Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Premiera

Zaczęty przez Firm, 11 Czerwiec 2008, 18:47:59

Hydro

3 sierpnia 20.40 - przed chwilą zarezerwowalem, wiec w sumie ide 3 razy na TDK :)
It's a funny world we live in.

Huntersky

Heh, tez czujecie ten mily dreszczyk emocji, który towarzyszy oczekiwaniom? :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Philips V38

...i narasta z kazdym dniem ? Oj tak, oj tak... ;D
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

kelen

Jeszcze. Tylko. Troche :)

Hydro

Jak kilka minut przed Nowym Rokiem ;)
It's a funny world we live in.

Gieferg

CytatSzkoda, bo ide na 21 (ah ta klimatyczna pod film godzinka) i nie zdolamy sie pozrec pod kinem

Z drugiej strony narobilam sobie tym wyborem problem... O 23.15 odjezdza ostatni autobus na moje zadupie.

hmm, cóz, problemy na wlasne zyczenie, zwazywszy na to ze jest seans o 18. :P
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

kelen

Tak ladnie przed prapremiera postanowilem sobie odswiezyc Batman Begins (a wlasciwie naklonil mnie do tego pomysl Hunterskiego). Juz nie moge sie doczekac rozwieniecia watku przestepcy, ktory zostawil po sobie karte jokera ... ;)
Btw, czy ktos z was robil zdjecia wnetrzu kina? W sensie - czy jest jakis wystruj z okazi tdk etc?

Sammy

zdjecia nie mam ale u mnie w kinoplexie tzn na budynku z zewnatrz wisi ogromny banner z tdk na jakies 2 pietra :)
This city deserves a better class of criminal....And I'm gonna give it to them. You'll see...I'll show ya.

Philips V38

Sammy mówisz zapewne o Opolu....szkoda tylko, ze w Opolu nie ma pokazu przedpremierowego równiez w niedziele, tak jak to jest w innych miastach...przemecze sie do 8 sierpnia :(
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Gieferg

No to udanego seansu wszystkim, którzy wybierają sie dzisiaj.
Ja niestety poczekam do jutra i zanim nie obejrze  do tematów związanych z TDK nie zaglądam :P
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Funky

U mnie w Gdyni dzisiaj jest seans przedpremierowy ale o 21:15 :( Film trwa te 2,5 godziny a ze nie mam auta a autobusy jakoś kursują do jedenastej to niestety ale musze obejśc sie smakiem :(

P.S. A jutro jeszcze gorzej bo zaczyna sie o 21:45  :'(
: 02 Sierpie?  2008, 20:40:15

 Pytanie do tych co juz widzieli film czy bylo duzo ludzi na sali?

Huntersky

U mnie prawie pelna
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Funky

To nie?le jestem ciekaw jak bylo w innych miastach. Mam nadzieje ze po tym filmie niektórzy zainteresują sie postacią Gacka ;)

kelen

Ladies and gentelmen...
Znaczy, prosze bardzo, o to zdjecia z wystrou katowickiego Heliosa w dzien przedpremiery. Zdjecia zrobione pomiedzy 16-17 godzina. (oczywiscie klikamy na zdjecia dla wiekszej rozdzielczosci)

-

-

-

-

-

Sala numer 2 gdzie odbyl sie 1 seans przedpremierowy. Kolejny odbyl sie bodaj w sali numer 3.
Nastepny cel - Poznan, premiera, prawdopodobnie Cinema City

Mel

Nope...Obydwa seanse odbyly sie w sali numer 2 ;D

Jam świadek z seansu o 21.

Powiem, ze na 21 byl niemalze komplet...I prawie kazdy siorpal cole z Bat-kubka ;D