Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman v Superman: Dawn of Justice.

Zaczęty przez b.p., 21 Lipiec 2013, 01:13:07

Leon Kennedy


NightBat

#136
Cytat: Leon Kennedy w 05 Październik  2013, 13:29:54
Pseudo nawiązanie, to nie to.
Tak, Leon Kennedy pseudo nawiązanie. Trochę Robina, trochę Nightwinga, niewiadomo do końca co chcieli zrobić... Ale za to twórcy mieli nauczkę, niestety bolesną dla fanów :(
I am a fan of Batman!

Kadaver

Raczej dużo Robina, trochę Nightwinga.

NightBat

No właściwie... Ale już koniec rozmów o B&R to jest przecież temat o B/S
I am a fan of Batman!

Doctus


NightBat

Właśnie że nie chodzi mu tylko o strój. Był on inspirowany strojem Nightwinga (chociaż ja tam widzę tylko porażkę)
I am a fan of Batman!


Rado

Przeczytałem te Twoje rozważania. Są w porządku. Te przykłady mniej znanych aktorów są ciekawe, aczkolwiek moim zdaniem, do roli Lexa wybiorą, mocno docenioną już w branży, hollywoodzką szychę.

Ed Harris byłby niezłym Luthorem.

Adriann

Ale..fajnie byłoby zobaczyć kogoś jeszcze..Luthor vs Batman & Superman to troszkę mało:P

raven1233

Info, które własnie znalazłem w internecie. Wydaje się być ciekawe.

"Według najnowszych plotek, Stephen Amell, który gra Green Arrowa w serialu CW, "Arrow", i Grant Gustin, który niedługo wcieli się Flasha w tym serialu, pojawią się w scenie po napisach nadchodzącego filmu, która połączy filmowe uniwersum DC, z bohaterami z małego ekranu. Uważa się, że poprowadzi to do filmu Justice League, gdzie zobaczymy jeszcze więcej superbohaterów DC, którzy dołączą do siebie na dużym ekranie. "

LelekPL

Cytat: Kadaver w 28 Październik  2013, 14:34:45
Moje rozważania na temat odtwórcy Luthora:
www.perlyzkwadratowegopudelka.blogspot.com

Lista mimo wszystko taka sobie - wygląda bardziej jak szukanie łysego aktora plus Julian Sands i Bruce Payne, których nikt już do wysokobudżetowego filmu nie zatrudni. Jest wiele więcej fantastycznych kandydatów, a łysa głowa to nie jest absolutnie żadne wymaganie, każdy aktor może to osiągnąć w dosłownie 5 minut.

Kadaver

#146
Jamesa Nessbitta ani razu nie widziałem z łysą głową. Juliana Sandsa zatrudnili do "Dziewczyny z Tatuażem". Kto powiedział, że Luthor będzie łysy? Może będzie miał "tylko" zakola.

Rado

Jeśli Batman starszy, to może i Joker też? Aczkolwiek bardziej pasuje raczej na Jokera z gier Arkham.




Doctus

#148
Ja mam propozycję na młodszego Jokera:


Kadaver

Twoje zdjęcie nie chce się wyświetlić, więc muszę spytać, kogo zaproponowałeś?