Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bane i Catwoman w TDKR

Zaczęty przez LelekPL, 19 Styczeń 2011, 18:50:21

kelen

Wo... tak nagle tej informacji się nie spodziewałem.
Bane - świetna sprawa. Więc jednak mogę liczyć na zakończenie ze złamanym Batmanem :)
Catwoman - zastanawia mnie w jaki sposób przedstawi ją Nolan. Chociaż ta aktorka to tak za grzecznie wygląda.

Juby

Cytat: kelen w 19 Styczeń  2011, 20:10:24
Chociaż ta aktorka to tak za grzecznie wygląda.

Ledger też nie wyglądał na Jokera. ;)

kelen

Ja osobiście nic do wyboru Ledgera nie miałem :)
Ale z drugiej strony też racja, trzeba poczekać na jakieś oficjalne zdjęcia kobitki jako Selina/Catwoman i wtedy ocenić wybór.

Gieferg

Mówiłem że Bane? Mówiłem? Ano mówiłem.

A że Hardy wyglądem nie pasuje - nieistotne :P

NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

LelekPL

Cytat: Juby w 19 Styczeń  2011, 20:10:05
Ojciec chrzestny to dramat Jordan. A Terminator... hmm... Kończy się z drugą częścią, następne to tylko efektowne dodatki... ;D

The Dark Knight też ma elementy dramatu, poza tym pytałeś się o trylogie (obcy natomiast pasuje tu idealnie chyba)...
jesli chcesz więcej przykładów - Toy Story nie skończyło się tak optymistycznie, Trylogia Żywych Trupów, Nowa trylogia Lucasa (ok to było to przewidzenia) ale sam przyznaj, że Nolan ma przykłady ku temu aby nie kończyć tego happy-endem

kelen

Czy ja wiem, czy Hardy nie pasuje aż tak:


Mikoto

Bardzo mnie cieszy ta informacja. Normalnie nie mogli wybrać lepszych przeciwników :). I jeszcze oboje w jednym filmie. Będzie co oglądać ;).

EricDraven

JUBY:
z kozakiem myślałem że skumasz o co mi chodzi, po prostu w tdk nie mamy batmana z bb. krótki opis taki naciągany batmana z tdk: wywala drzwi, mówi: nie ma lipy, daje w ryj, ja tak to widzę xD po prostu był to bardziej hard core, który wychodzi na przeciw, wolał bym batmana z under the red hood. Mam nadzieje że wiesz o co mi chodzi, bo myślę że mam trochę racji.
Call mi geek.

Drawski

Nie rozumiem postów EricaDravena.

Bane i Catwoman to świetny wybór. Ewidentnie widać że ta machina ruszyła, i cieszę się że wreszcie wizerunek Bane zostanie naprawiony. Nie spodziewam się złamania Batmana, zwłaszcza że tytuł wskazuje na coś zupełnie innego ("The Dark Knight Fall" to nie będzie...). Chociaż liczę że film skupi się na Bane jako głównym przeciwniku.

EricDraven

jak nie rozumiesz? dokładniej, mnie batman kojarzy się po części z siłą a po części z kimś kto się skrada, chowa, czai itp, w tdk, mamy batmana który idzie na czołowe zdarzenie i zaczyna się impreza... naprawdę tylko ja to tak widzę? hmm najwyraźniej jestem dziwny ;/
Call mi geek.

Roy_v_beck

Przyłączam się do Drawskiego, nie mam pojęcia o czym Eric pisze.

P.S. Liczyłem na jakąś seksowniejszą dupę niż tą, co wybrali. Ja tam chciałem Angeliny, ew. Kunis :(

EricDraven

przecież hathaway jest cholernie pociągająca, seksowna i intrygująca, ciekawe jakie masz wymagania, a jolie ma usta karpia i wygląda jakby miesiąc nic nie jadła...
Call mi geek.

Deuce

Jako anty-fan Batmanów w re?yserii Chrisa Nolana, te? si? wypowiem.
Tom Hardy jako Bane ? = totalne nieporozumienie. To nie ma prawa si? uda?. Jak facet, który ma zaledwie 180 cm wzrostu, ma wiarygodnie odegra? rol? mocno umi??nionego i wysokiego na ponad 2 m cz?owieka ? Jest to fizycznie niemo?liwe. Na chwil? obecn? nie widz? ?adnego aktora, który by si? nadawa?. Nie ma jednak problemu. Wielu re?yserów, w takich przypadkach, si?ga po profesjonalnego zapa?nika, którzy w ko?cu zarabiaj? na ?ycie gr? aktorsk?. Jest wielu, którzy by si? nadali: Dave Batista, Dwayne "The Rock" Johnson czy nawet Nathan Jones. Batist? wymieni?em nieprzypadkowo, poniewa? na wielu ameryka?skich portalach i forach, to w?a?nie  jego nazwisko cz?sto wymieniali internauci do roli Bane'a. 198 cm wzrostu, ?wietna muskulatura oraz ciemna karnacja. Bane jak si? patrzy. Zaliczy? nawet jeden odcinek Tajemnic Smallville.
Co do roli Catwoman, to nie mam zastrze?e?. Jak ma umiej?tno?ci, to bez problemu sobie poradzi.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Funky

Nie jestem fanem Catwoman ani Bane`a i gdyby nie to że Nolan jest reżyserem podchodziłbym do tego filmu już sceptycznie. Ale liczę na kunszt Chrisa (chociaż ciągle liczę że to tylko plotki :P)

Roy_v_beck

EricDraven: Hathaway w?a?nie jaka? taka "niewyprofilowana" jest. Zupe?nie nie intryguj?ca, nie za ?adna z twarzy, usta ma jakby od botoksu. Jolie niech sobie ma "usta karpia", ale jak si? z takimi ustami ca?uje... :) Nie mówi?c, ?e kunsztem aktorskim przewy?sza Ann? i nie plami si? takimi rzeczami jak "Wojny ?lubne". Wiecie, jak dla mnie Hathaway by?a najja?niejszym punktem Alicji Burtona, ale do postaci Catwoman potrzeba aktorki seksowniejszej i drapie?niejszej.

Deuce - A wiesz, ?e Elijah Wood te? nie ma 130 cm wzrostu? Co ma wzrost do rzeczy? W filmie zrobi? wszystko. A tu chodzi, ?eby aktor nie tylko drewnem by?, bo tak to Steve Austin móg?by zagra? Bane'a. Tu chodzi o to, ?eby aktor potrafi? gra?. A w Bronsonie, z którego Kelen da? zdj?cie, którego nikt chyba nie zauwa?y?, Hardy pokaza?, ?e warsztat aktorski ma spory. Przecie? Bane to by? intelektualista prawie. "The Rock" ma go zagra?? I co? Tak jak w "Z podniesionym czo?em" b?dzie zaprowadza? sprawiedliwo?? bejsbolem? Lito?ci.