Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Batman (2022) - ogólna dyskusja

Zaczęty przez Smoke, 17 Marzec 2017, 22:08:10

Juby

To tylko wyświetlenia na oficjalnym kanale, The Batman debiutował na twitterze i to tam miał najwyższą ilość wyświetleń, nie na YT.

Poza tym, pamiętajmy że część najpopularniejszych trailerów filmowych była zapowiedziana i głośno reklamowana. Trailer The Batman pojawił się poniekąd z zaskoczenia, wśród innych zwiastunów.

Juby


LelekPL



Jeśli nic się nie zmieni, został rok do filmu... Wydaje się sporo, ale ostatni zleciał migiem nawet pomimo pandemii i siedzenia w domu. Miejmy nadzieję, że sytuacja się uspokoji i data się utrzyma.

Juby

Eh, już myślałem że ktoś tu napisał, że wreszcie nastał ten dzień, kiedy zakończyli zdjęcia do filmu. :P Co w sumie może nastąpić jutro, bo do 5 marca mieli kręcić w hangarach Cardington, a potem..? Chyba finish...

Rysunek spoko, gorzej że na wszelki malunkach tak się prezentuje, ale na aktorze już nie.

Choć marzec nie pasuje mi na premierę filmu o Batmanie, liczę że już nie będzie kolejnej obsuwy, prędzej przyspieszenie premiery. Znowu trochę zabawnie to wygląda, że Spider-Man: No Way Home, którego zaczęli kręcić w listopadzie i jeszcze sporo im zostało do zarejestrowania/zrealizowania, wyjdzie do kin jeszcze w tym roku, a Batman, którego zdjęcia zaczęły się 14 m-cy temu i zakończą się lada dzień, będzie dopieszczany przez kolejny rok. Nolan kończył zdjęcia do TDK i TDK w listopadzie i wyrabiał się na premierę na lipiec kolejnego roku, więc czemu The Batman nie mógłby trafić do kin w październiku, jak wcześniej planowano? Sądzę że byłby gotowy na ten termin, ale mają zbyt dużo premier na 2020 (przez covidowe obsuwy) i stąd taka decyzja.

Leon Kennedy

Fajnie by było jakby premierę przyśpieszyli właśnie na październik/listopad. Można pomarzyć, prawda?  Co do końca zdjęć, to zajebiście. Żadnej obsuwy niepowinno już być, chyba... Bo teraz to nic nie jest już pewne.

LelekPL

Myślę, że WB nie chciało umieścić The Batman w 2021 ze względu na decyzję Timer Warner związaną z wypuszczeniem wszystkich filmów na HBO Max. Podejrzewam, że Batman Reevesa i Superman Abramsa mają być nowymi seriami tych bohaterów i nie chcą, żeby nowe filmy flagowych postaci trafiły na HBO Max.

Cytat: Juby w 04 Marzec  2021, 22:42:29Rysunek spoko, gorzej że na wszelki malunkach tak się prezentuje, ale na aktorze już nie
Na zwiastunie prezentował się dobrze.

Juby

Na tyle dobrze, na ile może prezentować się tak fatalna maska. :)

Leon Kennedy


Juby

Ze względu na pandemię Matt Reeves nie mógł nakręcić wszystkiego. Reżyserem drugiej ekipy, która kręciła w Chicago był Bradley Parker.

https://www.comicbookmovie.com/batman/the_batman/the-batman-second-unit-director-calls-the-movie-phenomenal-teases-future-superhero-project-exclusive-a183073#gs.vx8c7j

Tymczasem info o zakończeniu zdjęć nadal nie widać...

Leon Kennedy

Tak czy siak powinno to paść w najbliższym czasie.

Juby

#490

Leon Kennedy

Miałem to właśnie wrzucać. Super sprawa. W końcu skończyli 🥰

LelekPL



W końcu mogę uwierzyć, że ten film ujrzy światło dzienne... oczywiście jeśli świat się nie skończy do tego czasu ;)

Leon Kennedy


Juby

#494
Oficjalnie okres zdjęciowy trwał od stycznia 2020 do 12 marca 2021, czyli bardzo, bardzo długo. Nawet uwzględniając przerwy spowodowane wirusem (btw. dopiero wczoraj dowiedziałem się, że od 19 lutego przynajmniej część ekipy miała kolejne 10 dni przerwy ze względu na wykrycie Covid-19 u dublera Pattinsona) film nagrywano ponad 32 tygodnie! Choć część zdjęć rejestrowano już od 5 stycznia, oficjalnie zdjęcia trwały w terminie 27.01-14.03.2020, potem 1-3 września i dalej od 17 września 2020 do ostatniego piątku, w sumie niemal 8 miesięcy. Ciekawe czy i w jakim stopniu przełoży się to na czas trwania filmu?

Teraz niech spokojnie nad nim pracują i nie zaczynają marketingu zbyt szybko. :)