Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Komentarze: Sondy typu vs na BatCave

Zaczęty przez Leon Kennedy, 25 Styczeń 2010, 16:42:08

Adriann

Prosz? mi wyja?ni? drodzy moderatorzy, po jak? choler? wspieracie trolling,niewiedz? i nieogarni?cie dodaj?c do ankiety Bale'a. To chyba oczywiste ?e nie pojawi si? on w filmie, jest to Reboot serii wi?c po co wprowadzacie w b??d i nap?dzacie t? chora machin? teorii i domys?ów jakoby historia z Trylogii Nolana mia?a by by? kontynuowana  w nowym Supermanie. To jak spekulacje ?e George Clooney mia?by zagra? g?ówn? rol? w Batman Begins.
Rozumiem...niby nic..ale po co?
Wszystkich irytuj? te domys?y i ??czenia sytuacji z Nolanem a mimo to prowokujecie

Rado

#541
Ugh, Adi, po co te nerwy? To nie jest żadne wspieranie trollingu ani prowokacje, a pytanie w sondzie nie jest jakimś pytaniem egzaminacyjnym do Harvardu, tylko luźnym zapytaniem "kogo byś chciał widzieć w roli B-mana w sequelu MoS?" Co z tego, że Bale powiedział, że nie zagra? Ja to wiem i Ty to wiesz, ale ludziom jego rola się podobała i wciąż podoba na tyle, że chcieliby aby ją kontynuował, więc zaznaczają "Bale". I tyle. Mało to masz komentarzy ludzi w stylu "na razie sobie nie wyobrażam nikogo innego niż Bale"?

Niedawno była opcja na BatCave bezpośredniego wpisania swojego kandydata do tej roli. Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że Q stworzył warianty do tej sondy właśnie na podstawie tamtej opcji, a ludzie na pewno wpisywali nazwisko Walijczyka.

Co do tematu, to ja oddałem głoś na Brolina.

Adriann

Mam na my?li to ?e wsz?dzie w tym temacie ludzie szalej?, ankieta by?aby fragmentem swego rodzaju sprostowania.
Fakt..mo?e troszk? przesadzi?em ale wci?? uwa?am ?e to by?o nie potrzebne.;P

To te? przy okazji mój g?os pad? na Richarda Armitage'a, chocia? te? waha?em si? nad Brolinem

XIII

Ja też na Armitage`a oddałem głos jego rola w Strike Back mnie przekonała.

Deuce

Ja wybrałem opcję "ktoś inny". Nie głosowałem oczywiście przeciw wszystkim, ponieważ uważam, że to Ben Affleck powinien zagrać Batmana. Kiedy przeczytałem, że miał on brać jakiś udział przy filmie o Justice League, od razu wiedziałem, że będzie świetnie pasował do roli Nietoperza. Niestety aktor nie bardzo chce uczestniczyć w finalnym projekcie, a szkoda.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Rado

Ad. sonda o niewykorzystanym jak dotąd villainie.

Zsasza nie było wcześniej. Ten występ w BB to za mało. Tak więc, bardzo chciałbym zobaczyć Victora w pełnej krasie, ale obawiam się, że sequel Man of Steel nie jest jeszcze dobrym czasem dla Zsasza. W takim filmie, jeśli w ogóle zdecydują się na pokazanie jakiegoś nietoperzowego przeciwnika, potrzeba kogoś kto działa na większą skalę, kogoś kto mógłby ewentualnie połączyć siły z Luthorem. Oddałem głos na Black Maska, a Zsasza niech mi dadzą w następnym solowym filmie o Batsie. Ten przeciwnik potrzebuje mrocznej, ciężkiej atmosfery Gotham, a nie epickiej wizji z Supermanem. 

Mr.G

Jest sporo postaci, o których można by powiedzieć, że w filmach się pojawiły, ale jednak nie pojawiły. Bo czy na przykład możemy zgodzić się na schmacherowskie interpretacje Freeza czy Riddlera? No, ten drugi jeszcze przejdzie, choć z chęcią zobaczyłbym Nygmę w nowej wersji.
Mimo wszystko zagłosowałem na Harley. Jakkolwiek nie zależy mi jeszcze na nowym Jokerze i szczerze powiedziawszy wprowadzenie go zbyt szybko obyłoby dużym błędem dla WB, to tę małą zobaczyłbym z rozkoszą. Może kiedyś, za kilka filmów, w jakimś oddzielnym filmie o Batmanie. Bo w końcu ankieta traktuje o całym filmowym uniwersum, a nie konkretnie o kontynuacji MoS, więc liczę że przyjdzie na nią w końcu czas.

Deuce

Zagłosowałem na Black Maska. Jak dla mnie, była to bardzo niedoceniana postać. Ostatnimi czasy jest już lepiej. Odegrał ważną rolę w Under The Red Hood, pojawił się w The Brave And The Bold, a teraz ma być głównym złoczyńcą w grze Arkham Origins. Występ na dużym ekranie byłby teraz bardzo odpowiedni. Z Czarnej Maski można dużo wyciągnąć, jako bardzo wpływowej osoby w Gotham.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Leon Kennedy

Również oddałem głos na Black Mask, to świetna postać i zasługuje na kinowy występ. Gdybym mógł oddać jeszcze dwa głosy, to byłby to Croc i Harley, a co się wiąże z nią to wiadomo :P

Johnny Napalm

Hm... ciężko jest powiedzieć, którą serię z nowego DC chciałbym zobaczyć po polsku, oprócz tego co już mam okazję podziwiać. No, być może gdyby Egmont dał zielone światło dla Green Lanterna, może odniósł by on sukces w Polsce? Kto wie... Teraz jest znacznie więcej fanów sf u nas, więc może GL by tak szybko nie poległ jak w odległych o lata świetlne czasach TM-Semic.
WW i Flashowi mówie zdecydowanie nie. Nie moja bajka. Może Green Arrow, na fali serialu, wywalczy sobie miejsce?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Doctus

CytatMo?e Green Arrow, na fali serialu, wywalczy sobie miejsce?

Od 17 numeru komiksowy Green Arrow zaczyna bardzo mocno inspirowa? si? serialem, co jest moim zdaniem na plus, a jako?? serii z ?enuj?co niskiej mocno zyskuje. W?tpi? jednak czy Egmont chcia?by wydawa? seri? dopiero od runu Jeffa Lemire'a, dlatego te? lepiej zabra? si? za bohatera którego seria nadaje si? do wydania w komplecie. Jestem przeciwny Wonder Woman, natomiast za Flashem i Aquamanem móg?bym stan?? murem. Zw?aszcza za tym drugim, którego seria w nowym DC jest jedn? z lepszych.

Rado

CytatWW i Flashowi mówię zdecydowanie nie.

CytatJestem przeciwny Wonder Woman

Tak, po takich rewelacyjnych ocenach tego tytułu, których się naczytałem, to też się lekko rozczarowałem tą pozycją. Niemniej jednak jest to z pewnością ze dwa razy lepszy komiks niż taki The Dark Knight, a pewnie i Talon. Ta WW Azzarello jeszcze jest do przełknięcia. Nie jest zbyt kolorowa ani słodko pierdząca. Nie skreślałbym od razu na Waszym miejscu.

Co do jakiś poza batmanowych serii to też bym sobie poczytał Green Lanterna lub Green Arrowa. Aczkolwiek, tutaj akurat na pewno nie z New 52, tylko interesowało by mnie coś starszego.

W sondzie oddałem głos na Batman/Superman.


LelekPL

Ja zagłosowałem na Batgirl... bo jest to zdecydowanie najlepsza seria z batmanowego uniwersum, nie licząc serii "Batman". Zagłosowałbym na Batwinga, ale po zmianie bohatera i zespołu pracującego nad tym tytułem, jest on póki co duuużo gorszy.

Zgadzam się też z Radem, że The Dark Knight to przeciętny tytuł. Miał ładne rysunki, ale nic poza tym.

Nightwing jest słaby, Batman/Superman się jeszcze dobrze nie rozgrzał, Batman & Robin przeplatał wybitne numery z takimi mocno przeciętnymi, Red Hood rozpoczął się dobrze, ale potem gdzieś mnie zgubił, a Batwoman, pomimo ciekawych artów jakoś mnie nie wciągnęła... w ogóle nie rozumiem sensu tej postaci.

Deuce

Sonda z tych preferencyjnych, więc i według tego głosowałem. Gdybym miał cokolwiek kupić z tej listy, to byłby to wyłącznie Red Hood. Lubię tego bohatera, a nie mam nic z ich serii. Wszystko, co ciekawsze z New 52, nabywam zaraz po ukazaniu się. Innymi słowy, mam wszystko co potrzebuję. Wolę też miękkie okładki, czego Egmont nie stosuje wobec komiksów DC.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Leon Kennedy

Jak oceniasz wybór Jesse'ego Eisenberga do roli Lexa Luthora... Hmm zdecydowanie nieszablonowy wybór.

Za? co do Ironsa, to zdecydowanie ?wietny wybór!