Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bane i Catwoman w TDKR

Zaczęty przez LelekPL, 19 Styczeń 2011, 18:50:21

Deuce

Cytat: Juby w 20 Styczeń  2011, 17:03:14
Dlatego, że ma on swoją wizję i zmienia postacie (i ich origin), aby pasowały do jego urealnionej konwencji? :P A mógłbym wiedzieć jak oceniasz filmy Burtona, w których stworzył postać Pingwina i Catwoman z 0% podobieństwa do komiksowych postaci (według własnej wizji i wyszły mu znakomicie)? ???

Powiem tak, zarówno filmy Burtona jak i Nolana, w oderwaniu od wszysktiego, mi się podobały. Były dobre same w sobie. Kiedy jednak porównać je z komiksem, już mi się tak nie podobają. Chodzi właśnie o takie zmienianie charakteru postaci. Po prostu pomysły twórców komiksowych podobają mi się bardziej niż reżyserów filmów. Powodem jest chyba to, że akurat komiks przeczytałem wcześniej niż widziałem filmy i podświadomie taki wzór został mi w głowie. Oczywiście cieszę się, że Bane się pojawi i chętnie zobaczę jak Chris go przedstawi. Liczę właśnie, że jego pomysły naprawią wizerunek Zguby z innych produkcji, nawet za sprawą nie najwyższego Hardiego.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

EricDraven

Tyle ?e za bardzo si? nie zauwa?a tego ?e joker by? wynaj?ty bo tak czy siak zrobi?by szum i to co by?o w filmie, czy by go wynaj?li czy nie, a co innego z bane'm który by na pocz?tku nic nie mia? do batmana ale potem by dosta? zlecenie i bane traktowa? by to jak zwyk?? prac?, oni p?ac? za zabicie batmana, wynaj?cie jokera a bane'a to dwie ró?ne rzeczy, bane w filmie mo?e a nawet na pewno wg mnie nie b?dzie szala? jako? szczególnie.
Call mi geek.

(A)nonim

#62
CytatMo?e w komiksach by?y jakie? udane tego rodzaju wyst?py, nie wiem, mam to gdzie?, nie czytam komiksów od lat i czyta? nie zamierzam
Ok, ale stwierdzaj?c ?e wynaj?cie Bane'a to FAIL patrzy?e? na Bane'a z Knightfallu. ;)
Po prostu twoja wizja Bane'a jest niepe?na, wi?c nie mo?esz ocenia? czego? jako FAIL.

EricDraven chodzi o samo wynaj?cie z?oczy?cy do sprz?tni?cia Batmana, motyw si? powtarza.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

EricDraven

no trudno, ja mam takie odczucie ?e przy bane'ie bym czu? ca?y czas ?e zosta? wynaj?ty i ?e to jeden z g?ównych w?tków filmu, a w tdk nie czuj? tego, mam wra?enie ?e joker robi? to co chcia?, a nie ?e kto? mu za to p?aci?...
Call mi geek.

(A)nonim

Gdyby Bane patrzy? tylko na kas? to nie wykorzystaliby odpowiednio tej postaci. Bane powinien traktowa? to jako wyzwanie.
A trzeba na to patrze? z punktu widzenia wynajmuj?cych:
1) w TDK mafiozi wynajmuj? Jokera ?eby sprz?tn?? Batmana
2) w TDKR np. Black Mask wynajmuje Bane'a ?eby sprz?tn?? Batmana.  

Swoj? drog? mieli?my ju? dwóch oszpeconych z?oczy?ców.

Taka pro?ba, móg?by? pisa? troch? czytelniej?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

EricDraven

#65
nooo.......... whatever...

Zdania zaczynamy z dużej litery i używamy znaków interpunkcyjnych, drugi raz nie będę powtarzał. A posty nic nie wnoszący do rozmowy z góry sobie daruj.
Call mi geek.

Q

Jako, ?e postacie Bane'a i Catwoman zas?uguj? na oddzielne w?tki, a do czasu premiery filmu na pewno nie raz pojawi? si? ró?nego rodzaju informacje na temat tych bohaterów, temat ten zostaje zamkni?ty.

Na temat Bane'a mo?na wypowiada? si? w tym temacie - http://www.forum.batcave.098.pl/index.php?topic=735.0

A o Catwoman w tym - http://www.forum.batcave.098.pl/index.php?topic=736.0
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)