc.wikia.com/wiki/Holly_Robinson_(New_Earth)

LelekPL

Jak źle jak dobrze. Przecież nie określiłeś czy w komiksach czy w filmie. Więc odpowiedziałem dobrze :P

W takim razie zadaję.

Jak nazywał się wynajęty przez Black Maska sobowtór, który pod niego się podszywał w Arkham Origins?