Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Konwenty Komiksowe i inne spotkania komiksiarzy

Zaczęty przez Johnny Napalm, 20 Kwiecień 2012, 19:52:48

LelekPL

A to w ogóle coś się dzieje w Podlaskim? :p Śmieję się bo sam w Warmińsko-mazurskim żyję i tutaj też bida pod tym względem.

XIII

Konwent w podlaskim chyba raz był ale tylko dla mangowców.

Gromon

No właśnie tu na Podlasiu to cicho z komiksami :/
Strzeż się Trybunału Sów,
Co wszystko widzi wokół
I rządzi Gotham tak, jak chce,
Choć nie wychodzi z mroku.

Trybunał wie, co dzieje się
W twym łożu i umyśle.
Gdy choćby "sowa" szepniesz, on
za tobą Szpona wyśle.

Johnny Napalm

Trochę za późno Bless sprzedałeś to info o Krakowie. Może jednak - chyba jest tu całkiem sporo osób mieszkających w grodzie Kraka - ktoś się załapał? Komentarze mile widziane.

Chyba dojdzie u mnie do przeprowadzenia spotkania z Papciem Chmielem. Wszystko na to wskazuje, odpukać. Gdyby więc ktoś się na to pisał - możliwość spotkania legendy polskiego komiksu, posłuchania go, ew. autograf, może rysunek mistrza, zobaczenia jego dużych prac - to rezerwujcie sobie koniec września lub początek października w Warszawie. Oczywiście za darmo wszystko, bo nie możemy zarabiać. ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Bless

No niestety, sam sie dowiedzialem nagle. Bylem tam dzis, stoiska firmowe byly 2 ale ludzi bylo bardzo duzo.

Gromon

Strzeż się Trybunału Sów,
Co wszystko widzi wokół
I rządzi Gotham tak, jak chce,
Choć nie wychodzi z mroku.

Trybunał wie, co dzieje się
W twym łożu i umyśle.
Gdy choćby "sowa" szepniesz, on
za tobą Szpona wyśle.

kelen


Anonimowy Grzybiarz

Cytat: Johnny Napalm w 24 Sierpień  2014, 19:52:05
Trochę za późno Bless sprzedałeś to info o Krakowie. Może jednak - chyba jest tu całkiem sporo osób mieszkających w grodzie Kraka - ktoś się załapał? Komentarze mile widziane.

Bida z nędzą. Sam nie dotarłem, bo wybrałem się do Muzeum Narodowego w tym czasie na Kubricka (zdjęcia i relacja z wystawy na blogu), ale koledzy, którzy byli żałują.

Jedna z opinii:
http://devilindetails.tumblr.com/post/95642487691/pierwsze-w-krakowie-targi-komiksu-niestety-nie

Gromon

Strzeż się Trybunału Sów,
Co wszystko widzi wokół
I rządzi Gotham tak, jak chce,
Choć nie wychodzi z mroku.

Trybunał wie, co dzieje się
W twym łożu i umyśle.
Gdy choćby "sowa" szepniesz, on
za tobą Szpona wyśle.

kelen


LelekPL

To ja jeszcze raz podbiję temat... teraz trochę bliżej samego konwentu:
Kto jeszcze wybiera się na MFKiG w Łodzi w tym roku?

Shadow of the Bat

Ja się wybieram jak co roku. Mieszkam w Łodzi więc grzechem byłoby nie pojechać. ;)



Shadow of the Bat

No właśnie jak oceniacie tegoroczne MFKiG? Kto z Was był?

Ja mogłem uczestniczyć tylko w sobotę, ale za to byłem od 9.00 aż do końca spotkania z Alanem Grantem, któremu miałem okazję zadać zresztą kilka pytań. O autografie też oczywiście nie zapomniałem. ;)

Poza tym uczestniczyłem w panelu o 75 -leciu Batmana oraz w "Gwiezdnych powrotach" w strefie Star Wars. Poza tym obszedłem też oczywiście strefę gier i wszelkie możliwe stoiska strefy targowej na których zostawiłem pół pensji. ;)

Ogólnie konwent oceniam bardzo pozytywnie chociaż początkowo gdy wszedłem o godzinie 9.00 byłem rozczarowany małą ilością osób. Do czasu aż około 10.00 nie wyjrzałem na zewnątrz. Przed wejściem była tak ogromna kolejka, że aż uwieczniłem ją na zdjęciu.