Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

"Arrow"

Zaczęty przez Leon Kennedy, 04 Czerwiec 2012, 15:11:53

Johnny Napalm

Matko! No chociaż w sumie, prędzej bym to kupił niż te ziółka. Za sztampowe i naiwne by to było.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Jolly_Roger

Cytat: lady_ozzy w 10 Luty  2015, 23:22:36
Mo?e Ra's jest jak Dalajlama ? Umiera i odradza si? w innym ciele... a reszta to jaka? hipnoza, która 'przypomina mu' poprzednie ?ycie...
Ostro!  ;D

Bless

Ja wszystko rozumiem naprawde ale kiedy widze jak Canary obrywa te kotlety na pysk i biega dalej jak szalona to mam taka beke ze ten serial dla mnie w tych momentach ma status Komedii :D

Leon Kennedy

Wytrzymała jest i tyle. A jak oberwała w najnowszym odcinku, hehe. Osobiście nie mogę się doczekać następnego i przejażdżki po wyspie. Aha, żal mi ojca Lauren... Nie wiem jak to zniesie.

8azyliszek

3x14

Spoiler


S?aby odcinek. Przegadany. Niewiele si? dzia?o, Thea poznaje brzydk? prawd? ojeju. Nawet Slade'a popsuli. Nie by?o porz?dnej walki mi?dzy nim a Oliverem, tylko jakie? dzieci?ce przepychanki. I to doklejanie przesz?o?ci na si??, po 3 latach... Strasznie ma?o wiarygodne to by?o. Niestety dostali?my przeci?tnego feelera w tym epizodzie. Mam nadziej?, ?e ostatnia cz??? sezonu b?dzie lepsza.

[Zamknij]

LelekPL

"filler", nie "feeler". Zapychacz, a nie odczuwacz ;)

lady_ozzy

3x1...

UPS... chyba mia?am racj? z tym 'odradzaniem'
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Bless

Hmm z odcinka na odcinek jest jakos tak mega slabo i nudno :/ Jedynie scena na koncu ostatniego odcinka gdzie Ollie dostaje pewna ciekawa propozycje byla fajna.

Leon Kennedy

3x14

Mnie tam si? podoba? :). Owszem fabu?y raczej nie pchni?to do przodu, ale i tak by? do?? ciekawy, a na Slade'a zawsze fajnie spojrze? ;) I nie zgadzam si?, ?e troch? si? po przepychali, raczej tylko troch? powalczyli.

3X15

Troch? zm?czy?a mnie ta ci?g?a gadka o poczuci winy itd, ale za to ko?cówka super. Co prawda od Gacka kiedy? chcia? tego samego, ale lepszy ryc ni? nic, tak?  ;D
Spoiler
No i w ko?cu Roy skonstruowa? kostium, fajnie si? prezentuje :)
[Zamknij]

CytatUPS... chyba mia?am racj? z tym 'odradzaniem'

A mo?e Ra's nie bardzo mo?e ju? korzysta? z jamy ?azarza i st?d ta propozycja?

lady_ozzy

Cytat: Leon Kennedy w 03 Marzec  2015, 14:40:16
A mo?e Ra's nie bardzo mo?e ju? korzysta? z jamy ?azarza i st?d ta propozycja?

A mo?e 'Jama ?azarza' w 'Arrow' oznacza co? zupe?nie innego ni? do tej pory ?
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Anonimowy Grzybiarz

Na blogu dwugłos o komiksowych serialach - Agentka Carter, SHIELD, Arrow, Flash, Gotham i Constantine:

http://mnichhistorii.blogspot.com/2015/03/485-rozmowy-na-dwie-gowy-telewizja-w.html

Jolly_Roger

Ja już tylko "na przewijaniu" obejrzałem. Jakbym chciał oglądać "Modę na sukces" to bym wykupił abonament. Cały czas pseudopsychologiczne gadki o uczuciach, a intryga też kuleje, że hej. Dotrwam do końca sezonu i kończę oglądanie Arrowa definitywnie.

Leon Kennedy

A ja czekam na jutrzejszy odcinek, który ostro się zapowiada :D i nawet przez myśl mi nie przeszło, aby z czegokolwiek rezygnować.

8azyliszek

No niestety. Wida?, ?e twórcy CW DC Universe, ca?? swoj? kreatywno?? w?o?yli w tym sezonie we Flasha, Arrow traktuj?c po macoszemu. Troch? przykro, zw?aszcza, ?e w zesz?ym sezonie by?o przekozacko (cho?by odcinek gdy Slade rozmawia z Moir? i Oliverem w rezydencji).

No i tutaj wkrada si? straszna nielogiczno?? fabularna w odcinku 3x16. 
Spoiler
Je?eli Shado prze?y?a (pewnie dzi?ki Jamom ?azarza albo czemu innemu, bo to komiks), to dlaczego Oliver nie powiedzia? o tym Slade'owi w zesz?ym roku? Albo par? odcinków temu gdy spotkali si? na wyspie? No chyba ?e znowu zgin??a, tym razem na dobre. Ale wtedy takie chwilowe jej wprowadzenie jest bez sensu.

Z The? sytuacja jest wiadoma - dawno ch?opa nie mia?a. :) A jej ostatni numerek okaza? si? zabójc? Ligi. :) Dlatego jest rozdra?niona. Na szcz??cie Roy wszystkiemu zaradzi. :) I mam nadziej?, ?e Laurel nie rzuci si? w eksperymentalny lesbijski romans bo to by?by strasznie groteskowe. :)

Licz? na lepsz? ko?cówk? sezonu, bo na razie to wszystko jest strasznie rozwodnione. Tylko niech to nie b?dzie 4 z rz?du zniszczenie miasta w nolanowskim stylu, bo ju? tym rzygam.

[Zamknij]

Leon Kennedy

No tak, trochę te ciągłe przygnębiające gadki zaczynają męczyć, ale cały wątek z Głową Demona bardzo dobry. Zaś Thea chyba w końcu zwariuje przy Malcolmie, którego na miejscu Arrowa wywaliłbym po prostu na ulice ;) Czekam na odcinek z Atomem. A no i zakończenie bardzo fajne :).

Spoiler
Co do Shado to mam nadzieję, że jakoś dobrze wytłumaczą dlaczego Oliver cały czas milczy, bo jak na razie to trochę śmiesznie wygląda...
[Zamknij]