Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

!!! Wlasny villain !!!

Zaczęty przez Maxie Zeus, 07 Kwiecień 2008, 19:44:06

RafBat

#60
 Hej, co jest grane?! Gdzie się podział mój drugi skan? Rozmiar posta był zwyczajnie za wielki? OK, mniejsza z tym, dam jeszcze raz pierwszy rysunek z Człowiekiem-Drzewem (ale nie "drewniakiem" ;) ):

LelekPL

Ostatnio bawiłem się na generatorach bohaterów i wyszło mi coś takiego. Myślę o nim raczej jako o antybohaterze, ale nie znalazłem tematu o własnych bohaterach.
Szczerze, to nie myślałem o jego motywach, czy backstory, więc nic więcej wam o nim nie mogę powiedzieć. Wiem tylko, że nie ma żadnych mocy i bazuje tylko na wyszkoleniu i zbroi. Po prostu spodobało mi się co wyszło, taka mieszanka Deadpoola z Batmanem, no i zdziwiło mnie jeszcze, że ta nazwa nie jest jeszcze zajęta bo brzmi całkiem nieźle.


bart-allen

Deadpool to już prędzej nie ustał w miejscu a teraz mój Victor Fries jr aka Dangerice.Zdolności:wysportowany,inteligentny,fabularny i po prostu cool.Pochodzenie:jedną z największych tajemnic Friesów było posiadanie syna którego nazywali Vectorem lub juniorem.Niedługo po przemianie ojca uciekł z domu.Potem stał się pisarzem książki"Gotham potrzebuje Batmana"oraz drobnym łotrzykiem gangu Dredds podczas ostatniego zebrania jego przyjaciele zatruli go tajemniczą substancją.Niedługo potem odnalazł go Freeze i stworzył dla niego specjalną maskę ponieważ nie mógł oddychać ale zrobiło to na nim zmianę wyglądu bo:wypadły mu włosy,stał się niebieski,a jego oczy stały się całkowicie żółte.Potem dał radę Freezowi że Dredds wysyła po niego Captain Colda i wyruszył w nową podróż.                                                                                         
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem