Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

"The Dark Knight" - F.A.Q.

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:05:54

Mariano

no to juz niedlugo, mam nadzieje, ze Twoje przypuszczenia sie sprawdzą :)
Posted on: 17 Kwiecie?  2008, 23:25:10

 wiem, ze zadaje dziwne pytania na które nikomu sie nie chce odpowiadac, ale moze ktoś sie poświeci :) czy grany przez A.M. Halla w TDK Mike Engel to postac dobra czy zla ?
Posted on: 18 Kwiecie?  2008, 14:06:42

 mam nowe pytanie, czy ktoś zna dluzszą liste obsady w TDK ? Wiem, ze mozna ją sobie zobaczyc na filmweb.pl czy film.onet.pl ale mi chodzi o taką oficjalną, wg kolejności jaką twórcy obmyślili.

Leon Kennedy

Jak dla mnie to lista ekipy na BatCave jest bardzo dobra http://www.batcave.stopklatka.pl/index2.php?id=thedarkknight_ekipa. Ale powinieneś juz ją widziec...

Mariano

Ale mi chodzilo o taką oficjalną, w odpowiedniej kolejności, przeciez Rachel jest tutaj jako druga wymieniona a oficjalnie jest szósta, poza tym z tego co wiem to chyba Victor Zsaz sie nie pojawi w filmie

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Mariano

cóz moge powiedziec, wielkie dzieki za info
Posted on: 12 Maj  2008, 23:37:20

 nie wiedzialem gdzie spytac, jest do pytaniu do analizatorów trailera, skąd wiedzieliście, ze to Gambol zadaje pytanie Jokerowi a nie jakiś inny mafiozo? Bo ja tego nie zauwazylem :)

Super Robin

Chce wiedziec czy filmie chociaz raz zostanie wspomniana Gotham City Pizzeria ?

Maxie Zeus

A kto to moze wiedziec, Robinie?? Nikt na Forum (chyba) jeszcze nie mial okazji oglądac TDK ;D
Szczerze... wątpie.  ;)

Mel

#52
Mozliwe, ze  pizzeria da po sobie znac w postaci jakieś reklamy czy afisza w tle miasta...A tak to nie ma co liczyc na coś istotnego ;D

adam

ktoś moze wie kiedy ma nastąpic premiera DVD w USA?

kelen


Juby

"...ktoś taki jak Bruce nie moze sobie pozwolic na ochroniarzy na wlasnym przyjeciu, z najbogatszymi lud?mi w Gotham, wiedząc ze ktoś taki jak Joker grasuje po mieście!?" - To fragment recenzji Maika do... no chyba wiecie jakiego filmu. Chce tu wyjaśnic dlaczego nie powinno sie czepiac tego fragmentu filmu.

Po pierwsze - gdybyśmy mieli sie czepiac braku ochroniarzy na przyjeciach, to mozna tez wypominac ten sam bląd w BB (gdzie takze mieliśmy imprezke u Wayne'a), ten sam bląd w BF (Nygma tez powinien miec ochone) i w BR (bo u Shrecka tez powinna byc ochrona. W ko?cu chyba wiedzial, ze Pingwin moze chciec sie na nim zemścic).

Po drugie - "...ktoś taki jak Joker grasuje po mieście...". Batman nie spotkal wtedy jeszcze Jokera. Nie musial on spodziewac sie, ze Joker jest tak szalony, aby wtargnąc wprost do jego apartamentu, aby przy setce ludzi mordowac kogoś z jego gości. zaden argument. Poza tym, Bruce widzi Jokera w TV po poludniu i nie latwo byloby zalatwic ochrone w pare godzin.

Po trzecie - Przeciez z Jokerem bylo ponad pieciu uzbrojonych, szalonych clownów. Nawet gdyby bylo tam tych kilku ochroniarzy to coby zrobili? Prawda mogloby sie w tej scenie ukazac ujecie, w którym ludzie Jokera, kazą facetom w czarnych garniturach rzucic bro?, ale czy to by coś zmienilo. Ta akcja i bez tego jest niesamowita.

Moze kogoś przekonalem, moze nie, ale dla mnie brak ochrony na imprezie u Wayne'a nie jest zadnym bledem w filmie. Dziekuje. ;)

Firm

MI sie nadal wydaje dziwne, ze w wynajmowanym apartamencie Bruce ma tajemnicze drzwiczki prowadzące do pomieszczenie z Bat zbroją.

Crane

"Panic roomy" czyli schrony są standardem w drogich apartamentach/domach, nie ma w tym nic dziwnego.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Firm

Zalezy o jakie schrony chodzi. Takie, które mają zabezpieczyc przed atatakiem terrorystów? Bombą? Wlamaniem czy moze pogodą? Bo nie sądze aby na czubku wierzowca byl to najlepszy pomysl.

Crane

Przed wlamywaczami chociazby. Polecam "lekture" filmu "Azyl" Davida Finchera.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.