Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

TAS/TNBA

Zaczęty przez Hunter, 02 Luty 2008, 11:53:54

codic

Szczerze mowiac... mam nadzieje ze TVN pusci niedlugo wszystkie 4 filmy jeszcze raz... na koniec w panoramicznym obrazie i Dolby Surround Batman Początek. Zig Zap niech puści The Batman (dubbing lub lektor), CN Beyond 3 sezony z dubbingiem a jakaś inna stacja TAS lektor/dubbing wszystkie odcinki..

alez sie rozmarzylem.. przynajmniej na chwile oderwe sie od mysli ze od poniedzialku zaczynamy chodzic do burde... tfuu. szkoly.. ;)
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

Man-Bat

ej no to jak bedzie z tym Batmanem kiedy bedzie bo niewiem . Patrze Teletydzie? przeszukeje dzie? po dniu Zig-Zap i niema . Moze ma ktoś jakieś informacje
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

codic

zaraz zadzwonie do nich to sie dowiem... :D czekajcie na info :P
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

Man-Bat

Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

codic

no Drodzy Przyjaciele... od 15 września na Zig Zap..  bedzie.. emitowany... Batman Animacje !

wg. Pani konsultantki roczniki serialu to 1992-1998 :]

zapomnialem zapytac czy lektor czy dubbing, najlepiej niech ktoś zadzwoni: 0-22 33 10 695 i zapyta, bo za miedzymiastowe juz placic nie bede a moze ktos z wawy jest na forum ?

I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

kelen

Ozesz kurw* MAC!
Nie wierze :D

Mel

Oby godziny emisji byly wygodne..

Mr.G

Niech to szlag... Nie mam kanalu Zig Zap  >:(

Hydro

Jupi! A tak narzekalem ze mam kablówke :D
: 01 Wrzesie?  2008, 12:14:32

 Powiedziala ze za pol godziny zadzwonic bo teraz jest zajeta Pani od tego wydzialu ::)
It's a funny world we live in.

Juby

Cytat: Mr.G w 01 Wrzesień  2008, 11:52:19
Niech to szlag... Nie mam kanalu Zig Zap  >:(

Mam "Cyfrowy Polsat" i "n!" i tez nie mam zig zapu. Niech to, mam jak zwykle pecha  >:(

Hydro

O kurcze, po co Ci tyle telewizji?! :P
It's a funny world we live in.

codic

Cytat: Hydro w 01 Wrzesień  2008, 12:24:07
Powiedziala ze za pol godziny zadzwonic bo teraz jest zajeta Pani od tego wydzialu ::)

To dzwo? i pisz tu jaka wersja :P Czy dubbing czy lektor :D

Cytat: BAT MAN w 01 Wrzesień  2008, 12:26:20
Mam "Cyfrowy Polsat" i "n!" i tez nie mam zig zapu. Niech to, mam jak zwykle pecha  >:(

Zig Zap jest w Cyfrze+ i videostradzie :D Ja mam videozdrade i zaraz zakupie sobie ZigZap zeby do 15 wrzesnia mi uruchomili :D

Cytat: Hydro w 01 Wrzesień  2008, 12:35:04
O kurcze, po co Ci tyle telewizji?! :P
Jak to po co, zeby coś w tym kraju obejrzec trzeba tyle miec :D nie wiesz? :P chyba ze nie oglądasz xD
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

Dezerter

Na 100% bedzie dubbing, bo to kanal dla malych dzieci i do tego jeszcze animacja. Jak ktos dzwoni to niech sie zapyta czy to bedzie nowy dubbing, robiony na ich zlecenie czy idą na latwizna biorąc to co zrobili na potrzeby wydania DVD. Jak to pierwsze to bardzo dobrze jest szansa, ze uslyszymy Andrzeja Ferenca jako Batmana tak jak w wydaniach VHS. Byl idealny do tej roli. Jak to drugie, to mozna odpuścic sobie oglądanie. Dubbing zrobiony na potrzeby wydania DVD jest...tragiczny. Radoslaw Pazura jako gacek to jedno wielkie nieporozumienie.

Leon Kennedy

Mnie martwi tylko jedno... Tego typu kanaly puszczają kilka odcinków, a nastepnie są one powtarzane w niesko?czonośc i dopiero gdy widz ma juz to gdzieś... puszczają kilka nowych i tak w kólko. Jednak czy tak jest na Zig Zap to nie wiem. Odnośnie dubbingu to chcialbym uslyszec coś nowego :D.

Dezerter

Cytat: Leon Kennedy w 01 Wrzesień  2008, 16:47:34
Mnie martwi tylko jedno... Tego typu kanaly puszczają kilka odcinków, a nastepnie są one powtarzane w niesko?czonośc i dopiero gdy widz ma juz to gdzieś... puszczają kilka nowych i tak w kólko. Jednak czy tak jest na Zig Zap to nie wiem. Odnośnie dubbingu to chcialbym uslyszec coś nowego :D.

Tak bylo w przypadku Batman Beyond na polskim CN. Kupili 1 sezon i przez rok albo i 2 lata walkowali w kólko te same 13 odcinków, aby pó?niej zakupic polowe sezonu drugiego. To samo moze byc z TASem.