Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co w 3cim Batmanie?

Zaczęty przez Firm, 19 Sierpień 2008, 00:36:26

Maxie Zeus

Nie wiem, czy ktoś już o tym wspominał na Forum, ale w nazwisku ''Coleman Reese'' jest mały fonetyczny haczyk. A mianowicie:
Mr. Reese (= mysteries). A innym określeniem na ''mysteries'' (jak słusznie to zauważył w BF Alfred) jest ''enigma''.
Zbieg okoliczności, a może mała zagadka (przygotowana dla widzów) ze strony Nolana ?

Hydro

Teoria ciekawa, ale modle się, żeby on NIE był Riddlerem (o ile ta postać się pojawi).
It's a funny world we live in.

Mihcim

A czemu ma nie byc Riddlerem. Nie mowie ze ma sobie kupisc zielony kapelusz z naszywka w znaku zapytania. Moze byc wariatem ktorego wyrzucone z Wayne (interprajses xD)
i teraz sie msci

Hydro

1. Musiałby "trochę" schudnać.
2. Zielone wdzianko - tego jeszczeby brakowało.
3. Pomysł naaciągany.
It's a funny world we live in.

Mihcim

Moze i naciagany ale...czemu nie

kelen


Funky

Eeee Reese jako Riddler beznadziejny pomysł. Coleman to typ biznesmena który chciał się dorobić łatwym kosztem do tego kiedy mu coś nie wychodziło od razu miał strach w oczach. Na Riddlera jest potrzebny ktoś odważniejszy i inteligentniejszy.

Philips V38

Reese mało nie narobił w porty, jak Joker wydał na niego wyrok...
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Hydro

A co Ty byś zrobił, gdyby całe miasto nagle chciało Cię zabić? :P
It's a funny world we live in.

(A)nonim

Cytat: Philips V38 w 21 Październik  2008, 13:55:09
Reese mało nie narobił w porty, jak Joker wydał na niego wyrok...
Pomijając ten cały pomysł Reese'a-Riddlera to Riddler też nigdy nie był specjalnie odważny. No i jak Hydro zauważył strach tutaj był jak najbardziej usprawiedliwiony.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Riko

Czytalem gdzies, ze gracze staraja się aby Nolan nakrecil wlasnie kolejny film opierajacy sie na nowej grze z Batmanem w roli glownej. Akcja dziejaca sie w Arkham Asylum+ rezyseria Nolana= dla mnie rowna sie sukces. Tylu przeciwnikow w filmie :) no byloby niezle.

Altair

To były tylko takie pojękiwania fanów,nic więcej się na razie nie szykuje ;)

vincent

CytatRiddler też nigdy nie był specjalnie odważny
Pomijając chwile, gdy się naćpał venoma w knightfallu ^^
Ja ciągle mam nadzieję, że Riddlera w tym filmie nie będzie. Nigdy go specjalnie nie lubiłem. Bane to co innego. On jest wręcz idealny na finał trylogii.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Leon Kennedy

Na razie to kompletnie nie wiadomo kto bedzie, ale jestem pewien, ze Nolan szykuje cos wystrzalowego na koniec trylogii i na pozegnaie z tym uniwersum.
Posted on: 13 Wrzesień  2009, 20:01:21

 Zamykam watek. Dokladnie o tym samym rozmawiamy w kontynuacjach. Powinienem to zrobic juz jakis czas temu. Moj blad...