Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

"The Dark Knight" - F.A.Q.

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:05:54

Leon Kennedy

Fragment wywiadu jaki udzielil Eric Roberts dla brytyjskiego miesiecznika FHM:

W komiksie twoja postac oblewa kwasem twarz Harveya Denta, czyniąc go Two-Facem. Zobaczymy to w filmie?

Powiedzmy, ze trzymamy sie dośc wiernie komiksu...

Hunter

#16
Pewnie w dalszej cześci Jokera zagra ktoś inny, bo ma byc coś o oszpeceniu Denta (jeśli sie myle przepraszam).

Leon Kennedy

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, ze Dent przejdzie przemiane juz w TDK prawdopodobnie w ko?cowych fragmentach filmu... A Joker zapewne pojawi sie tylko w TDK.

Super Robin

Czy Batman bedzie walczyl z Two-Face w TDK ?

Mr.G

Tego nie wiadomo, ale ja szczerze w to wątpie. W TDK Batman bedzie walczyl glownie z Jokerem, a jeśli chodzi o Two-Face'a to w filmie bedzie raczej chodzilo o Harvey'a Denta.

Dominic

Pewnie w nastepnej cześci batman bedzie walczyc z Two-Face lub pod koniec filmu ujawni sie batmanowi, lecz raczej to wątpliwe.Mam jedno pytanie czy joker bedzie miec spotkanie z Dentem??

Mariano

a ja mam inne pytanie, czy ktoś wie z kim Batman w sumie bedzie walczyl? To, ze glównie z Jokerem to oczywiste, ale podobno ma powrócic Scarecrow, do tego jeszcze Maroni, Gamble i jakiś inny mafiozo, coś sie ich za duzo namnozylo...

Mr.G

Dominic- Spotkanie Denta i Jokera jest nieuniknione.

Marino- Co do zwyklych gangsterów to nie orientuje sie za bardzo. Owszem powróci Scarecrow, ale chyba dlugo nie zagości na ekranie (ja tak przynajmniej sądze). Nie zapominajmy o dziennikarzu znającym tajemnice Wayne'a i tych wszystkich Pseudo-Batmanach.

Maxie Zeus

Dla mnie, wszystko wskazuje na to, ze to Joker oszpeci Denta. Bylo napisane przeciez w spoilerach, ze Harvey jest na czarnej liście Jokera.
Posted on: 13 Marzec  2008, 20:13:40

 Nie mam tu na myśli konfrontacji Jokera z Harvey'em "face to face" ;D
Raczej coś w stylu wysadzenia budynku, w którym jest Dent w powietrze (w spoilerach bylo, ze chodzi o szpital).

Mariano

Czy Gamble to postac z poza komiksu? Pytam, bo nie widze w rubryce "postacie" opisu tego gościa :)

MJ

W TDK z tych slawniejszych wrogów pojawi sie pewnie Zsasz.A tak nawiasem MR.G o jakim dziennikarzu mówisz?
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Mariano

zaczynam dostrzegac nadmiar czarnych charakterów  w tym filmie
Posted on: 21 Marzec  2008, 19:05:51

 Dzieki za odpowied? na moje pytanie co do Gamble`a :/

Mr.G

MJ - W kilku newsach na BatCave, dawno temu, ukazaly sie informacje o pewnym aktorze, który mialby zagrac czarny charakter. Plotka glosila, ze ma byc to Riddler, ale okazalo sie, ze ma byc to dziennikarz, który zna tajemnice Wayne'a i ma go szantazowac.

Nie podam Ci nazwiska aktora i dokladnych szczególów, bo jak wspomnialem - newsy podawane byly dośc dawno.



Mariano - Nie slyszaleś, ze cierpliwośc to szlachetna cecha?

Mariano

slyszalem, sorka....mam nadzieje, ze kiedyś sie doczekam :)

Maxie Zeus