Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Komentarze: Sondy typu vs na BatCave

Zaczęty przez Leon Kennedy, 25 Styczeń 2010, 16:42:08

kelen

U mnie głos poszedł na TDKR > BB > TDK . Doceniłem na nowo BB jak robiłem sobie powtórkę przed TDKR.

Funky

"TDKR" > "BB" > "TDK" trzy wspaniałe części które zmieniły filmy na podstawie komiksów. Ostatnia część to dla mnie arcydzieło, pierwsza prawie arcydzieło a druga to rewelacyjnie kino ;)

Juby

Zagłosowałem na emblemat w żółtej elipsie. Na takim Batmanie się wychowałem i te logo preferuje.

Deuce

Ja również wolę logo Batmana na żółtym tle. Kiedy znów znak powrócił na kostium Nietoperza, nawet nieco zmieniony, myślałem, że to na dłużej. Niestety, nastąpił ten, jakże nieudany, restart i logo szybko zniknęło. Szkoda...
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Rado

#454
Wiadomo, większość z nas wychowywała się na tym z żółtą elipsą. Ja także, ale mój głos poszedł na ten bez okręgu. Symbol bardziej mi się podoba bez przypałowego żółtego koloru, który nijak pasuje do kostiumu. Obrazek (ten z elipsą) z sondy, jeśli dobrze widzę, pochodzi od The Dark Knight Fincha. Były w tym komiksie jeden albo dwa kadry, gdzie symbol Batmana jakby się świecił i spełniał rolę niby latarki. W tym kontekście rozumiem jeszcze jasny kolor, ale tak normalnie, to już nie. Tak ja uważam.

Leon Kennedy

Oba są fajne. Dla tego tym razem wstrzymuje się od głosowania.

Johnny Napalm

Leon, jesteś z parti wstrzymujących się od głosowania? ;)
Ja zagłosowałem na żółte logo, uważam w przeciwieństwie do Rada, że bardzo pasuje ten właśnie element do reszty kostiumu. Gdy jakiś rysownik rysuje postać Mrocznego Rycerza, będącego w cieniu, a z niego wybija się nietoperz na żółtym tle, to coś mistrzowskiego!
No i minus dla loga bez żółtego tła za to, że często jest niwidoczne. Zależy to też pewnie od rysownika. Jednak przeważnie wychodzi ono nijak.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

Drugi raz postanowiłem wstrzymać się od głosowania, cóż czasem tak bywa ;)

LelekPL

Ja zagłosowałem na "bez elipsy" Nigdy nie widziałem sensu tego znaku. Morrison niejako chciał to wytłumaczyć dość ciekawie przed rebootem, na zasadzie loga firmowego, ale niesmak do tego designu i tak u mnie przewyższał. Zwykły czarny symbol to jest to.

Funky

Ja wybrałem czarnego nietoperka, elipsa jest zbyt jaskrawa do kostiumu Batmana ;)

kelen

Po raz pierwszy nie mam pojęcia jak zagłosować w ankiecie.

Kujaw

Co do poprzedniej ankiety, zagłosowałem na czarne logo. Więcej w nim grozy i majestatu. Ale wygląda badziewnie, gdy jest małe. Na szczęście niewielu rysowników tak robiło.

Co do Kotki, od razu dałem plusa dla nowej. W niej można się zakochać: słodka i seksowna a jednocześnie silna. Michelle tez jest świetna, ale jakoś nie ufam kobietom w lateksie i z pejczami :D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Johnny Napalm

Głosisko poszło na Michelle.
CytatMichelle tez jest świetna, ale jakoś nie ufam kobietom w lateksie i z pejczami 
Możesz jej zaufać... że potrafi chłostać. ;D
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

Cytat: kelen w 24 Wrzesień  2012, 21:57:44
Po raz pierwszy nie mam pojęcia jak zagłosować w ankiecie.

Ja tak samo. :P Michelle była świetna w swojej roli i miała genialny kostium. Anne nie wygląda jak Catwoman przez brak maski, ale zagrała bardzo dobrze i przede wszystkim miała lepiej napisaną rolę od swej poprzedniczki (świetne teksty), a także była postacią pozytywną, współpracującą z Batmanem a nie jego wrogiem jak Catwoman w BR. Sam nie wiem... :-\

Leon Kennedy

Ciężki wybór, obie były świetne i seksowne w swoich rolach. Tym razem nie miałem zamiaru wstrzymać się od głosu. Więc zdałem się na ślepy los i padło na Anne.