Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Prision Break (Skazany na śmierć)

Zaczęty przez Altair, 10 Październik 2008, 18:19:28

isild87

O,tak T-Bag jest niesamowity  ;D
Bez niego ten serial nie byby taki sam

Leon Kennedy

T-Bag faktycznie to jedna z lepszych postaci. A odnośnie tych co już zawineli sie na tamten świat, to żal mi Abruzziego. Świetna postać, która w drugim sezonie zostało słabo rozpisana...

Mihcim

4 sezon zaczyna sie Bardzooo rozkrecac juz dorownuje 2

Altair

Dorównuje?Przebił go w 300% ;) Oglądałem tylko 7 odcinków, które robią wrażenie.Biedny Michael ;)

Firm

Końcówka najnowszego odcinka bardzo mnie zdenerwowała. Ile można.

Leon Kennedy


Mihcim

Ok
w 4 sezonie Chodzi juz to ze Michael,Link,Sucre,bellic,mahone,Roland i ich Boss Self
chca "Bring down the company" Zniszczyc Firme
Self oczekuje od bandy zdobycie "Scylli" Czyli wszystkie dane Firmy.Dzieki Scylli Firma upadnie i bedzie happy Ending
Ja ogladam Prison Breaka na stronie
www.ninjavideo.net
macie wszystkie sezony. Kazdy odcinek 4 sezony co Wtorek
Acha szczegoly jak mozna ogladac filmy na ninja za pozwoleniem moda bo nie wiem czy napisac tu czy jakis temat odzielny zalozyc

Altair

Po kilku odcinkach okazuje się, że Scylla to nie jeden dysk lecz sześć i w tym momencie nasi bohaterowie zaczynają się gimnastykować.

Mihcim

Wlasciwie Scylla to
Spoiler
Super Komputer i zeby sie do niego dostac trzeba byc Bardzo Cicho
[Zamknij]

Leon Kennedy

Trochę pozapominałem kto jest Link, Roland i ich Boss Self? Roland to chyba ten dzieciak z trzeciego sezonu...

El Cornetto

Roland to nowy, Linc to starszy brat, a Self to agent CIA bodaj...tragicznie zagrany swoją drogą, a szkoda bo aktor świetny był w War At Home.

Mihcim

W odcinku w ktorym
Spoiler
zdobywaja Scylle. Self ich zdradza.
[Zamknij]
I  tu wlasnie moim zdaniem Self wypada najlepiej.
W 4 sezonie poznajemy takze imie PadMana - General Krautz

Altair

Czyli Self od poczatku pracowal dla firmy czy go zaszantazowano?

Mihcim

Spoiler
Scylla jest duzo warta wlasnie skonczylem ogladac odcinek w ktorym self idzie na spotkanie z kupcem ale nie ma kawalka scylli ktory ma Michael.Self poprostu chce pieniedzy
[Zamknij]

Dezerter

Prizon Break'a skończyłem oglądać na 9 odcinku 4 sezonu. Rozwiązania fabularne zaczęły mnie nieco irytować, zrobili z tego małą "Modę na sukces"(z tą różnicą, że z Mody mozna sie posmiać, a tutaj niestety już nie). Wypadałoby już dokończyć oglądanie ostatniego sezonu jak juz się zobaczyło 3 poprzednie, ale powiedźcie mi czy warto? Nie wiem czy się zmusić.