Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

"Arrow"

Zaczęty przez Leon Kennedy, 04 Czerwiec 2012, 15:11:53

Tengu

Średnio mnie porwał nowy odcinek. Główny zły, mimo że starał się być nonszalancki, to nie był szczególnie przekonywujący w swej roli, i trochę zalatywał mi poprzednim villainem który chciał za wszelką cenę pojmać Green Arrowa. Na plus oczywiście występ Roya Harpera, który jest komiksowym pomocnikiem Arrowa, a następnie działa samodzielnie jako Red Arrow/Arsenal. No i oczywiście, jest również partnerem Red Hooda i Startfire w serii  "Red Hood and the Outlaws". Zobaczymy jak jego postać będzie się rozwijać w serialu, póki co widzę w nim Jasona Todda w czerwonej bluzie, który w przyszłości być może przejmie pseudonim siostry Olivera i będzie pomagać zakapturzonemu. Ale póki co - jeszcze nie na to czas. W ArrowCave i tak na razie jest zbyt tłoczno.

8azyliszek

Arrow 1x16 Dead To Rights

Poniewa? pierwszy zabójca "Faild this city" :D to Triady si?gn??y po Deadshoota. Jego pierwsze oko IMHO by?o za du?e, teraz jest troch? za ma?e. Mi nie dogodzisz :). China White wygl?da?a ?wietnie na tej gali. ?adna z niej laska. Ale Oliver jej porz?dnie dokopa? - kolejna dobra scena walk. Natomiast to jak rozwali? ga?nic? by?o sztuczne. MacKenna czeka pi?? minut a? wszyscy uciekn? i dopiero w tedy raz strzela - s?abizna. Ca?a organizacja zamachu te? by?a niedorzeczna. Dark Archer przemawia w oszklonym budynku, a Deadshoot czeka a? wyjdzie na zewn?trz - no coome on?!

Ale to, ?e Oli ujawni? si? przed Tommym to IMHO ju? zdecydowana przesada. Nied?ugo ju? wszyscy bed? wiedzie?, ?e jest Zielon? Strza??. W Smallville by?a to jedna osoba na sezon, a tu ju? mamy 3 osoby :/ . A tatu? jest zabójc? i Dark Archerem - strasznie du?o jak na jeden dzie? dla Tommy'ego. A co do tej osoby któr? pozna? w przesz?o?ci Stary Marlin - oj ja obstawiam, ?e to by? Rash'Al Gull ;) .

Tengu

Mam prośbę - używajcie na przyszłość tagów ze spoilerami.

Adolf

Deadshot to taka universalna postać łącząca sobie cechy Zsarza i Kurary. A teraz się okazało, że żyje. Czy to wpływ jakiejś jamy? A najlepsze jest to nowe oko, dzięki któremu odzyskał wzrok. Magia to nie jest, ale nauka :D W każdym razie fantastyka.

lady_ozzy

Zaiste... Jak gdyby J.K. Rowling bra?a udzia? przy pisaniu scenariusza do tego odcinka... Floyd 'Mad Eye Deadshot' Lawton
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Tengu

Ogl?da?em spoilery do przysz?ych odcinków "Arrow", i wychodzi na to ?e najwyra?niej Dark Archer z?o?y wizyt? Moirze, a Huntress zdradzi detektywowi Lance to?samo?? Green Arrowa. Zapewne twórcy jako? wybrn? z tego drugiego, ale przynajmniej wiemy ?e Helena jest kreowana w serialu na straszn? zo?z?, w dodatku m?ciw?. Co? czuje, ?e Arrow d?ugo jeszcze b?dzie p?aci? za to ?e zdradzi? swoj? tajemnic? nieodpowiedniej kobiecie. W dodatku pewna ciekawostka - serialowego Malcolma Merlyna (Dark Archer) twórcy okre?lili w ostatnim wywiadzie jako "z?ego Bruce'a Wayne'a". Powiem szczerze, ?e opis ten ca?kiem pasuje. W ko?cu Malcolm straci? osob? któr? kocha?, i uda? si? w podró? podczas której zrozumia? ?e chce oczy?ci? swoje miasto z niesprawiedliwo?ci. Sytuacja identyczna jak u Bruce'a, tyle ?e w przypadku Malcolma ten raczej dos?ownie przyj?? metody dzia?ania swojego mistrza. A kim on by?, zapewne dowiemy si? w przysz?o?ci, ale licz? ?e to by? Ra's Al Ghul, bowiem komiksowy Dark Archer by? cz?onkiem League of Shadows/Assasins, i takie rozwini?cie fabu?y by?oby chyba najlepsze dla serialu i jego komiksowo?ci, której mi czasem brakuje (zw?aszcza w pseudonimie g?ównego bohatera).

Bless

Z czasem jak ogl?dam ten serial to mam wra?enie jakby chcieli z tego zrobi? a little podrób? Batman'a pocz?tek heh, bo teraz tylko brakuje ?eby si? okaza?o, ?e pan Dark Archer spotka? Ra's Al Ghul'a - ten go postawi? na nogi, wytrenowa? i wys?a? do miasta po to aby ten ostatecznie je pogr??y?... Hmm by?by ?miesznie jakbym mia? racje :D

BlackBat

Taki mały offtop, Stephen Amell wrzucił dziś tego vida ;D Supernatural już miał, Arrow też powinien XD

Noble Harlem Shake
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Tengu

Cytat: Bless w 12 Marzec  2013, 03:37:54
Z czasem jak ogl?dam ten serial to mam wra?enie jakby chcieli z tego zrobi? a little podrób? Batman'a pocz?tek heh, bo teraz tylko brakuje ?eby si? okaza?o, ?e pan Dark Archer spotka? Ra's Al Ghul'a - ten go postawi? na nogi, wytrenowa? i wys?a? do miasta po to aby ten ostatecznie je pogr??y?... Hmm by?by ?miesznie jakbym mia? racje :D

Je?eli The CW ma prawa do postaci Ra's Al Ghula (bo jak wiemy nie do wszystkiego ma, np z nazw? 'Star City' by?y jakie? problemy) to jestem przekonany ?e Ra's pojawi si? w serialu. Swoj? drog?, twórcy mówili ?e "dwa miasta nigdy nie pojawi? si? w serialu". Nie wiem jak Wy, ale ja dopuszczam do my?li Gotham oraz Metropolis. Pojawienie si? Batmana w serialu, mimo i? bym tego chcia?, by?oby pewnym strza?em w stop? twórców. Ju? sam Arrow, w swojej mroczniejszej interpretacji przypomina chwilami Batmana, Diggle kojarzy mi si? z Alfredem z "Batman: Earth One", Felicity z Oracle, Huntress z Catwoman/Tali?, ArrowCave z BatCave, no i sam Oliver - w komiksach raczej by? dowcipnym panem w ?rednim wieku, a tutaj jest wyszkolonym m?cicielem, w dodatku ma?omównym i czasem zagubionym w tym wszystkim... ludzie, przecie? Green Arrow w "Arrow" to Batman :D

Adriann

@BlackBat
Twórcy tych seriali trac? w moich oczach tworz?c takie...'co?'.
Ten ca?y Harlem Shake jest wyj?tkowo durn? mod?.

Tengu

Cytat: Adriann w 12 Marzec  2013, 18:53:27
@BlackBat
Twórcy tych seriali trac? w moich oczach tworz?c takie...'co?'.
Ten ca?y Harlem Shake jest wyj?tkowo durn? mod?.

A w moich zyskuj?, dystans do ?wiata i poczucie humoru jest dla mnie wielk? zalet?.

BlackBat

@Adriann
Co kto lubi.
Harlem za miesiąc czy dwa zniknie jak cała reszta poprzednich memów, więc nie masz się co martwić.
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Locust

Harlem strasznie marny...

Leon Kennedy

Rozczarował mnie trochę odcinek z Garfildem, liczyłem na coś... no bardziej ognistego i bardzo nie lubię gdy tak szybko uśmierca się złoczyńcę. Za to bardzo spodobał mi się Hrabia ze swoim narkotykiem Vertigo i liczę na jego chory powrót :)

Tengu

CytatZa to bardzo spodobał mi się Hrabia ze swoim narkotykiem Vertigo i liczę na jego chory powrót :)

To masz szczęście bo właśnie zapowiedziano jego powrót bodajże w 19 odcinku.