Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Catwoman w TDKR

Zaczęty przez Q, 22 Styczeń 2011, 00:40:59

Q

Jak wiadomo do roli Seliny Kyle w "The Dark Knight Rises" wybrano Anne Hathaway. Wybór ten spotkał się jednak z mieszanymi odczuciami wśród internautów, dlatego już pojawiają się różnego rodzaju wypowiedzi ze źródeł związanych z WB twierdzących, że aktorka doskonale poradzi sobie z nowym wyzwaniem.

W postać Catwoman w oficjalnych produkcjach wcielało się już 5 aktorek:
Julie Newmar i Eartha Kitt w serialu telewizyjnym, "Batman", Lee Meriwether filmie "Batman: The Movie", Michelle Pfeiffer zagrała Selinę Kyle/Catwoman w "Batman Returns", a ostatnio Halle Berry w "Catwoman".



Jak na tle tych aktorek spisze się Anne Hathaway tego jeszcze nie wiemy, ale jedno jest pewne, że za sprawą Christophera Nolana postać ta zapewne zostanie przedstawiona w innym stylu niż do tej pory.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

(A)nonim

Trochę bezsensu wymieniłeś Catwoman Halle Berry, która jest zupełnie inną postacią.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Inną i głupią trza by tu dodać. Sama rozmowa o tym jaka będzie kocica w tym momencie raczej nie ma zbytniego sensu, bo jak wiemy nie wiadomo czy w ogóle włoży swój seksowny kostium, a więc tylko Selina??

Q

Cytat: (A)nonim w 22 Styczeń  2011, 10:48:49
Trochę bezsensu wymieniłeś Catwoman Halle Berry, która jest zupełnie inną postacią.
Jest Kobietą-Kotem tak więc się kwalifikuje, warto też pamiętać o błędach popełnionych przez studio, które odpowiada przecież "TDKR". Poza tym praktycznie do tej pory w filmie postać Seliny zagrała tylko Michelle Pfeiffer i raczej nie była to postać oparta na komiksowej wersji. Dodatkowo jest porównanie różnych kostiumów bohaterki.

Cytat: Leon Kennedy w 22 Styczeń  2011, 12:34:35
Sama rozmowa o tym jaka będzie kocica w tym momencie raczej nie ma zbytniego sensu, bo jak wiemy nie wiadomo czy w ogóle włoży swój seksowny kostium, a więc tylko Selina??
Chociaż oficjalnie nie potwierdzono, że w filmie pojawi się drugie wcielenie Seliny Kyle, to tak samo jak wcześniej w przypadku Harveya Denta, wszyscy chyba liczą, że Catwoman jednak się pojawi. Poza tym nie stoi na przeszkodzie by w tym temacie rozmawiać też na temat Seliny Kyle. Czy powinna być ona złodziejką, prostytutką, czy też może kimś innym?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Drawski

Selina Kyle to dla mnie femme fatale, wyrafinowana, i seksowna. Osobi?cie nie chc? zrobienia z Seliny pokrzywdzonej by?ej prostytutki, ale zawsze zadban? i bogat? bizneswoman która walczy równie? o prawa zwierz?t czym zwraca na siebie uwag? Bruce'a Wayne'a. Uwielbia klejnoty i drog? bi?uteri?. Mimo ?e mog?aby kupowa? takie drobiazgi, ona pod os?on? nocy woli je kra??, czym dostarcza sobie podniecenia i adrenaliny. Chodzi mi o subteln? mieszank? wersji z "TAS" i Kobiety-Kot w wersji Alana Granta.

(A)nonim

CytatJest Kobietą-Kotem tak więc się kwalifikuje, warto też pamiętać o błędach popełnionych przez studio, które odpowiada przecież "TDKR". Poza tym praktycznie do tej pory w filmie postać Seliny zagrała tylko Michelle Pfeiffer i raczej nie była to postać oparta na komiksowej wersji. Dodatkowo jest porównanie różnych kostiumów bohaterki.
Taa, ale to była Patience jakaś tam, ze światem Batmana związana jedynie przez ksywę.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Drawski

Ale to właśnie jest Catwoman. To dalej jest wykorzystanie pomysłu DC Comics, tyle że ze zmienioną tożsamością i otoczeniem - ale mimo to przecież chyba grupa tworząca ów projekt miała licencję na Catwoman? bo jeżeli tak, to jest to jak najbardziej film o Kobiecie-Kot. Poza tym DC wydało adaptację komiksową filmu, a to chyba jasno daje do zrozumienia że ten słaby film jest powiązany z DC. Mamy tutaj ewidentny przykład wykorzystania komiksowego wizerunku do własnej postaci...

Gieferg

NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Q

Wygląd ciekawy i wpasowujący się do świata Nolana, ale jednak nie miałbym nic przeciwko gdy bardziej zaakcentowali kobiecy atrybuty Seliny.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)


(A)nonim

CytatPoza tym DC wydało adaptację komiksową filmu, a to chyba jasno daje do zrozumienia że ten słaby film jest powiązany z DC.
Oczywiście że jest, jednak to są dwie zupełnie różne postacie. Na podobnej zasadzie Batman z Tangent to inna postać niż Batman z DC Universe.

Na tym fan-arcie wygląda paskudnie. :P
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Drawski

Catwoman może wyglądać mniej więcej tak:


(A)nonim

A na tym jakby była dziewicą.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Drawski

To może niech biega naga, bo już nie wiem co tobie się może podobać :P.

(A)nonim

Jak jej wyraz twarzy nie będzie się przekładał na "czy to będzie bolało?" to będę szczęśliwy. Niestety nie wiem czy u Hathaway jest to możliwe.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.