Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co w Marvelu piszczy?

Zaczęty przez (A)nonim, 07 Maj 2009, 12:37:45

XIII

Franek i Johnny dziwicie mnie. Nienawidzicie Marvela a uganiacie się za I tomem komiksu tej firmy.

franek

Wcale nie nienawidzę Marvela tylko wolę DC bo jest lepsze.


Show Must Go On!!!

Kwiatek


Johnny Napalm

Ja kocham Marvela, ale tylko za wypromowanie sporej grupy genialnych twórców i co za tym idzie za mistrzowskie komiksy, które im się przytrafiły.
I tak jak wcześniej już pisałem - z tej ich kolekcji brałbym tylko kilka albumów. 

No i to byłoby na tyle - aha, z tym kochaniem to trochę przesadziłem.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kwiatek


JaRo II

 Ciekawy pomysł z tą kolekcją. Zawsze cieszy fakt, że jakieś komiksy pojawią się na polskim rynku. Ja całej serii nie będę zbierać (niektóre już posiadam, ze starszych wydań, a niektóre, takie jak "X- men" mnie nie interesują). Zakupię tylko wybrane numery, z bohaterami, których lubię (Kapitan Ameryka, Hulk, Fantastyczna Czwórka).
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Johnny Napalm

Ano, ciekawy ten pomysł, szkoda tylko, że nawet w Empiku tego nie uświadczyłem. Chyba najwyższy czas zadzwonić pod nr podany przez Kwiatka.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kwiatek

W grudniu bedąc częśćią Marvel Now wystartuje nowa seria Thunderbolts: Red Hulk, Elektra, Venom, Deadpool, Punisher.
http://www.comicbookresources.com/?page=article&id=40965

franek

Na allegro można dostać drugi tom tamtej Marvelowskiej kolekcji. Jakieś X-Men za około 45zł widziałem parę takich aukcji, już drugi tom, a reklamy nie ma. Czy to na pewno kolekcja Hatchette?


Show Must Go On!!!

BlackBat

Coś dziwnie pogrywają z tą kolekcją, byłam w Empiku w Szczecinie, Świnoujściu, Kielcach- nigdzie kurde nie ma.
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Kwiatek

#100
Z Poznańskiego sklepu komiksowego KiK
Mamy złe wieści. Udało się wreszcie skontaktować z szefostwem Hachette i okazuje się, że dystrybucja Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela jest prowadzona tylko w kioskach i tylko w pojedynczych województwach w Polsce. Nie przewidują możliwości udostępniania swoich tytułów sklepom. Tyle czasu minęło, żeby łaskawie coś takiego oznajmili.

Post Merge: 13 Wrzesień  2012, 20:47:08

Avengers Arena
http://www.newsarama.com/comics/marvel-now-avengers-arena.html

Altair

BlackCat, jesteś ze Szczecina?

BlackBat

Nie, ze Starachowic ;) Odwiedzałam przyjaciółkę w Świnoujściu to zahaczyłam przelotem :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Johnny Napalm

Cytat: BlackBat w 12 Wrzesień  2012, 23:31:22
Coś dziwnie pogrywają z tą kolekcją, byłam w Empiku w Szczecinie, Świnoujściu, Kielcach- nigdzie kurde nie ma.
Zjeździłaś normalnie Polskę od morza do Tater. :)
CytatMamy złe wieści. Udało się wreszcie skontaktować z szefostwem Hachette i okazuje się, że dystrybucja Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela jest prowadzona tylko w kioskach i tylko w pojedynczych województwach w Polsce. Nie przewidują możliwości udostępniania swoich tytułów sklepom. Tyle czasu minęło, żeby łaskawie coś takiego oznajmili.
Toż to szok! Kurde, co to za dziwaczne praktyki. Teraz jak byłem w sklepie komiksowym u siebie w Wa-wie to, też mi powiedzieli, że nikt z Hachette się z nimi nie kontaktował ani razu w sprawie sprzedawania ich towaru. Lipa.
Tylko w kioskach? Ha, dobre! W żadnym w którym byłem nikt o czymś takim nie słyszał. :P
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Altair

Cytat: BlackBat w 13 Wrzesień  2012, 23:29:03
Nie, ze Starachowic ;) Odwiedzałam przyjaciółkę w Świnoujściu to zahaczyłam przelotem :)
A już myślałem, żeś z okolic! ;)