Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

Maskotka

Cytat: Mel w 02 Luty  2013, 12:12:43
Nic skomplikowanego. Można rzec, że to takie ciapanie farbą na lewo i prawo.
Nigdy nie spotkałam się jeszcze z tak zajebistym ciapaniem farbą na prawo i lewo:D (no dobra, raz, Pollock;)

Cytat: Mel w 02 Luty  2013, 12:12:43
A co do bluesowej improwizacji, to szkoda, że takie krótkie nagranie, bo brzmi naprawdę nieźle C:
Popieraam, o tym nie da się powiedzieć więcej niż, że zaczyna się fajnie. Jakbyś wrzucił coś jakoś 3-minutowego, to można byłoby się już pastwić ;>

Mel

CytatNigdy nie spotkałam się jeszcze z tak zajebistym ciapaniem farbą na prawo i lewo:D (no dobra, raz, Pollock;)

Aj tam, pełno się tego wali po deviantArcie. Jest to najszybsza metoda, a błędy tłumaczy się właśnie pośpiechem szkicownika.

kelen

Altair, biorąc pod uwagę że jest nas kilku grających na instrumentach na forum to można by w sumie zrobić osobny topic na własną twórczość muzyczną albo osobny temat dla każdej osoby, jak kto woli.

Altair

Wiesz co, to nie jest głupi pomysł. ;) Niby jest "Kącik muzyczny", ale to offtopic i raczej bardziej temat o sprzęcie. Można w Twórczości coś takiego wykombinować.

Mel, Maskotka, dzięki za opinię, nagrałem to bo w końcu udało mi się podpiąć gitarę bezpośrednio do kompa i bawiłem się funkcjami Guitar Riga. ;) Ale skoro mówicie, że zaczyna się nieźle to myślę, że dzisiaj wezmę się za trochę dłuższą i bardziej dopieszczoną wersję.  ;)

kelen

Za pomocą czego podpinasz gitarę do komputera?

Altair

kabel dwa średnie jacki (ten ktory wpinamy do gitary ma przejściówkę na dużego jacka). połączenie:
Gitara (duży jack) <----------> Wejście liniowe (średni jack). No i Guitar Rig z odpowiednimi ustawieniami. Możliwości są super. ;)

http://www.supershare.pl/?d=82F777282
Tu trochę dłuższa wersja bluesika. Świeżynka, efekt totalnej zabawy. :) Plz rate. ;)

kelen

Polecam Ci kupić Line6 Studio (GX, względem wyższych wymagań lepsze wersje). Specjalna, zewnętrzna karta dźwiękowa do podłączania gitar do komputera.

Altair

I co, faktycznie się zyskuje na jakości mocno? Nigdy nie widziałem jeszcze zewnętrznych kart na oczy.

kelen

Jak znajdę czas to mogę Ci zrobić nagrania dla porównania

Altair

Spoko, z chęcią zobaczę. Tylko mam nadzieję, że zew. karta dźwiękowa to nie wydatek = 500 zł? :D

Jeszcze coś ode mnie, tym razem lecimy już normalnie przez wzmacniacz:
(Dla fanów Metallici)
Enter Sandman solo cover

BlackBat

Altair, masz u mnie piwo za to solo :D

Panowie, ja mogę tylko zasugerować coś na kształt collab-video, to by było naprawdę genialne :) Przykładowe wrzucałam ostatnio do działu "Muzyka". Ja tylko czekam aż nagracie coś więcej! I jak mówiłam, macie przewalone- gitary na zlocie BatCave obowiązkowo! :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Mel

Cytatgitary na zlocie BatCave obowiązkowo!

Co? Jaki zlot?
God damn it. Jestem cholernie do tyłu.

BlackBat

Już Ci odpowiedziałam na gg, ale jeszcze powiem tu, żeby nie wprowadzać innych w błąd.

To takie bardziej "na wszelki wypadek"- bo jak na razie na nic takiego się nie zanosi.  Równie dobrze może być  inne spotkanie w realu :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Kujaw

Cytat: kelen w 02 Luty  2013, 19:26:12
Polecam Ci kupić Line6 Studio (GX, względem wyższych wymagań lepsze wersje). Specjalna, zewnętrzna karta dźwiękowa do podłączania gitar do komputera.

Potwierdzam. Podzik Line6 jest świetny, sam posiadam od kilku miesięcy i sobie cenię. Niestety jest drogi. Wersja GX z jednym gniazdem kosztuje ponad 400zł, ja za 150 dorwałem używkę.

Cytat: Altair w 02 Luty  2013, 20:02:39
I co, faktycznie się zyskuje na jakości mocno? Nigdy nie widziałem jeszcze zewnętrznych kart na oczy.
No to chyba kwestia tego, jaką kartę muzyczną posiadasz obecnie. Ja miałem zintegrowaną, więc musiałem się zaopatrzyć w zewnętrzną.
Wrzucam kawałek, który niedawno skomponowałem (może ktoś skojarzy, o czym będzie opowiadał :D). Możesz sobie posłuchać jak brzmi nagranie z poda.
http://wyslijto.pl/files/file_deleted/mlzhbmus2h

Cytat: kelen w 02 Luty  2013, 15:34:29
Altair, biorąc pod uwagę że jest nas kilku grających na instrumentach na forum to można by w sumie zrobić osobny topic na własną twórczość muzyczną albo osobny temat dla każdej osoby, jak kto woli.
Pomysł w sumie niezły, ale wg mnie wystarczyłby jeden wątek na wszystkich :)

Cytat: BlackBat w 03 Luty  2013, 00:12:53
Panowie, ja mogę tylko zasugerować coś na kształt collab-video, to by było naprawdę genialne :) Przykładowe wrzucałam ostatnio do działu "Muzyka"

Ja się piszę!

Cytatgitary na zlocie BatCave obowiązkowo! :D

Ba! :D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Altair

Collab video, kurde to mogłoby być ciekawe. :D Jakiś swój kawałek o tematyce Nietoperza? ;>