Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

blackout

Dzięki :) W sumie nie wpadłem (znowu), że na yt może być review komiksu. Fajny komiks, fajny :) Ale denerwują mnie takie wydania gdzie trzeba się tak trudzić by w pełni zobaczyć całość :P Może dlatego wolę zeszytówki... ale ciągle myślę czy go nie wziąść... :)

Johnny Napalm

Jak dla mnie Hush był na tyle nieciekawym komiksem, że kupowanie wersji, która rozbiera jedynie ten komiks na części pierwsze, no... zwyczajnie nie ma sensu. Szczególnie również, że Jim Lee tak dopracowuje te swoje szkice, że niewiele odbiegają od wersji podinkowanej.
Ja bym więc tego nie brał, z przekonania. Hm... a w ogóle ile kosztuje takie cudo?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

blackout

103,95 zł na mvm plus wysyłka 5 zł...
Ja wciąż się zastanawiam i pewnie zajmie mi to minimum tydzień :P

BlackBat

Chyba zaprzedam duszę, ten komiks wygląda niesamowicie- jak artbook.
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Wiktorian

Có?, ja jestem szcz??liwym posiadaczem wydania Hush w wersji Unwrapped i szczerze polecam!!!
Wydaje mi si?, ?e naprawd? warto mie? takie co? u siebie, ?eby jeszcze bardziej doceni? kunszt rysowników (w tym przypadku niesamowitego Jim'a Lee)

kelen

Dwa zaległe zdjęcia z uzupełnienia kolekcji, w tym też batmanowej:




Ukaszek88

Dwie statuetki dołączyły do mojej bat kolekcji  ;D


Rado

Ostatnio, za sprawą przeceny na ATOM Comics oraz poprzez Allegro kolekcja powiększyła się o kilka pozycji.



Szczególnie podobają mi się okładki do Through the Looking Glass i Eye of the Beholder, które po zdjęciu obwolut wyglądają tak:


blackout

Osobiście posiadam "Through the Looking Glass" i żałuję strasznie. Teraz za darmo bym go chyba nie wziął a wtedy dałem coś 70 zł :( Prucz rysunków, które da się w ostateczności przeżyć mimo, że są w większości fatalne (Sam Kieth BYŁ kiedyś moim ulubionym artystą) to historia jest tak totalnie GŁUPIA i ma tyle dziur jak i momentów typu WHA???????,  że nie warto jej czytać :( Może kiedyś napiszę recenzję.


kelen


XIII

Z tego co pamiętam masz zbiorcze wydanie z Detectiva z NEw 52? Więc dlaczego kupujesz teraz pierwszy zeszyt?

kelen

Zapomniałem dodać, że 1 numer "Detective Comics" z New 52 to wygrana w giveawayu. I jest to swoją drogą second print (też wart troszkę ponad okładkową na ebayu, z tego co sprawdzałem).

Tak w ogóle, to owszem, mam zbiorcze DC od Egmontu, ale od samego początku kupuje też tą serię w zeszytach.

Kujaw

#942
Gacków ostatnimi czasy kupuję dość mało. Ale doszło coś niedawno... ;)


"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Kujaw

a na ścianie zawisło takie coś...


"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

RemiRose

Cytat: Kujaw w 02 Styczeń  2014, 20:06:40
a na ścianie zawisło takie coś...
Bardzo ładne gratuluję zakupu. Prezentuje się świetnie.  ;) Jeśli wolno spytać gdzie go kupiłeś i za ile? Czy to jest zwykły plakat, czy coś innego?
Tyger! Tyger! Burnining bright
In the forest of the night,
What immortal hand or eye
Could frame thy fearfull symmetry?
--------------
Country Stories. Od komiksu, aż po film.
http://remirozanski.tumblr.com/