Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Shadow of the Bat

V jak Vendetta - klasyka co tu dużo gadać. Zastanawiałem się czy nie kupić polskiej wersji, ale mam już oryginalną więc sobie odpuściłem. Podobnie rzecz się miała z "Człowiekiem który się śmieje", "Powrotem Mrocznego Rycerza", czy "Strażnikami".

O "Roku zerowym" chętnie się wypowiem gdy już "odhaczę" natomiast pozostałych nie czytałem.

Co do "Batman: Arkham Origins" to moim zdaniem przez wielu zostało niesłusznie skrytykowane. Trzyma klimat poprzedniczek, opowiada ciekawą historię i generalnie udanie rozbudowuje to co było w "Arkham City". A to, że były bugi i glitchce... no cóż teraz po łatkach już ich prawie nie ma.


kelen

Dawno nic nie dawałem, zatem oto fotka odebranych dwóch dostaw z MvM, gdzie jest trochę rzeczy z Batmanem:




I bonus, teraz to będzie chyba mój największy skarb kolekcji - zeszyt z autografem dedykacją od mojego ulubionego rysownika Dustina Nguyena. Za piękny prezent dziękuje nighty <3


Anonimowy Grzybiarz

Zeszytu z autografem zazdroszczę i gratuluję!

HUDY

Okładki 3D fajna rzecz ,tez już do mnie paczka z Multiversum doszła i jestem zadowolony. Pierwotnie byłem sceptyczny do tych okładek ,uważając ze niedorównaną tym z przed roku. Ale okazało się ze są spoko i opłacało się zakupić tych ze kilka numerów(naginając budżet na maksa). Zaowocowało to także spora obsuwa z wydaniami PL(będzie co nadrabiać:(Severed, Saga, Dorwac Jiro, Thorgale) zdjęcia juz wkrótce(też jest co nadrabiać) ;]

Shadow of the Bat

Jeszcze przed tegorocznym MFKiG moja kolekcja powiększyła się o:



oraz



Nie ukrywam, że Batman The Animated Series jest dla mnie najlepszą interpretacją Batmana do której najczęściej wracam i mam ogromny sentyment. Generalnie chciałem tylko "Combat Belt Batmana", ale gość sprzedawał tylko w komplecie z resztą. Jeśli chodzi o "Tales of a Demon" to sporo się naszukałem, ale udało mi się kupić w stanie niemal perfekcyjnym.

Na tegorocznym MFKiG kolekcja wzrosła o kolejne komiksy:


Rado

"Tales of the Demon" jeszcze niedawno było normalnie dostępne na Atomie lub MvM - chyba, że mi się coś pomyliło. No, ale faktem jest, że komiks ten, póki co aktualnie nie jest dostępny.

Przeczytałeś już? Jak wrażenia?

HUDY

Swietny TAS zestaw ,Batmobil wymiata ;D Gdzie takie cacuszko dorwałeś?

Shadow of the Bat

Cytat"Tales of the Demon" jeszcze niedawno by?o normalnie dost?pne na Atomie lub MvM - chyba, ?e mi si? co? pomyli?o. No, ale faktem jest, ?e komiks ten, póki co aktualnie nie jest dost?pny.

Przeczyta?e? ju?? Jak wra?enia?

Ju? od d?u?szego czasu nie mog?em nigdzie znale?? tego komiksu. Wydaje mi si?, ?e przestali to drukowa?. Na szcz??cie dorwa?em jeden egzemplarz na ebayu. Jaki? antykwariat w Anglii wystawi?.

W?a?nie sko?czy?em czyta?. Klasyka. Oczywi?cie ca?o?? mocno si? ju? zestarza?a i momentami czu? naiwno?? p?yn?c? z przedstawionych historii oraz z samego Batmana, ale Ra's Al Ghul, pomys?owe fabu?y i klasyczne momenty sprawi?y, ?e czyta?o mi si? to znakomicie. Moim zdaniem najlepsz? histori? jest "Daughter of a Demon", ale rewelacyjne fragmenty do których nadal wracaj? ró?ni twórcy przewijaj? si? przez ca?? seri? O'Neilla. Mi?o te? popatrze? z czego czerpa?y niektóre z odcinków Batman TAS. ;)

CytatSwietny TAS zestaw ,Batmobil wymiata ;D Gdzie takie cacuszko dorwa?e??

Dzi?ki. Tak?e na ebayu. Batmany sprzedawa? kto? z Holandii, za ca?y zestaw da?em 80 z? z przesy?k? co by?o dla mnie szokuj?ce zwa?ywszy, ?e najta?szy "Combat Belt Batman" w dobrym stanie na innych aukcjach kosztowa? 120 z?. Podst?p wietrzy?em a? do samego momentu rozpakowania, ale jak si? okaza?o nies?usznie. Batmobil, ponownie, z ebaya. Jaki? handlarz starociami wystawi? za 120 z? z wysy?k? z Niemiec. Mia?em troch? szcz??cia. Ta wersja Batmobilu jest moj? ulubion?.

Przejrza?em chyba ca?y ten w?tek wstecz i widzia?em zdj?cia Twojej kolekcji HUDY. Masz niesamowite zbiory komiksów i nie tylko.

HUDY

Shadow of the Bat, trochę się tego przez te lata nazbierało ;-) dzięki ,a dodam ze tez poluje na tego Batmobila, niestety na allegro ciężko ale czasem można wyłapać jakaś okazje po dobrych złotówkach ;] W weekend dorzucę foty zakupów z ostatnich kilku miesięcy, kilka ,,autek,, tez się zdobyło ;-D

Shadow of the Bat

No to wrzucaj. Lubię oglądać zbiory innych fanów. Na co dzień nie ma zbyt wielu okazji by podzielić się swoimi zdobyczami z kimś kto naprawdę potrafi je docenić. Kiedyś zrobię takie foty jak ty. Tzn powyciągam wszystkie komiksy i zrobię "ultymatywną" dokumentację fotograficzną. ;)

HUDY

#1015
Weekend rozpoczęty wiec dorzucam mix Bat-zbiory z ostatnich kilku miesięcy:



Post Merge: 10 Październik  2014, 16:31:03








Post Merge: 10 Październik  2014, 16:39:06







Post Merge: 10 Październik  2014, 16:40:50







i reszte do zdobyczy komiksowych ;]

Shadow of the Bat

Te figurki na cylindrycznych postumentach są naprawdę zarąbiście wykonane. Co to jest? Jakaś inna wersja figur szachowych?

Ten Batman jest jednym z lepszych jeśli chodzi o starsze linie figurek DC. To był jeszcze trochę pomiędzy zabawką (bo miał jakąś wyrzutnię z liną), a figurkami kolekcjonerskimi. Z tego co widzę u różnych fanów to nadal jest popularny. Można było kupić w tym roku na MFKiG. Dam go dorwałeś?

Batmobil z filmu Burtona. Mój drugi w kolejności najbardziej lubianych. To chyba z jakiejś  cyklicznie wydawanej kolekcji modeli Batmobila. Widziałem na ebayu takie serie z Włoch.

No i ech... czyli polskie wydania. Są świetne, ale ja już kurde mam w wersji oryginalnej i szkoda mi wydawać kasę drugi raz na niemalże to samo... No ale V jak Vendetta w twardej...

HUDY

#1017
To sA figurki z Kolekcji figur szachowych, magazyny do nich widoczne na pierwszej focie. To bylo wydane u nas ale tylko 5numerów i koniec :/  z ca?ej tej pi?tki najlepsza i najdoskonalsza jest figurka mr Freeze ;] Figury sa z tworzywa wiec sa lelkkie, a wysoko?ci? pasuj? do o?owianej kolekcji. Jako bonus z ostatnim numerem dosta?em gratisowo o?owianego Doomsday'a.

Burtonowski to mój nr 1, zaraz za nim jest TASowski ;] i takiego chcia?bym dorwa? z tej kolekcji ,by to ?adnie na pó?eczce wygl?da?o, modele s? bdb wykonane, a cenowo kupi?em 3 w cenie jednego patrz?c na ceny z Multiversum ;] Tak jest taka seria Batmobili od filmowych po komiksowe itp ,cenowo jednak dro?yzna, ja trafi?em okazj? ;]

Niestety nie by?em na MFKiG obowi?zki taty nie pozwalaj? na taki wyjazd ,za lat kilka mo?e. Kupi?em na allegro razem z pojazdem za dobra cene, bo to juz mój drugi taki gacek w kolekcji ;] sa to jedne z lepszych takich figurek mam ju? kilka z tej serii ;]

V jak Vendetta chcia?em ju? dawniej kupi? 2tomowe wydanie z Post ,zaporowa cena skutecznie odstraszala z poszukiwan na allegro .Dobrze bo bym teraz ?a?owa? ,to wydanie jest swietne+ ma?a rozk?adana sci?ga  z pozycjami KanonuKomiksu. Ciesz? sie ?e w ko?cu trafi? w me ?apki ,niestety jeszcze nie zasiad?em do lektury :/

Shadow of the Bat

Odnośnie V jak Vendatta to powiem Ci tak. Najpierw przeczytaj sobie "Rok 1984" Orwella (jeśli kiedyś czytałeś to przeczytaj jeszcze raz aby wprowadzić się w klimat), a dopiero później zacznij "V". Vendetta czytana zaraz po 84 jest prawie jak druga część książki i współgra wręcz idealnie. Dla mnie jedno i drugie to pozycje absolutnie obowiązkowe. Coś co uwielbiam i do czego wielokrotnie wracam.

HUDY

"Rok 1984" będę musiał się zapoznać bo obeznanay w temacie nie jestem, dzięki za cynk ;] A tera czas na bronka i mecz ;D